Vsaďte na Lip Smacker!

30. srpna 2015 v 20:18 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Máte klasických balzámů na rty "dost" a chtěla byste vyzkoušet nějaké nové? Pokud vás přímo neláká značka EOS, mám pro vás skvělý tip. Už jste slyšela o značce Lip Smacker? Možná si pod nimi vybavíte roztomilé balzámy v podobě Coca Coly, Sprite, Disney, které jste mohly zahlédnout například na letišti v zahraničí. A právě už i v České republice můžeme tyto roztomilé balzámy uvítat.
Značka Lip Smacker nabízí velmi originální a pečující blazámy na rty, které vás dostanou už i kvůli svému originálnímu designu. Je vaším oblíbeným nápojem Coca Cola?
Které značky balzámků objevíme? Mezi nejpopulárnější patří Lip Smacker Coca Cola. Dále objevíte například Sprite či Fanta. Osobně mě zaujaly tyto Disney. Konkrétně Lip Smacker Disney Minnie. Mají je v pěti roztomilých příchutí, které si oblíbíte už kvůli designu. Nejradši bych vlastnila všechny, všechny od Lip Smacker. Dovolím si i říct, že to může být v podstatě i závislost sbírat tyto roztomilé skvosty :) Také si myslím, že to může vypadat být i jako skvělý dárek jak k narozeninám, tak Vánocům :) Sice mám bráchu, ale to neznamená, že tam mají jenom balzámy na rty po holky. A navíc, i muži si mažou rty ;)
Pokud jste spíše na větší balení, i na jedné z největších internetových parfumerií v České republice zakoupíte obrovskou sadu s několika balzámy na rty. Konkrétně se jedná o sadu Lip Smacker Coca Cola Mix. Objevíte v ní až šest růzých příchutí coca coly :) Cena kosmetické sady je tři sta devadesát devět korun českých.
Řekla bych, že zkrátka značka Lip Smacker je ideální jako dárek někomu. Já určitě nákupy těchto roztomilých balzámků pro někoho využiji :)
 


Aktuální články

Reklama