Souboj: nejlevnější X nejdražší termální voda

15. srpna 2015 v 12:56 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Minulý článek byl věnován především termálním vodám. Následující článek bude opět o osvěžujících vodách, protože si myslím, že jsou zkrátka v těchto horkých letních dnech nezbytné! Pro začátek bych ještě shrnula a připomněla, co jsou termální vody zač.

Předchozí článek: ,, Co je termální voda zač? Je to zkrátka voda, která dodá pokožce pocit svěžesti. Je ideální do úmorných veder, které je právě dnes. Stále ji používám a nemůžu si ji vynachválit! Sice je dobré zchladit celou pokožku během sprchy, ale tahle voda je akorát tak - pokud například celý den sedíte u počítače :) Používám termální vodu Bioderma Hydrabio Brume. Tato voda pokožku zklidňuje a dodává ji potřebné síly k regeneraci. Také zabraňuje dehydrataci. Oceňuji, že je voda bez všelijaké parfemace. Tudíž ji ocení i ty, které trápí například atopický ekzém či jiné kožní onemocnění. Voda nevyvolává alergii ani žádné další reakce. Dále také pomáhá odstraňovat zbytky pleťové masky a fixovat make-up. Voda je k dostání jak v malém balení - padesát mililitrů pořídíte za cenu osmdesát šest korun českých. Já osobně však doporučuji větší balení o objemu tři sta mililitrů - cena je dvě stě sedm korun českých. Ve vodě je akorát obsažena kyselina citronová, která odstraňuje odumřelé buňky. Sama jsem měla kdysi pokožku agresivnější, ale i tak mohu potvrdit, že tato kyselina nevyvolává alergické reakce."

Máte raději jiné značky než Bioderma a Avene? Tak to mám pro vás tip na termální vodu značky Vichy. Konkrétně se jedná o vodu Vichy Eau Thermale, kterou pořídíte za velmi krásnou cenu - devadesát korun českých! Tato voda na rozdíl od vody Bioderma neobsahuje citrónovou vodu, ale naopak sedmnáct minerálních a třináct stopových prvků. A když se minerály a prvky spojí, tak vznikne účinný boj proti škodlivým volným radikálům. Voda navíc zklidňuje podrážděnou pokožku, podporuje buněčnou výměnu, stimuluje obranyschopnost organismu, zmírňuje zarudnutí pokožky, regeneruje a především fixuje make-up.
A pokud spíše patříte mezi ty, které si za dobrý luxus připlatí, tak mám pro vás tip na jednu z nejluxusnějších termálních vod. Jedná se o hydratační mlhu Sensai Cellular Performance Hydrating. Mlha obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hloubkově hydratuje pleť. Mezi její nejsilnější účinky dále patří poskytnutí hydratace, osvěžení, ochrana před vnějšími škodlivými vlivy, rozjasnění pleti a fixace make-upu. Balení o sto mililitrech pořídíte za cenu jeden tisíc tři sta osmdesát devět korun českých.
Můj názor: Dle mého názoru je jedno, jak drahou termální vodu používat. Výsledek a princip je vždy stejný :) Více vod objevíte na stránkách jedné největší internetové parfumerii v České republice.
 


Aktuální články

Reklama