RECENZE: BED HEAD BY TIGI

6. srpna 2015 v 10:00 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Tentokrát tu mám pro tebe článek, který ocení zejména ty, které stále shání dobře padnoucí šampon na vlasy. Do rukou se mi dostala značka TIGI se svojí řadou BED HEAD. Jedná se o toto světle až jedovatě zelené balení, které je určené pro první stupeň zničených vlasů. Mé vlasy jsou všelijaké. Určitě bych uvítala dobrou péči, která by mi vlasy zklidnila. Po první aplikaci této řady jsem byla ale překvapivě spokojená. V čem spočívá kouzlo BED HEAD?Jako první jsem testovala šampon. Jedná se o revitalizační šampon pro normální vlasy. Šampon obsahuje různé složky, které navracejí vlasům hydrataci, revitalizaci a poddajnost. Co velmi oceňuji je příjemné vůně. Ta tě určitě dostane taky. Šamponu je opravdu hodně, takže stačí menší množství a vykouzlí se velké pěna. Jaké byly mé dojmy po prvním použití? Skvělé! Šampon mi vlasy doslova uklidnil a zrevitalizoval. Mohu říct, že s ním jsem velmi spokojená. Možná bych ale uvítala třeba i nějaký olejíček, který by vlasy ještě více oživil - protože mi přišlo, že je sice vše OK, ale něco mi tam chybělo. Jinak šampon doporučuji :)


Dále jsem testovala i kondicionér, který je také z řady BED HEAD by TIGI. Kondicionér mé opět ty samé "vize", které musí splnit, když si s ním myjete vlasy. Opět nádherné voní! Nikdy jsem tak voňavý šampon nevlastnila! Kondicionéru opět stačí troška a vlasy do hloubky vyživí.


A jaké jsou mé celkové dojmy? Oba produkty mě oslovily a vlasy mi pomohly znovu "oživit". Jenom jsem zaznamenala menší hydrataci. Ale celkově tuto řadu doporučuji J
 


Aktuální články

Reklama