OSVĚŽTE SE POMOCÍ TERMÁLNÍ VODY!

9. srpna 2015 v 18:27 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé slečny, pokud stále nevíte, čím se během hrozných letních dnů osvěžit, tak mám pro vás skvělý tip! :D

Slunečné a horké dny jsou až otravné. Sama tyto dny bych nejradši proležela, protože se mi zkrátka nechce nic dělat - určitě to ale i vy znáte. Bydlím v bytě, takže je to někdy dost těžké, když nemám přístup k bazénu a babičku mám dva kilometry od baráku, ale nevadí. I vy to určitě nějak řešíte - buď někam jedete k vodě a nebo jste v práci. Každý se potřebuje během dne nějak osvěžit a pokud nevíte, čím, tak dobře poslouchejte - žádné léto si nedokáže představit bez termální vody! Nebojte, nejedná se o "teplou" vodu, kdy "termál" tak může vyznít. Jedná se spíše o vodu, která vás během horkých letních dnů dokonale osvěží! Sama s ní mám zkušenosti a nedám dopustit na jednu od skvělé znaky Bioderma.

Co je termální voda zač? Je to zkrátka voda, která dodá pokožce pocit svěžesti. Je ideální do úmorných veder, které je právě dnes. Stále ji používám a nemůžu si ji vynachválit! Sice je dobré zchladit celou pokožku během sprchy, ale tahle voda je akorát tak - pokud například celý den sedíte u počítače :) Používám termální vodu Bioderma Hydrabio Brume. Tato voda pokožku zklidňuje a dodává ji potřebné síly k regeneraci. Také zabraňuje dehydrataci. Oceňuji, že je voda bez všelijaké parfemace. Tudíž ji ocení i ty, které trápí například atopický ekzém či jiné kožní onemocnění. Voda nevyvolává alergii ani žádné další reakce. Dále také pomáhá odstraňovat zbytky pleťové masky a fixovat make-up. Voda je k dostání jak v malém balení - padesát mililitrů pořídíte za cenu osmdesát šest korun českých. Já osobně však doporučuji větší balení o objemu tři sta mililitrů - cena je dvě stě sedm korun českých. Ve vodě je akorát obsažena kyselina citrónova, která odstraňuje odumřelé buňky. Sama jsem měla kdysi pokožku agresivnější,ale i tak mohu potvrdit, že tato kyselina nevyvolává alergické reakce.

Ještě je jedna termální voda, kterou doporučuji - jedná se o francouzskou značku Avene. Její termální voda AVENE EAU THERMALE - ta má za úkol zklidnit podráždění pokožky, zabránit svědění, osvěžit pokožku a urychlit hojení. Místo kyseliny citrónové je v ní obsažena termální voda Avene, která ma za úkol zklidnit a ochránit pokožku. Cena začíná na devadesáti pěti korunách českých.
A co vy? Které vodě dáte přednost vy? Nezapomeňte, že tyto vody objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama