DRESS AGAIN

23. srpna 2015 v 15:07 | Annette Krubner |  BIO

Po týdnu přidávám opět slíbený článek :) Tentokrát to bude i trošku rozepsané, protože se s vámi musím podělit o jednu super zprávu! Není to tak dávno, co jsem si objednávala tyto šatky. Jsou z online obchodu Sheinside, který možná dobře znáte. Měla jsem trošku strach, co mi vlastně za finální šaty přijde, ale docela to vypadalo i podle obrázku podobně :D Každopádně jsem si šaty nechala. Jenom bych možná uvítala lepší střih a zabrání v pase :) A proč vám to píšu. Protože jsem objevila jednu super stránku, díky které můžete na nákupech ušetřit! Že to zní zajímavě? Ano! Mluvím o Plnapenezenka.cz, díky které prostě ušetříte! A jak to vlastně funguje a proč to má něco společného s onlinem obchodem Sheinside? Když se na serveru zaregistrujete, tak si dále stačí vybrat obchod - dobrou zprávou je, že server spolupracuje například se Zoot.cz, Answear.cz, Mall.cz, ale i se zmíněným Sheinside. A například: Když si vyberete ten Sheinside, tak vás to nasměruje přímo na něj a pak stačí provést nákup, na který jste normálně zvyklé. Takto se jim návštěva zaeviduje a vy z nákupu budete mít zpět nějaké pezníze.


A právě u Sheinside, odkud mám tyto šatky, bych získala 5 % zpět z ceny. U Zoot.cz je to kolem 6,5 % z ceny, Answear.cz kolem 6 %.

Ráda bych vám to všechno napsala, ale myslím, že není špatné navštívit právě jejich server, kde je to skvěle vysvětleno v rubrice " Jak to funguje ".

Mě samotnou tento nápad velice zaujal a myslím, že i já ho budu více využívat. A co říkáte na šatky? Ráda si přečtu vaše reakce :) Jinak opět na pár dní odjíždím pryč, takže nový článek očekávejte příští týden nejspíše v úterý :)

DRESS SHEINSIDE // EARRINGS SHEINSIDE // SHOES SECOND HAND
 


Aktuální články

Reklama