Vyzkoušejte krém proti celulitidě, který opravdu funguje!

25. července 2015 v 19:12 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila vybrané produkty české značky Dermacol. Byly vybrány ty produkty, se kterými mám zkušenost a opravdu je mohu doporučit :) I tentokrát se tuto českou značku zaměřím a opět můžete čekat mé názory a doporučení. A na které produkty se zaměřím?

Tentokrát se zaměřím spíše na tělovou kosmetiku s výjimkou toho prvního produktu. První produkt ocení zejména ty, které se rády líčí a chtějí mít svou pleť nadále svěží i tehdy, když použijí větší část objemu make-upu. Sama tento produkt pužívám a myslím, že se opravdu vyplatí. Tím produktem je tato vyhlazující báze pod make-up, se kterým budete vypadat po celý den svěže. Jeho konzistence je gelová, tudíž se lehce nanáší a dlouho vydrží. O bázi je dobré vědět, že vyhlazuje vrásky včetně pórů, dále zmatňuje, zvyšuje odolnost líčení, dokonale pleť připraví na aplikaci make-upu a také zabraňuje usazování make-pu. Na bázi se mi líbí, že opravdu vyhlazuje póry a menší vrásky. Každopádně je dobré používám bázi párkrát za měsíc, protože časté použití opravdu neprospívá. Cena této báze je sto šedesát devět korun českých.
Pokud vás trápí celulitida nebo jste se s ní na vašem těle ještě nesetkala, tak určitě doporučuji i jako prevenci tuto intenziní péči. Sama jsem tomuto produktu nijak nevěřila, ale opravdu mohu potvrdit, že celulitida po používání tohoto krému se ještě neobjevila. Nevím, zda to není i geny či stravou, ale myslím, že i tento produkt tomu nadále pomáhá. A myslím, že se investice vyplatí. Cena je dvě stě dvacet korun českých, ale když si to tak vezmete, tak jsou i mnohem dražší krémy proti celulitidě, které ani nepomáhají. Za mě tuto intenzivní péči opravdu doporučuji.
A jako poslední produkt, který vám představím, je tato novinka. Jedná se o tělový peeling, který nejenom šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, ale také jemně pokožku čistí a navrací ji pevnost. Oceňuji, že také vyhlazuje pokožku a odstraňuje přebytečný kožní maz. Co vám monžá přijde zajímavé, je to, že peeling dokáže sjedotit tón pokožky, ale také osvěžit. Má velmi příjemnou vůni - to je možná další bod, díky kterému si tento nejnovější peeing značky Dermacol zamilujete. Cena o dvou seti mililitrech je sto dvacet pět korun českých.
Zaujaly vás tyto produkty? Pokud si však chcete prhlédnout celý sortiment značky Dermacol, tak doporučujeme stránku jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama