KDE POŘÍDIT KRÁSNÉ PLAVKY? MÁM PRO VÁS TP!

30. července 2015 v 10:48 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milé slečny, pokud se ještě letos chystáte k moři a nevíte, kde pořídit krásné plavky, mám pro vás jeden tip :) Sama jsem měla problém s výběrem těch správných, ale když jsem objevila jedny ze stránek Luxusnipradlo.cz, okamžitě jsem měla jasno :)
Nedávno jsem se vrátila ze zahraničí a ještě bych se ráda někam chystala, ale to uvidíme dle času. Trošku jsem se lekla, že už na plavky nebude ani počasí, jenže jsem se zmýlila. Sice máme první prázdninový měsíc za námi, ale to neznamená, že není čas na jezdění k moři a na pořizování si plavek. Možná to samy znáte, že nerady vidíte na někom stejné plavky. Proto si myslím, že je ideální pokouknout po e-shopech a uvidíte, že vám nějaké padnou. Tak to bylo se mnou. Jedny plavky se mi úplně zničily, takže nastal čas, abych si pořídila nějaké nové. Brouzdala jsem internetem a narazila jsem právě na již zmiňované stránky Luxusnipradlo.cz. Nejenom mě zaujalo to, že celkově plavky jsou na výběr velice bohaté, ale také to, že reakce včetně dodání domů byla velice rychlá!
A které plavky na fotkách vidíte? Mohu vám říct, že výběr nebyl vůbec snadným. Nevěděla jsem mezi plavkami Etna černo-zlatá a mezi těmito plavkami Etna modro-barevnými. Nakonec zvítězily tyto modro-barevné, protože se mi celkově líbily více a vzor na podprsence mě pobavil :D - jsou na něm roztomilé mašličky. Velikost plavek je 38. Moje je 36-38, ale jsou mi akorát :) Možná, pokud máte prsa 80B až více, zvolte velikost 40. Já je mám na hraně 75B/80B a jsou mi opravdu jen tak tak. Spodní díl je v pohodě.
Doufám, že jsem vám aspoň trochu přiblížila nějaký tip a doufám, že na stránky zavítáte a třeba i vy vám nějaké padnou do oka :)
Za fotky děkuji svému příteli :-)
 


Aktuální články

Reklama