KDE POŘÍDIT KRÁSNÉ LETNÍ ŠATY?

20. července 2015 v 9:11 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Photo by Veronika Rose
Po mé krátké dovolené opět přidávám slíbený článek. Tentokrát bude zaměřený na krásné letní šaty, které jsem měla tu čest nafotit se skvělou fotografkou Veronikou Rose :)
Máme tu léto a právě léto je od toho, abychom nechaly ve skříni černé barvy a kalhoty, a začaly si všímat spíše šatů, které dodají postavám ženskost. Na ukázku jsem vám nafotila čtyři šaty ze skvělého e-shopu Z-Ciziny.cz, které mě velmi oslovily a napadlo mě, že není marné nafotit některé šaty na sobě, abyste viděly, jak ve skutečnosti vypadají :) -ne kolikrát na daném e-shopu vypadá zboží tak, jako na obrázku na e-shopu ( vlastní zkušenost ), tady se vám to stát NEMŮŽE! :)
První letní šaty Vilos, které mám na sobě, jsou lehce společenské, ale dají se nosit i normálně :) Líbí se mi, že jsou jak na "panenku", každá v nich bude vypadat skvěle :)
Druhé šatky Algro jsou ještě více společenské, ale zase, můžete je nosit kam chcete :) Celkově se mi líbí jejich kombinace - černá/zlatá/starorůžová. Jsou velmi příjemné a vzdušné.
Photo by Veronika Rose
Pokud jste spíše na vzdušné letní šaty se zajímavými vzory, doporučuji tyto černofialkové letní šaty Puerta. Samy o sobě jsou velmi zajímavé, ale hlavně jsou příjemné! Na letní horké dny ideální :)
A jestliže jste na květiny do klasického střihu, vsaďte na bílý základ se spoustou květů. Opět tyto letní šaty Flowerdoporučuji - jsou ideální jak na nákupy, tak na nějaký letní pozdní večírek :)
Doufám, že jsem vás trošku "namotivovala" a ukázala pár šat, které jsou ideální pro letní měsíce :) A pokud nad nějakými šaty přemýšlíte a nevíte, zda by vám padly, mohu potvrdit, že velikosti naprosto sedí :) Mám 180 cm a šaty jsou ve velikostech M.
 


Aktuální články

Reklama