Hydratujte svou pleť!

10. července 2015 v 14:42 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Víte, že hydratce je v letních horkých dnech více než nezbytná? Abyste svou pleť měla nadle krásnou a zdravou, je dobré používat různé hydratční krémy, které obsahuje vysoké množství hydratačních složek. Proč?

Je to v celku jasné. Když máme zimní měsíc, kdy je pořád zima a chlad, pro naší pleť jsou ideální ty krémy, které jsou mastné mazlavá. Obsahují totiž jiné složky, které chrání buněčnou stěnu a pleť před popraskáním. Mezi takové krémy patří například XL a XH. A pokud máme letní měsíc, kdy často i tělo trpí dehydratací, je dobré právě používat ty produkty, které obsahuje hydrtační složky. A které krémy mezi takové patří?


Sama mohu doporučit například hydratační krém Essentials značky Garnier. Používám ho od dubna, kdy jsem pomalu zaregstrovala slunečné dny. Líbí se mi, že krém obsahuje hodně hydratačních složek a je vhodný pro citlivou a suchou pleť. Na druhou stranu jsem celkem hálivá na aromatické a parfemované krémy, kdy právě tento krém je lehce parfemovný, ale opravdu mohu říct, že je vhodný i pro ty, kterém se někdy tvoří začervenalá pleť. Použvám ho přes čtvrt roku a prozatím jsem nezregistrovla žádnou alergickou reakci či nějakou jinou. Mohu ho doporučit. Cena je devadesát devět korun českých.

Pak dále mohu doporučit zvláčňující a hydratační krém Nivea Aqua Effect. Je určený pro normální až smíšenou pleť. Mezi jeho silné účinky patří poskytování hydratace, udržování přirozené rovnováhy pleti a poskytuje samozřejmě zdravou a jemnou pleť. Krém byl dermatologicky testován. Krém je navíc obohacen o další složky, jako jsou například různé vitamíny a aktivní látky - Hydra IQ. Tato jedinečná látka stimuluje v pleti tvorbu hzdratačních kanálků. Krém jsem opět používala a mohu ho vřele doporučit. Cena je sto osm korun českých.


Pokud vás tyto produkty nezaujaly, či vaše pleť je spíše mastná doporučuji navštívit stránky jedné z největších internetových parfumerií v České republice, kde hydratační krémy pořídíte za velmi příjemné ceny.
 


Aktuální články

Reklama