EOS BALZÁMY NA RTY SI ZAMILUJETE

12. července 2015 v 7:00 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milujete balzámy na rty? Také jste si na internetu všimli, že se nejnovějším hitem staly balzámy EOS? Nevíte, kde je pořídit? Tak to mám pro vás skvělou zprávu! Tyto roztomilé balzámky EOS jsem objevila i na české internetové parfumerii, kde jsou k dostání za velmi krásnou cenu!

Balzámky EOS se staly obrovským hitem. Ne-li každám bloggerka ho vlastní. Sama jsem ho kdysi chtěla a hledala bšude možně na internetu, avšak s negativním východiskem - všude byl k dostání jenom v zahraničí. Pak se na internetu objevovaly různé inzerce "kupte si EOS balzám" či "prodám EOS balzám na rty", jenže problém byl v tom, že se úplně nejednalo o originální EOS. Tentokrát jsem ho našla přes ověřený server, který určitě všichni dobře znáte. A pokud jste tento server nijak moc neprozkoumaly, tak jste ani na balzámky nemohly narazit. A které všemožné příchutě EOS nabízí?

#eos
Již první dobrá zpráva je ta, že nejvnětší internetová parfumerie nabízí pestrou škálu různých příchutí. Můžete si vybírat až z osmi lahodných příchutí! Které to jsou? Jahoda, mix ovoce, malina, borůvka, svěží mentol, medová příchuť, citrónová a tangarine. Všechny tyto skvěláé příchutě jsou neodolatelné. A jaké je celková charakteristika EOS balzámů?

Kouzlo spočívá v tom, že EOS balzámy obsahují bambucké máslo, které má za úkol dodávat rtům vláčnost a maximální hydrataci. Dále jojobový olej, který zajišťuje pružnost a vitamin E, který působí jako antioxidant a tudíž chrání rty před vnějšími škodlivými vlivy. Mezi jeho další účinky patří především zjemnění a osvěžení rtů. Také jim dodává skvělý vzhled a příjemnou hebkost. Také je dobré vědět, že EOS balzámy posilují celkovou ochranu rtů a předcházejí vysychání rtů. Je to zkrátka malý zázrak v roztomilém balení. Cena jednoho EOS balzámku je sto padesát devět korun českých.
 


Aktuální články

Reklama