ASTERI FASHION / PRAGUE

12. června 2015 v 9:24 | Annette Krubner |  BIO
11.6.2015// Dnes přidávám rychlý report. Je to ze včerejška, kdy se konalo exkluzivní otevření nového butikuAsteri Fashionv uliciPánská 5 - Praha 1. Byla to krásná akce!Moc děkuji stylistce Nikoletě DOCA za pozvání a také za to, že me během akce nastylizovala do krásného barevného modelu, který v nadcházejícím postu uvidíte :)Akce se zúčastnilo i pár známějších tváří, jako například Andrea Verešová. V nejbližších dnech si počkejte na report - jak zde na blogu, tak na Krasna.cz :)
S výběrem mého outfitu na tento večer jsem to měla troku horší, protože jsem jela k přítelovi a jaksi jsem si vazala různé kousky oblečení, které mi moc oku "nesedly" :D Takže jsem to namixovala tak, jak to vidíte. Ani nevím, proč jsem si s sebou tahala tu koženou černou bundu, když bylo docela teplo :D Kéž bych tam měla třeba bílé sako.. no nevadí :) Ještě před tím jsme se stavili v Delmartu.. naprostá bomba! Cena salátu je 89 Kč - jenom sice zelenina a dresing, ale kolik toho bylo! To bylo snad poprvé, kdy jsem salát nedojedla :D Doporučuji!
Jinak tento týden a ten příští mě toho čeká zase tolik, že nevím, kam dřív skočit :D Ještě s přítelem vybírám nějakou exotiku, kterou bych ráda uskutečnila již ten příští týden :)
JACKET H&M // TOP NEW YORKER // PANTS BERSHKA // HEELS BOTOVO.CZ // CLUTCH MICHAEL KORS
 


Aktuální články

Reklama