Akce na parfémy! Získejte svůj oblíbený za jedinečnou cenu

25. května 2015 v 12:28 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milujete parfémy? Blíží se někomu svátek či narozeniny a vy stále nevíte, co dotyčnému koupit? Mějte na paměti, že dárkem ve formě parfému to nezkazíte :) Aktuálně na jednom z největších internetových webů parfumerie úrobíhá velká akce a sleva na vybrané parfémy. Ty vybrané se vám následovně pokusím představit.

Je vaše blízká osoba spíše pro sportovní parfémy? Zkuste mu pořídit tuto toaletní vodu značky Calvin Klein. Objevíte v ní stopy po grapefruitu, rybízu, bergamotu, kaktusu, orchideji, cedru, vanilce a ambře. Na parfém aktuálně probíhá sleva až několik set korun - toaletní vodu sto padesát mililitrů pořídíte za pět set osmdesát korun českých, což je krásné a velmi výhodné.
Chystá se vaše blízká osoba do centra New Yorku? Zamiřte se na parfémovanou vodu inspirovanou životním stylem v New Yorku! V této parfémované vodě objevíte okukru, grapefruit, magnólii, jablko, ambru, santalové dřevo, dřevo a květinové tóny. Celková směs působí velice smyslně a jemně. Akce probíhá na parfémovanou vodu sto mililitrů, kterou pořídíte za cenu děvět set padesát korun českých.
Jste spontánní? Dokážete se pro něco nadchnout, ale přitom si zachováváte diplomatičnost? Vyzkoušejte decentní parfémovanou vodu Lacoste Pour Femme, která v sobě ukrývá stopy po pepři, frézii, jasmínu, heliotropu, ambře, růži, ibišku, kadidlu, cedru a santalovém dřevu. Je ideální pro ty, které si jdou za svým cílem a dokážou být svůdné a energické. Akce probíhá na parfémovanou vodu padesát mililitrů, kterou pořídíte za krásných šest set devadesát pět korun českých.
Tyto, ale i další parfémy objevíte na stránkách jedné z největší internetový parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama