Květen 2015

Akce na parfémy! Získejte svůj oblíbený za jedinečnou cenu

25. května 2015 v 12:28 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milujete parfémy? Blíží se někomu svátek či narozeniny a vy stále nevíte, co dotyčnému koupit? Mějte na paměti, že dárkem ve formě parfému to nezkazíte :) Aktuálně na jednom z největších internetových webů parfumerie úrobíhá velká akce a sleva na vybrané parfémy. Ty vybrané se vám následovně pokusím představit.

Je vaše blízká osoba spíše pro sportovní parfémy? Zkuste mu pořídit tuto toaletní vodu značky Calvin Klein. Objevíte v ní stopy po grapefruitu, rybízu, bergamotu, kaktusu, orchideji, cedru, vanilce a ambře. Na parfém aktuálně probíhá sleva až několik set korun - toaletní vodu sto padesát mililitrů pořídíte za pět set osmdesát korun českých, což je krásné a velmi výhodné.
Chystá se vaše blízká osoba do centra New Yorku? Zamiřte se na parfémovanou vodu inspirovanou životním stylem v New Yorku! V této parfémované vodě objevíte okukru, grapefruit, magnólii, jablko, ambru, santalové dřevo, dřevo a květinové tóny. Celková směs působí velice smyslně a jemně. Akce probíhá na parfémovanou vodu sto mililitrů, kterou pořídíte za cenu děvět set padesát korun českých.
Jste spontánní? Dokážete se pro něco nadchnout, ale přitom si zachováváte diplomatičnost? Vyzkoušejte decentní parfémovanou vodu Lacoste Pour Femme, která v sobě ukrývá stopy po pepři, frézii, jasmínu, heliotropu, ambře, růži, ibišku, kadidlu, cedru a santalovém dřevu. Je ideální pro ty, které si jdou za svým cílem a dokážou být svůdné a energické. Akce probíhá na parfémovanou vodu padesát mililitrů, kterou pořídíte za krásných šest set devadesát pět korun českých.
Tyto, ale i další parfémy objevíte na stránkách jedné z největší internetový parfumerií v České republice.

Proč právě Versace Bright Crystal?

21. května 2015 v 12:07 MY ARTICLES
Vlastnit parfém je povinností. Někdo si potrpí na jeden, někdo na více. Já osobně si potrpím na více a mám celkem velkou sbírku. Miluju Chloé, na vždy ji budu milovat. Je pro mě něčím tak zajímavým, ale přitom docela stejným... myslím, že všechny parfémy této značky jsou jaksi stejné, podobné... nemám pravdu? I když jsem vlastnila a nadále vlastním tři parfémy Chloé, nikdy mě nepřestanou bavit. Tento článek jsem však pojala trošku jinak a pokusím se zaměřit na jeden konkrétní parfém, který vás také může okouzlit. Jedná se o krystalický parfém italské módní značky Versace. Značka je známá po celém světě, tudíž není divu, že Bright Crystal si získal tolik věrných zákaznic.

Tento parfém je opravdu zářícím krystalem. Tomu napovídá už i flakonek, který představuje jakýsi krystal.

Pro koho je tato vůně určená? Pokud máte ráda směs ovoce a květin s lehčím nádechem pižma, tak tato vůně je pro vás přesně ta pravá. Je něžná a smyslná, zkrátka zaujme každou z nás... Co v tomto parfému objevíte? Nejenom, že se v něm ukrývají stopy po yuzu, ledovém akordu, granátovém jablku, magnólii či lotosu... ale také po květinové pivoňce, pižmu, dřevu a ambře..

Proč si tento krystalický skvost pořídit? Na toaletní vodu, která má objem devadesát mililitrů, právě probíhá jedinečná akce: pořídíte ji za krásný jeden tisíc dvacet korun českých.

A jaké jsou ohlasy na daný parfém? Mnoho uživatel je s ním velice spokojená. Na recenzích se objevují komentáře typu " Miluji ho.." či " Nádherná intenzivní vůně" ... Zkrátka důkaz, který přesvědčuje, že Bright Crystal opravdu patří mezi oblíbence.