ZÍSKEJTE ZDARMA TERMÁLNÍ VODU VICHY

27. dubna 2015 v 9:21 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
MIlujete akce? Opět tu pro vás jednu takovou mám :) Tentokrát se týká skvělých opalovacích produktů, které jsou nezbytné pro horké letní dny.

Akce probíhá na známou značku Vichy. Stačí, když koupíte jakýkoliv produkt z řad Vichy Capital Solei či Vichy Idéal Soleil a získáte navíc krásný senzační dárek - termální vodu Vichy Eau Thermale 50 ml zcela zdarma! Proč termální vodu v horkých letních dnech používat? Zkrátka bez termální vody se neobejdete.

Termální voda zaprvé zklidňuje podrážděnou pokožku, podporuje buněčnou výměnu, stimuluje obranyschopnost organismu, zmírňuje zarudnutí pokožky, regeneruje, ale také fixuje make-up. Voda se skládá ze sedmnácti minerálních solí a třinácti stopových prvků. Tyto složky aktivně bojují proti volným radikáům a účinně popdoruji obranyschopnost pokožky. Je vhodná pro všechny typy pleti, včetně té nejvíce citlivé.

Co pořídit v této akci, abyste dostali zadarmo termální vodu?

Doporučuji produkt Vichy Capital Soleil. Sice je s faktorem 50+, ale pokud vás trápí časté zarudnutí a rádi navštěvujete exotické destinace, je nezbytné ho mít u sebe. Nejenom, že chrání pokožku před UV a UVB zářením, ale také brání vzniku pigmentových skvrn, zamezuje předčasné stárnutí pokožky a hydratuje a vyživuje pokožku. Jeho cena je tři sta čtyřicet pět korun českých.

Jste radši již před sezónou opálen? Vyzkoušejte samoopalovací tělové mléko Vichy Capital Soleil Auto bronzant. Mléko dodává pokožce barvu přirozeného opálení, hydratuje a obohacuje pokožku o minerály a stopové prvky. Cena je tři sta sedmdesát šest korun českých.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama