RŮŽ VE TVARU SRDCE

19. dubna 2015 v 17:14 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Stále jste neobjevila tu správnou tvářenku? Toužíte po krásném nalíčení? Doporučuji vyzkoušet unikátní značku Makeup Revolution, která představila nádhernou tvářenku ve tvaru srdce. A proč sit tento skvost pořídit?

Určitě jste zaznamenaly jednu světovou značku, která také vyrábí tyto podobné tvářenky ve tvaru srdce. Avšak rozdíl je v tom, že cenové rozpoložení se odehrává zcela na jiné vlně. O tom může svědčit například fakt, že značka Makeup Revolution nabízí tyto tvářenky za cenu dvě stě patnáct korun českých. S porovnáním se zahraniční značkou - cena kolem osmi seti korun českých - je rozdíl poněkud více než výrazný. A proto jsem se rozhodla představit právě tuto levnější "část".

Tvářenka či růž, I Love Makeup Blushing Hearts, v sobě kombinuje tři krásné decentní odstíny, které dohromady svedou dokonalý efekt. Nejenom, že pleť krásně rozjasní, ale také ji dodají lehce růžovo-červený nádech. A co ještě v sobě ukrývá? Skvěle zvýrazní kontury obličeje, rozjasní tváře a dodá jim svěží vzhled, celkový vzhled bude vypadat naprosto přirozeně a odstíny se přizpůsobují vaší pleti.
Mě osobně tento roztomilý produkt velice zaujal. Určitě bych ho doporučila těm, které se věnují líčení a chtějí své dovednosti posunout ještě dál.

Tuto, ale i jinou srdcovou tvářenku v jiném odstínu, pořídíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama