PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS NA VLASTNÍ KŮŽI

2. dubna 2015 v 10:16 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Tentokrát tu mám pro vás článek, který je zaměřený na prodlužování řas. Možná si vzpomínáte, že jsem tuto aplikaci již jednou podstoupila v rámci Interbeauty 2011 od Krasna.cz. Po skoro třech letech jsem se na prodlužování opět vydala :) Kam? Do jednoho krásného příjemného salonku v Berouně :) Pretty-up Salon / adresa: PIVOVARSKÁ 140, BEROUN
Na salonek jsem narazila od Jitky Válkové, se kterou se už delší dobu znám. Zkusila jsem si ho najít a byla jsem velice mile překvapená, že ceník různých procedur je velmi příjemný. Samozřejmě se nejedná pouze o řasy ( cena 1 550 Kč ) , nabízejí se tam jiné procedury, jako je například úprava obočí, pleťová kosmetika, omlazení a podobně :) A jak prodloužení řas probíhá?
Celková aplikace trvá kolem 2 hodin, což je normální. K výběru máte několik typů, od A po D. Já zvolila C, které jsou více natočené a tvoří efekt mrkací panenky. Dále je k zvolení různá délka, já zvolila 13.
Jak se o řasy nadále starat? Po aplikaci jsem obdržela kartáček, pomocí kterého si řasy lehce pročesávám.
Jak dlouho řasy vydrží? Je to hodně individuální. Poprvé mi vydržely až 3 měsíce, ale samozřejmě mi postupně vypadávaly. Teď je budu mít týden a jsou všechny :) Podle slov paní majitelky se mají řasy doplnit po 2 - 3 týdnech :)
Celkový dojem ze salonku je skvělý. Paní je velice milá, poradí vám, co by sama doporučila.. zkrátka se vám věnuje a poradí, což je velmi důležité :)
Odkaz na Facebook stránku salonku : PRETTY-UP SALON
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama