ZÍSKEJTE OČNÍ KRÉM ZDARMA V HODNOTĚ 449 KČ!

14. března 2015 v 13:52 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Mám tu pro vás další akci, kterou určitě využijete. Tentokrát se jedná o akci, u které můžete získat skvělý oční krém. A jak získat ten skvělý oční krém? Je to velice jednoduché. Stačí koupit jakýkoli produkt od značky Sea of Spa - jedná se konkrétně o řadu Bio Marine - a okamžitě zadarmo obdržíte jedinečný oční krém pro všechny typy pleti - jeho hodnota se pohybuje kolem čtyři sta čtyřiceti devíti korun českých a získáte ho zcela zdarma! Zkrátka nebojte se a vyzkoušejte jedinečnou unikátní kosmetiku Sea of Spa a poznejte sílu minerálů z Mrtvého moře.
Značku Sea of Spa velice dobře znám. Sama mám s ní velké zkušenosti a mohu velice vřele doporučit například olej na masáž, který dokonale obohatí a prohřeje pokožku. Avšak akce se vztahuje na řadu Bio Marine, se kterou nemám zas tak velké zkušenosti, ale mohu doporučit například denní ochranný krém pro smíšenou až mastnou pleť. Mezi jeho účinky patří: hloubková hydratace, vyživení, neucpává kožní póry a zanechává plet hebkou a jemnou na dotek. Cena krému činí čtyři sta čtyřicet devět korun českých.
Mezi další produkty řady Bio Marine mohu zmínit například jemný oční krém pro všechny typy pleti, osvěžující pleťové tonikum bez alkoholu, zpevňující tělový krém pro všechny typy pleti nebo zpevňující oční sérum, které zpevňuje oční okolí.
Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama