Využijte akce pro tento týden!

22. března 2015 v 17:17 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Využijte jedinečné akce, která se vztahuje na jedinečné kosmetické vychytávky!

Jako každý týden probíhájí různé slevové akce, na kterých je možné pokoupit co nejvýhodněji! A co v této slevové akci objevíte?

Trápí vás mastná pleť? Stále jste nenarazila na pudr, který by dokonale zmatnil váš obličej? Zkuste se zaměřit na londýnskou značku Rimmel, která předstvila svůj jedinečný matný pudr s názvem Rimmel Stay Matte. Tento pudr zmatňuje, rozjasňuje, zklidňuje, kryje a neucpává póry. Jeho cena je ještě více příjemnější, protože ho pořídíte jenom za padesát pět korun českých.

Trápí vás vrásky? Zkuste vyzkoušet jedinečný liftingový krém Vichy Liftactiv, který aktivně bojuje proti vráskám. Je vhodný pro všechny typy pleti a mezi jeho nejúčinnější účinky patří - vypínání pleti, vyhlazení a vyplnění vrásek, zpevnění pleti, hebkost, obnovení pružnosti, hydratace, rozjasnění a zpomalení stárnutí. Na krém momentálně probíhá akce a padesáti mililitrový krém pořídíte za cenu pět set šedesát pět korun českých.
Toužíte po krásné opálené pleti a nechce se vám platit za solárium? Vyzkoušejte skvělé samoopalovací mléko, které zanechává pokožku přirozeně opálenou, hydratuje a vyhlazuje ji, chrání také před stárnutím buněk a také se dočkáte postupné intenzity opáleného odstínu. Mléko je vhodné pro všechny typy pleti. Pamatujte si, že je potřeba samoopalovací produkt rozetřít po pleti či pokožce rovnoměrně, aby nevznikly šmouhy a mapy. Také je dobré mít aplikační rukavici, která zabrání k tvoření nežádoucích šmouh. Na toto mléko právě probíhá akce. Cena je dvě stě čtyřicet korun českých.

Je jen na vás, který kosmetický produkt v akci vás nejvíce oslovil. Tyto, ale i další produkty, objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.
 


Aktuální články

Reklama