Nechte se zlákat týdenní akcí!

29. března 2015 v 10:26 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milujete jarní slevy? Tak to mám pro vás jedinečně skvělou zprávu!

Momentálně probíhá další skvělá týdenní akce, která nabízí luxusní parfémy za krásné jarní slevy. Zkuste si schválně přečíst pár bodů, proč se vyplatí kupovat dárkové sady či parfémy v akci!
1. K nákupu získáte navíc zdarma další dárek, který si libovolně vyberete v košíku.
2. Nezapomeňte, že expresní doručení je opravdu expresní.
3. Také je dobré vědět, že jsou tři místy k odběru - v Praze, Brně a Ostravě + neplatíte poštovné.
4. Ceny parfémů a dárkových sad jsou vždy nejnižší!
5. Týdenní akce trvají vždy od pondělí do neděle nebo do vyprodání zásob.

A které paréfmy stojí za koupi v týdenní akci?

Z vlastní zkušenosti doporučuji značku Gues,, konkrétně s vůní Guess Seductive. Používala jsem ji velice dlouho a vždy jsem si ji vynachválila. Co v ní objevíte za kouzelné ingredience? Nejprve ucítíte příjemné uvolnění bergamotu, květu pomerančovníku a jasmínu, na druhé straně pak vanilku a úplně na konec hrušku a černý rybíz. Aktuálně probíhá akce na vůni při objemu sedmdesáti pěti mililitrů, tu pořídíte za tři sta sedmdesát pět korun českých.
Býváte během jarních dní unavené? Zkuste si odpočinout a dodat svému tělu energii. Neexistuje nic jiného, než tato osvěžující vůně značky Elizabeth Arden. Její Green Tea vás nejenom povzbudí, ale také dodá optimistické myšlení.
S touto vůní zkušenosti mám. Používala jsem ji, myslím, minulý rok, a žvdy jsem byla spokojená. Vůní nádherně, přesně jako zelený čaj... dodává okamžitou energii a svět se vám bude zdát najednou hezčí..:) A které ingredience v ní objevíte? Kmín, bergamot, citrusy, rebarboru, fenykl, celer, karafiát, jasmín, mátu, pižmo, jantar a dub. Zkrátka dokonalá směs pro jarní i letní dny pro osvěžení. Aktuálně probíhá akce na parfémovanou vodu při sto mililitrů, kterou pořídíte za tři sta patnáct korun českých.

Pokud vás tyto okouzlující parfémované vody nezaujaly, navštivte stránky největší internetové parfumerie a nechte se zlákat momentální týdenní akcí.
 


Aktuální články

Reklama