Únor 2015

KOLIK NAKOUPÍTE, TOLIK DOSTANETE

8. února 2015 v 17:03 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Po dvou exkluzivní akcí, které probíháhají na jedné z největších internetových parfumeriív v České republice, mám pro vás další exkluzivní nabídku. Tentokrát se jedná o skvělou kosmetickou značku Mixa.

Jestliže máte s Mixou zkušenosti a víte, že produkty vás určitě nezklamou, tato akce je přímo stvořená pro vás. Pravidlo zní jasně: KOLIK MIXA PRODUKTŮ NAKOUPÍTE, TOLIK DOSTANETE DÁREČKŮ. Že to zní jako z pohádky? Nebojte, opravdu to tak je!

Stačí si vybrat buď dva produkty či pět, a tolikrát dostanete zmíněný dárek.

A jaký produkt se pod tím ukrývá? Jedná se o skvělý krém na ruce Mixa Anti-Dryness 100 ml. Krémů na ruce není nikdy dost, a proto teď máte jedinečnou šanci jich získat hned několikanásobně! Záleží jen na vás :)

...


Nevíte si rady s dárkem na Valentýna? Vsaďte na voňavý dárek

7. února 2015 v 20:09 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Svátek zamilovaných se blíží. Máte už naplánováno, co své drahé polovičce pořídíte? Mám pro vás pár nápadů, které ocení zejména muži - i když si nemyslím, že na tento blog zrovna nějací muží chodí..

Co by mě například potěšilo? Určitě miluji parfémy a bez nich nedám ani ránu. Takovým krásným valentýnským dárkem bych si představovala například parfém, i když jich mám docela dost. Miluji Chloé, nikdy mě neomrzí. Mnoho slečen Chloé přijde na jedno "brdo", ale pro mě má každ áChloé svůj specifický smysl, život. A pokud si nevíte rady, jaký parfém, z celího srdce doporučuji Chloé Chloé. Sama jsem ho tu zmiňovala snad několikrát, ale nikdy neomrzí - kořeněné citrusové tóny v květinovém opojení... úžasné♥
Mezi další valentýnskou perličku zmíním Dior J´adore, který je také velmi populární. Avšak, pokud je Vaší slečně kolem dvaceti až třiceti lety, Chloé bude přeci jenom lepší volbou... :)
Je jen na vás, který parfém vás více okouzlí, ale mějte na paměti, že voňavým dárekm to nikdy nepokazíte.. :)

VÝJIMEČNÁ AKCE S LA ROCHE - POSAY

6. února 2015 v 13:46 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Mám tu pro vás další jedinečnou akci! Nezlobte se na mě, že tu přibydou ještě dva tyto akční články, ale věřte mi, že je to velice výhodné a opravdu to stojí za pořízení :)

V minulém článku jsem vám představila akci na produkty skvělé značky Nivea. Dnes mám pro vás obdobu. Jedná se o kosmetickou značku francouzského původu, La Roche - Posay. Určitě jste již o této značce slyšeli. Samotnou ji mám moc ráda a dokonce jsem od ní používala BB krém, ale teď zpět k článku. Jestliže nakoupíte jakékoliv produkty La Roche - Posay nad 499 Kč, a to na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice, získáte navíc skvělý dárkový set zcela zdarma!

la roche-posay effaclar duo

Co set obsahuje?
Úžasný sprchový olej La Roche - Posay Lipikar Huille Lavante, po kterém bude vaše pokožka příjemně na dotek hebké. Dále micerální vodu La Roche - Posay Solution MIcellaire, zklidňující a obnovující balzám La Roche - Posay Cocaplast B5 a hydratační péči La Roche - Posay Toleriane Ultra.

Opravdu tuto jedinečnou a výjimečnou akci zvažte, protože se jedná o zcela výjimečnou :)


NAKUPTE NAD 199 KČ A ZÍSKÁTE NIVEA KRÉM ZDARMA

5. února 2015 v 9:18 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Využiujte jedinečné šance!

Jste příznivkyní skvělé značky Nivea? Mám tu pro vás jedinečnou šanci, jak ještě navíc ušetřit a k tomu získat krásný dáreček navíc - stačí nakoupit libovolné produkty značky Nivea nad 199 Kč a ke každému nákupu dostanete jeden z nejoblíbenějších krémů na trhu. Který to je? Jedná se o jedinečný hydratační krém Nivea Soft 50 ml, který obdržíte zcela zdarma! Tato nabídka je opravdu výhodná, protože cena krému se mnohdy pohybuje výše, než právě v této akci :) Není nic jednoduššího získat tento skvělý hydratační zázrak jenom za 199 Kč včetně vámi vybraných dalších produktů této značky :)

A kde akce probíhá? Zavítejte na stránky jedná z největších internetových parfumerií v České republice.


Akce probíhá do vyprodání zásob. Stále máte šanci :)