Leden 2015

Krasna.cz - Jitka Válková: Kosmetiku nakupuji nejradši v drogerii

28. ledna 2015 v 21:27 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Jitka Válková

Na Krasna.cz si můžete přečíst můj nejnovější rozhovor s krásnou Jitkou Válkovou! Jitku už znám delší dobu, na mé přehlídce MYHERS1, kterou jsem pořádala s Domi Novák, předvedla skvělý moderátorský vokn včetně pěveckého :) V rozhovoru se dočtete například, na kterou kosmetiku nedá dopustit, jak se stará o svojí postavu nebo co plánuje v dalších dnech či měsísích.. :)

Ukázka z Krasna.cz - odkaz rozhovor:

Prozradíš nám, jak pečuješ o svou pleť a zda máš nějaké tajemství? ,, Se svou pletí jsem na tom blbě. Mám s ní problémy jako každá holka po vysazení antikoncepce. Snažím se momentálně používat kyselinu listovou, betakaroten. Také denně piji nalačno aloe vera. A ohledně té antikoncepce, radím holkám, aby ji nebraly. Je to zkrátka jen byznys."

BODY BOOK / SUSHI / NAILS / YANKEE

15. ledna 2015 v 13:36 | Annette Krubner |  BY ME

Po dlouhé době opět přidávám random příspěvek. Tentokrát je zaměřený na povánoční čas, který jsem trávila společně se svými narozeninami a přítelem :) Přináším jen pár fotek, které jsem stačila během dnů vyfotit. Jen bych dodala ještě pár věcí:
BODY BOOK - úžasná kniha! Mnoho z vás se mě ptalo, zda ji mohu doporučit - já jsem jedině pro! Sice jsem si nejprve myslela, že je to další mediální tah bez hlavních myšlenek obsahu, ale musím říct, že jsem se zmýlila.. Líbí se mi na ní, že v ní najedete opravdu zajímavé informace - nemluvně o tom, jak správně pít - ano, zdá se to poněkud banální, ale správný pitný režim se pak projeví jak během dne, tak i na vnější kráse. Ráda bych se o ní rozepsala, ale plánuji samostatnou recenzi, takže pár dní vydržte :)
NEHTY DOMINION NAILS PRAGUE - 29.prosince jsem poprvé zavítala do špičkového nehtového studia na Praze 2. Nehtů si můžete všimnou na první fotce. Samozřejmě plánuji samostatnou recenzi. :)