Říjen 2014

JAKO HOSTUJÍCÍ MÓDNÍ POROTKYNĚ V NOVÉM ČÍSLE JOY

16. října 2014 v 18:35 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Ode dneška je ke koupi nové listopadové číslo časopisu JOY, kde jsem hostovala jako módní porotkyně. Byla to opravdu zajímavá zkušenost, docela mě překvapilo, jak jsem se buď lišila nebo shodovala se stylistkou, každopádně to byla má první zkušenost, mám své názory a takto jsem to zkrátka viděla :) A pokud i vy chcete vyzkoušet tuto příležitost, kupte si JOY a tam se dozvíte Jak na to :)
Tento týden je celý pestrý.. ve středu jsem se zúčastnila společně s Wendy, PJ a Míšou z Krasna.cz tiskové konference vlasových produktů Satinique od společnosti Amway. Produkty jsou úžasné! Vlasy jsou po nich krásně lesklé, jemné na dotek... o tom brzy více. A v sobotu jdu omrknout přehlídku v Metropoli Zličín, kde své modely představí Vladimír Staněk. Pokud se i vy chcete přehlídky zúčastnit, určitě doražte :)

A co ještě můžete na fotce vidět? Krásné vlastnoručně tvořené náušnice z eshopu Capricho.cz, které jsem si naprosto zamilovala! O nich později.. :)

BY VERONIKA ROSE PHOTOGRAPHY

6. října 2014 v 18:21 | Annette Krubner |  MY STYLE
Aneta Krubnerová / Annette KrubnerAneta Krubnerová / Annette KrubnerAneta Krubnerová / Annette KrubnerAneta Krubnerová / Annette Krubner

Za fotky děkuji Veronice Rose!
Pokud máte o podobné fotky zájem, kontaktujte se buď na FB: ZDE nebo na http://www.veronika-rose.cz/
Krásný den!

Myhers1 - fashion show

4. října 2014 v 16:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Jak možná víte, minulou sobotu se konala naše první módní přehlídka pořádaná Dailystyle.cz, kde jsme představily společně s Dominaší novou kolekci triček a tílek MYHERS1. Byl to super večer :) A moc děkuji za hudební i moderátorské vystoupení Jitky Válkové, která se toho ujala velice profesionálně! Také bych chtěla poděkovat Dailystyle.cz, Fancy klubu a hlavně Domi Novák, která všechny motivy na trička a tílka nakreslila!
Mohu říct, že přípravy byly velké. Musely jsme navrhnout zcela novou kolekci, která se nám, myslím, velice podařila a již si trička či tílka můžete zakoupit na našem eshopu MYHERS1.com :)
Hlavním tématem jsem měla samozřejmě také šaty, které na náš den D zvolit. Nebýt skvělého Glam.cz, asi bych šla v nějakých obyčejných černých. Dostala jsem právě mnoho dotazů, kde jsem takové to šaty pořídila. Jak už jsem zmínila, rozhodně doporučuji navštívit eshop www.glam.cz, který nabízí zejména úžasné šaty. Sama jsem nevěděla, které prvně vybrat, trvalo mi to nějakou dobu, ale zakotvila jsem u těchto zlatých. Lehce jsem se inspirovala Megan Fox, která tento podobný střih měla na své premiéře filmu, tudíž jsem si řekla, že i tak jsem tento střih neměla a jsou svým způsobem jedinečné :) Pokud přemýšlíte nad šaty z tohoto eshopu, ráda bych vyzdvihla, že velikosti jsou plně odpovídající. Mám S a skvěle mi padnou. Komunikace a doba dodání je maximálně rychlá, první den objednáte, druhý den obdržíte :)
A teď k samostatné kolekci. Fall/Winter14. Tato kolekce obsahuje 5 unikátních potisků, které jsou ručněkreslené designérkou Domi Novák. Nikde se vám nestane, že byste našli totožný potisk, a také, nejsme sériová výroba :) V galerii si můžete prohlédnout momentky z přehlídky!
Všechny fotky v celém článku!
2014-09-28 07.47.32 12014-09-28 07.49.52 118171412