Březen 2014

Nový český fashion online store MYHERS1

10. března 2014 v 17:33 | Annette Krubner
NOVÝ ČEKSÝ MÓDNÍ ONLINE STORE MYHERS1, KDE NALEZENEŠ NEJENOM STYLOVÉ MÓDNÍ TRIKA A TÍLKA S MOTIVY DESIGNÉRKY DOMINIKY NOVÁKOVÉ!
PRÁVĚ PROBÍHÁ AKCE POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI PLATBĚ PŘEVODEM!
VÍCE ZDE: www.myhers1.com

IMG_7453
IMG_7462IMG_7424IMG_7351IMG_7360

Objev kouzlo nové vůně Chloé See By Eau Fraiche

2. března 2014 v 11:59 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Objev kouzlo nové vůně Chloé See By Eau Fraiche.
Miluji vůně. Miluji Chloé. Takto to bude pořád. A jelikož velmi nedávno vyšla nové vůně - toaletní voda - Chloé See By Eau Fraiche, ráda se s tebou podělím o své pocity, dojmy a celkově ji zhodnotím.
Když se mi poprvé dostala do ruky, byla jsem unešená. Je pravda, že jsem vůbec nevěděla, že existuje ještě nějaké novinka kromě Chloé Roses, ale opak byl pravdou. Hned mě napadla myšlenka, že opět nezklame, jelikož každá vůně od Chloé je něčím svá. Velice se mi na ni líbí líbí flakonek. Je v opojení růžové vůně ozdobený růžovým textem SEE BY CHLOÉ. Ale design a vzhled prozatím necháme, důležitá je v tuto chvíli celková vůně.
Jakmile jsem vůni použila, okamžitě mě popadl hřejivý pocit jara až léta. Tóny květu jabloně společně s jasmínem, hyacintem a vetiverem dokáží vykouzlit tak nádhernou jarní vůni až se ti zasteskne, že to pravé jaro k nám ještě nedorazilo. Vůně je spíše květinová až jemně ovocná, takže pokud jsi milovnicí jarních květinových i ovocných vůní, rozhodně bys ji měla vyzkoušet. Co mě překvapilo byla výdrž. U většiny toaletních vod se setkáváme s špatnou výdrží po prvním nástřiku, ale tady bych to hodnotila velice kladně, jelikož vůně je cítit ještě po osmi hodinách - vlastní zkušenost. Stačí ji použít tak dvakrát a budeš zahalená do hřejivého pocitu květin a ovoce.
Jak jsem řekla, jsem moc ráda, že na parfémový trh přišla další osvěžující květinová a ovocná vůně od francouzské Chloé. Pokud si myslíš, že všechny její parfémy jsou takzvaně na " jedno brdo ", u této vůně to rozhodně není.