Líčení pro jednotlivé typy

28. prosince 2013 v 17:38 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli. A také jsem vám již v minulém článku představila ideální líčení pro tmavé typy žen. Mohly jste se například dočíst, že pro tmavé typy jsou ideálními očními stíny zlaté a lesk na rty? Rozhodně také krémové odstíny. Ale jak jsem také psala. Tmavým tipům sluší jak násilnější, tak jednodušší líčení, ale nic se nemá samozřejmě přehánět. Proto, pokud se chystáte pro výraznější oči, rty volte v jemných až průhledných tónech, nechcete přece vypadat jako byste vypadala z cirkusu. Naopak pokud zvolíte jen řasenku a třeba černou tužku na oči, rty bych určitě volila tmavé - zaměřte se na červenou, hnědou, ale také na korálovou, kterou mám také v oblibě, ale ještě musím zvolit ten správný " ton " korálové, víte, že jich je hned několik.
Také jsem se v minulém článku zaměřila na světlé typy, konkrétně na oční stíny a rtěnky. Doporučila jsem vám zejména zelené a modré stíny. Jen byste si měli dát pozor na modrou řasenku či silné modré linky. Nemělo by to vypadat násilně, protože byste dělala dojem slečen z devadesátých let. Také jsem vám doporučila krémové rtěnky, které na vašich rtech vykouzlí pastelový nádech. Doporučila jsem vám například značku Nee Make Up, jejichž ceny nejsou tolik náročné. Celkové cenové rozpětí je od dvou se ti korun českých po osm set korun českých.
V následujícím článku vám představím líčení pro rusovlasé typy. Sama bych řekla, že rusovlasvým typům žen bude nejvíce slušet také zelené oční stíny, které jem vám v předchozím článku představovala. Nově bych doporučila oční stíny ze značky Gabriella Salvete. Tyto oční stíny jsou ve tech barevných variantách, které těmto typům budou velice slušet. A cena? Určitě vám velice potěší, semdesát devět korun českých.
Jaké barvy rtěnek a lesků na rty budou pro vás ty nejvhodnější? Myslím, že i velice tmavé odstíny vám budou velice slušet. Určitě bych ale nepoužívala úplně průhledné odstíny nebo jemné. Spíše bych se zěměřila na sytější. Taková neutrální barva by byla podle mě lehce tmavě růžovo-červené od značky Nee Make Up, kterou jsem vám v mnoha článcích již představovala. Tato rtěnka se dá pořídit za sto sedmdesát devět korun českých. Rtěnka má lesklou konzistenci, tudíž se nemůže stát, že by vaše rty byly suché a byly by vidět vrásčité stopy. Rtěnku doporučuji.
Doufám, že jsem vám ve výběru aspoň trochu pomohla a v následujícím článku se můžete těšit na další článek zaměřený na vhodné líčení pro jednotlivé typy.
 


Aktuální články

Reklama