Jste tmavší typ? Zaměřte se na zlatavé líčení!

25. prosince 2013 v 17:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli.
Ve svém minulém článku jsem se zaměřila na své štědrovečerní líčení. Víte, že jsem ho nepojala moc " násilně " , ale spíše jsem se zaměřila na jemnost. I když je pravdou, že ráda používám kouřové líčení, jelikož jsem tmavší typ a v takových pěkně vynikne. Ovšem rtěnku či lesk na rty jsem nepojala moc výrazně. Mám ráda rtěnky a lesky typu nude, ale pokud mám naopak lehké oční líčení - například jen linky a řasenku, tak mám naopak radši tmavší rty. Teď bych se zaměřila právě na tmavší typ, které rtěnky používat, čemu se vyvarovat a jaké oční stíny vám opravdu půjdou.
Pokud jste tmavší typ, určitě bych doporučila zlaté líčení. Nemusíte to přehánět, ale takové zlaté oční stíny či zlaté oční linky z vás učiní naprosto nepřehlédnutelnou. Takové oční stíny bych doporučila značky Mary Kay, konktrétně Mary Kay Filigree. Proč? Paletka se nese v tmavších, ale přitom ve stálých zlatavých odstínech. Cena také není nijak vysoká, kdekoliv jinde za tuto cenu seženete opravdu malé, tyto se pohybují kolem čtyř seti korun českých.
Rty. Další téma, které bývá hodně diskutované. Ale je pravda, že tmavým typům sluší jakékoliv odstíny rtěnek či lesků na rty. Já sama mohu používat jak jemné, tak tmavé. Ale věřte, že nejlepší je mít buď hodně sytě nalíčené oči a k tomu jemný růžový bezbarvý lesk na rty, nebo naopak. Jemné líčení - linky nebo jenom řasenka - a k tomu tmavé rtěnka, klidně i do hnědého odstínu. Já například tuto kombinaci mám velice v oblibě. Mohu například doporučit i tuto nude rtěnku od Nee Make Up Cream Volume . Jedná se o krémovou rtěnku, které na vašich rtech vykouzlí krásný odstín. Cena je skvělá, pořídíte ji za tři sta dvacet devět korun českých.
Jaký zvolit make-up? To je čistě na vás, hlavně podle toho, jaký máte odstín pokožky. V tom vám moc poradit nemohu, ale mohu doporučit například BB krém La - Roche Posay, který pořídíte za tři sta osmnáct korun českých. Mám s ním zkušenosti a mohu ho doporučit aspoň na lehké líčení.


Je zkrátka i na vás, co vám vyhovuje, protože ne každá se cítí v tmavé rtěnce, nebo naopak v bezbarvém lesku. Někomu sluší zlatavé či kouřové líčení, někomu nikoliv. Proto dejte hlavně na sebe a neřiďte se něčím, o čem víte, že by vám to stejnak neslušelo. Ale já sama mám zlatavé a kouřové líčení vyzkoušené a jsem s ním naprosto spokojená. Takovým světlejší typům a blondýnkám tolik nejde. Ale o tom v příštím článku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama