Jste světlý typ? Zaměřte se na modré či zelené oční stíny

26. prosince 2013 v 22:50 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli. A také jsem vám již v minulém článku představila ideální líčení pro tmavé typy žen. Mohly jste se například dočíst, že pro tmavé typy jsou iedálními očními stíny zlaté a lesk na rty? Rozhodně také krémové odstíny. Ale jak jsem také psala. Tmavým tipům sluší jak násilnější, tak jednudušší líčení, ale nic se nemá samozřejmě přehánět. Proto, pokud se chystáte pro výraznější oči, rty volte v jemných až průhledných tónech, nechtete přece vypadat jako byste vypadala z cirkusu. Naopak pokud zvolíte jen řasenku a třeba černou tužku na oči, rty bych určitě volila tmavé - zaměřte se na červenou, hnědou, ale také na korálovou, kterou mám také v oblibě, ale ještě musím zvolit ten správný " ton " korálové, víte, že jich je hned několik. A proto v následujícím článku se zaměřím na světlé typy, kterým očním stínům se například vyvarovat?
Moje mamka je světlý typ a vím, že těm sluší velmi jemné líčení. Určitě bych se vyvarovala naopak na zlaté, hnědé či růžové tony stínů. Proč? Můj názor je ten, že člověk, tedy žena, vypadaá, jako kdyby vzlykala. Oči vypadají podrážděneě, nevýrazně, uplakaně či zapadle. Rozhodně se těmto očním stínům vyvarujte.
Co bych naopak doporučila jsou stíny zelené či modré. Ano, modré stíny jsou takovou klasikou devadesátých let, ale i letos se opět vracejí do mody, ale pokud nejsou moc násilné, vypadají dobře. Jenom bych se vyvarovala modrým řasenkám, které nejsou tolik v kurzu. Jako modré stíny bych doporučila tyto, Nee Make Up Exe Shadow v modrém provedení. Tyto oční stíny jsou velice pohodlné, lehce se nanáší a cena je také velice přijatelné, čtyři sta pět korun českých. Určitě je doporučuji
Světlejší typy zkrátka mohou také používat jak tmavé tak světlé odstíny barev rtěnkek a lesků na rty. Mohla bych doporučit krémové matnější rtěnky, ale mohu také jako tyto: Shiseido Shimmering Rouge. Mám ráda tento typ rtěnkek a věřte, že si z té pestrobarevné šály vybere opravdu každá! Nejenom světlé, ale i tmavé odstíny světlým tipům sedí, ale vyvarovala bych si hnědým a velmi tmavě řerveným. Cena rtěnenk je čtyři sta čtyřicet osm korun českých.
Doufám, že jsem vám aspon trošku poradila. V následujícíh článcích se můžete těšit na další typy pro různé typy žen. Přeji vám nadále poklidné prožití svátků vánočních a přeji mnoho úspěchů do roku dva tisíce čtrnáct.

 


Aktuální články

Reklama