Jaké líčení volím ke štědrovečerní večeři?

20. prosince 2013 v 16:38 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
předchozích článcích jsem vám představila mnoho a mnoho různých tipů na dárky. Zmínila jsem samozřejmě parfémy, které se mohou hodit pro vaše blízké, či také kosmetiku ve výprodeji. Pokud je něco ve výprodeji, neznamená to hned, že je to rozbité, nefunkční či špatné, ba naopak. Zboží je plně vyhovující, jen je ve výprodeji, protože buď přichází jeho novější limitované edice, nebo se jednalo o limitovanou edici, nebo je zkrátka tam, abyste také mohli ušetřit. A víte, že dnes je poslední den garance vrácení vašeho dárku? Pokud už nebudete mít čas, nezoufejte! Pokud ano, ještě dnes můžete vybraný dárek vrátit a své peníze dostanete zpět. Tentokrát se trošku zaměřím na jiný tip článku a představím vám pár tipů štědrovečerního líčení.
Štědrý den to je za velmi krátkou chvilkou. Celý rok se na něj čeká a když má jednou za rok nastat, každého popadne panika, stres.. nákupy vánočních dárků, pečení cukroví, balení, vymýšlení různých darů co komu dáte.. Pokud se to týká i vás, rozhodně v tom nejste sám, naopak! Tento vánoční stres postihuje skoro každého. Každopádně bych ráda podotkla, že ke štědrovečerní večeři musí být člověk řádně oblečen. Doufám, že to u vás nefunguje tak, že během slavnostní večeře jste v teplácích, vytahaném tričko a kdo ví v čem ještě. Tento den je jednou za rok, a proto byste si ho měli užít v tom slavnostním oblečení. Já přiléhavé koktejlky. Samozřejmě se nebudu v článku a v následujících článcích věnovat vánočnímu dress code, ale zaměřím se na především líčení. A které byste měly zvolit milé dámy?
Já především volím make-upem jemnější, ale o to výraznější oči. Rtěnek se nebojím, ale červenou bych u sebe nejspíše vynechala. Jako řasenku bych určitě doporučila Max Factor 2000 Calorie. Tato řasenka je specializovaná zejména na objem. A jestliže toužíte po krásných hutných řasách, doporučuji! Abych byla upřímná, kam se hrabe řasenka Lancome Hypnose.
Oční stíny, jak už jsem zmínila, bych volila kouřové. Ne každému úplně sluší, ale pokud jste ten typ, který se na to cítí, určitě do toho běžte. V příštích článcích se budu zaměřovat na jednotlivé tipy žen ( blond, tmavé.. ) ohledně správné zvolenému tipu líčení. Jako oční stíny volím například podobný typ jako Nee Make UP Eye Shadow Dou. Mám ráda, když nemám celé oči hned kouřové, ale je to plynulý přechod mezi bílou a hnědou.
Rtěnka nebo lesk na rty? Každý rok řeším to samé. Já volím perleťový lesk podobný jako Artdeco a to konkrétně Special Lip Care Collagen Lip Booster. Ano, v tomto lesku je obsažen kolagen, ale není kolagen jako kolagen, tento je přímo mořský. Doporučuji vyzkoušet.

Doufám, že jsem vás tímto moc nevyčerpala a v následujících článcích se můžete těšit na další články, které budou zaměřené na líčení pro jednotlivé tipy žen.
 


Aktuální články

Reklama