Prosinec 2013

Fixační pudr La Roche - Posay či novou sérii laků OPI?

29. prosince 2013 v 20:44 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli. A také jsem vám již v minulém článku představila ideální líčení pro tmavé typy žen. Mohly jste se například dočíst, že pro tmavé typy jsou ideálními očními stíny zlaté a lesk na rty? Rozhodně také krémové odstíny. Ale jak jsem také psala. Tmavým tipům sluší jak násilnější, tak jednodušší líčení, ale nic se nemá samozřejmě přehánět. Proto, pokud se chystáte pro výraznější oči, rty volte v jemných až průhledných tónech, nechcete přece vypadat jako byste vypadala z cirkusu. Naopak pokud zvolíte jen řasenku a třeba černou tužku na oči, rty bych určitě volila tmavé - zaměřte se na červenou, hnědou, ale také na korálovou, kterou mám také v oblibě, ale ještě musím zvolit ten správný " ton " korálové, víte, že jich je hned několik. A v úplně posledním článku jsem vám představila líčení pro rusovlasvé typy žen. Doporučila jsem vám například také zelené oční stíny, které jsou vhodné i pro světlé typy žen. Doporučila jsem vám také kosmetickou značku Nee Make Up. Ohledně vhodné volby pro správný odstín rtěnky jsem zvolila tmavší krémovou růžovou barvu.

A v nálsedujícím článku vám také představím typy na líčení, ale tentokrát se nebudu speciálně zaměřovat na jednotlivé typy, ale na různé kosmetické produkty, které se v této době vyplatí pořídit.

Jestliže máte ráda francouzskou kosmetiku La Roche - Posay , mohu vám doporučit jejich novinku, fixační pudr La Roche - Posay Toleriane Teint. S tímto pudrem zatím zkušenosti nijak velké nemám, ale pokud vás trápí mastná pleť, určitě ho vyzkoušejte.
Jste milovnicí kvalitních laků na nehty? Znáte značku O P I ? Určitě bych ji doporučila, jelikož můžete vyzkoušet jejich novou řadovou novinku, konkrétně řadu O P I Designer Series. Objevíte v ní celou řadu třpytivých laků, které na vašich nehtech vykouzlí nepřekonatelný lesk. Můžete vybírat z celé řady barev, růžová, stříbrná, vínová, červená, modrá, nude a fialová. Tyto laky bývají v mnoha prodejnách velice předražené, ale tady se cenové rozpětí pohybuje kolem tří se ti až čtyř se ti korun českých. Jestli sháníte kvalitní laky na nehty, určitě tento doporučuji.

Doufám, že jsem vám i tentokrát ve výběry poradila a budou vás tyto novinky těšit. V příštím článku vám opět představím pár kosmetických novinek, ale také se navíc zaměřím na různé nadčasové parfémy, akce, povánoční výprodeje, na různé typy a moho dalších.

Líčení pro jednotlivé typy

28. prosince 2013 v 17:38 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli. A také jsem vám již v minulém článku představila ideální líčení pro tmavé typy žen. Mohly jste se například dočíst, že pro tmavé typy jsou ideálními očními stíny zlaté a lesk na rty? Rozhodně také krémové odstíny. Ale jak jsem také psala. Tmavým tipům sluší jak násilnější, tak jednodušší líčení, ale nic se nemá samozřejmě přehánět. Proto, pokud se chystáte pro výraznější oči, rty volte v jemných až průhledných tónech, nechcete přece vypadat jako byste vypadala z cirkusu. Naopak pokud zvolíte jen řasenku a třeba černou tužku na oči, rty bych určitě volila tmavé - zaměřte se na červenou, hnědou, ale také na korálovou, kterou mám také v oblibě, ale ještě musím zvolit ten správný " ton " korálové, víte, že jich je hned několik.
Také jsem se v minulém článku zaměřila na světlé typy, konkrétně na oční stíny a rtěnky. Doporučila jsem vám zejména zelené a modré stíny. Jen byste si měli dát pozor na modrou řasenku či silné modré linky. Nemělo by to vypadat násilně, protože byste dělala dojem slečen z devadesátých let. Také jsem vám doporučila krémové rtěnky, které na vašich rtech vykouzlí pastelový nádech. Doporučila jsem vám například značku Nee Make Up, jejichž ceny nejsou tolik náročné. Celkové cenové rozpětí je od dvou se ti korun českých po osm set korun českých.
V následujícím článku vám představím líčení pro rusovlasé typy. Sama bych řekla, že rusovlasvým typům žen bude nejvíce slušet také zelené oční stíny, které jem vám v předchozím článku představovala. Nově bych doporučila oční stíny ze značky Gabriella Salvete. Tyto oční stíny jsou ve tech barevných variantách, které těmto typům budou velice slušet. A cena? Určitě vám velice potěší, semdesát devět korun českých.
Jaké barvy rtěnek a lesků na rty budou pro vás ty nejvhodnější? Myslím, že i velice tmavé odstíny vám budou velice slušet. Určitě bych ale nepoužívala úplně průhledné odstíny nebo jemné. Spíše bych se zěměřila na sytější. Taková neutrální barva by byla podle mě lehce tmavě růžovo-červené od značky Nee Make Up, kterou jsem vám v mnoha článcích již představovala. Tato rtěnka se dá pořídit za sto sedmdesát devět korun českých. Rtěnka má lesklou konzistenci, tudíž se nemůže stát, že by vaše rty byly suché a byly by vidět vrásčité stopy. Rtěnku doporučuji.
Doufám, že jsem vám ve výběru aspoň trochu pomohla a v následujícím článku se můžete těšit na další článek zaměřený na vhodné líčení pro jednotlivé typy.

Jste světlý typ? Zaměřte se na modré či zelené oční stíny

26. prosince 2013 v 22:50 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli. A také jsem vám již v minulém článku představila ideální líčení pro tmavé typy žen. Mohly jste se například dočíst, že pro tmavé typy jsou iedálními očními stíny zlaté a lesk na rty? Rozhodně také krémové odstíny. Ale jak jsem také psala. Tmavým tipům sluší jak násilnější, tak jednudušší líčení, ale nic se nemá samozřejmě přehánět. Proto, pokud se chystáte pro výraznější oči, rty volte v jemných až průhledných tónech, nechtete přece vypadat jako byste vypadala z cirkusu. Naopak pokud zvolíte jen řasenku a třeba černou tužku na oči, rty bych určitě volila tmavé - zaměřte se na červenou, hnědou, ale také na korálovou, kterou mám také v oblibě, ale ještě musím zvolit ten správný " ton " korálové, víte, že jich je hned několik. A proto v následujícím článku se zaměřím na světlé typy, kterým očním stínům se například vyvarovat?
Moje mamka je světlý typ a vím, že těm sluší velmi jemné líčení. Určitě bych se vyvarovala naopak na zlaté, hnědé či růžové tony stínů. Proč? Můj názor je ten, že člověk, tedy žena, vypadaá, jako kdyby vzlykala. Oči vypadají podrážděneě, nevýrazně, uplakaně či zapadle. Rozhodně se těmto očním stínům vyvarujte.
Co bych naopak doporučila jsou stíny zelené či modré. Ano, modré stíny jsou takovou klasikou devadesátých let, ale i letos se opět vracejí do mody, ale pokud nejsou moc násilné, vypadají dobře. Jenom bych se vyvarovala modrým řasenkám, které nejsou tolik v kurzu. Jako modré stíny bych doporučila tyto, Nee Make Up Exe Shadow v modrém provedení. Tyto oční stíny jsou velice pohodlné, lehce se nanáší a cena je také velice přijatelné, čtyři sta pět korun českých. Určitě je doporučuji
Světlejší typy zkrátka mohou také používat jak tmavé tak světlé odstíny barev rtěnkek a lesků na rty. Mohla bych doporučit krémové matnější rtěnky, ale mohu také jako tyto: Shiseido Shimmering Rouge. Mám ráda tento typ rtěnkek a věřte, že si z té pestrobarevné šály vybere opravdu každá! Nejenom světlé, ale i tmavé odstíny světlým tipům sedí, ale vyvarovala bych si hnědým a velmi tmavě řerveným. Cena rtěnenk je čtyři sta čtyřicet osm korun českých.
Doufám, že jsem vám aspon trošku poradila. V následujícíh článcích se můžete těšit na další typy pro různé typy žen. Přeji vám nadále poklidné prožití svátků vánočních a přeji mnoho úspěchů do roku dva tisíce čtrnáct.


Jste tmavší typ? Zaměřte se na zlatavé líčení!

25. prosince 2013 v 17:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma. Konkrétně se budu zaměřovat na líčení pro jednotlivé typy. Ne totiž každé sluší to co druhé. A proto jsem se rozhodla dát každé pár tipů, aby co nejlépe vynikla. Doufám také, že jste si štědrovečerní večeři užili a a dostali jste mnoho dárků, které jste si moc přáli.
Ve svém minulém článku jsem se zaměřila na své štědrovečerní líčení. Víte, že jsem ho nepojala moc " násilně " , ale spíše jsem se zaměřila na jemnost. I když je pravdou, že ráda používám kouřové líčení, jelikož jsem tmavší typ a v takových pěkně vynikne. Ovšem rtěnku či lesk na rty jsem nepojala moc výrazně. Mám ráda rtěnky a lesky typu nude, ale pokud mám naopak lehké oční líčení - například jen linky a řasenku, tak mám naopak radši tmavší rty. Teď bych se zaměřila právě na tmavší typ, které rtěnky používat, čemu se vyvarovat a jaké oční stíny vám opravdu půjdou.
Pokud jste tmavší typ, určitě bych doporučila zlaté líčení. Nemusíte to přehánět, ale takové zlaté oční stíny či zlaté oční linky z vás učiní naprosto nepřehlédnutelnou. Takové oční stíny bych doporučila značky Mary Kay, konktrétně Mary Kay Filigree. Proč? Paletka se nese v tmavších, ale přitom ve stálých zlatavých odstínech. Cena také není nijak vysoká, kdekoliv jinde za tuto cenu seženete opravdu malé, tyto se pohybují kolem čtyř seti korun českých.
Rty. Další téma, které bývá hodně diskutované. Ale je pravda, že tmavým typům sluší jakékoliv odstíny rtěnek či lesků na rty. Já sama mohu používat jak jemné, tak tmavé. Ale věřte, že nejlepší je mít buď hodně sytě nalíčené oči a k tomu jemný růžový bezbarvý lesk na rty, nebo naopak. Jemné líčení - linky nebo jenom řasenka - a k tomu tmavé rtěnka, klidně i do hnědého odstínu. Já například tuto kombinaci mám velice v oblibě. Mohu například doporučit i tuto nude rtěnku od Nee Make Up Cream Volume . Jedná se o krémovou rtěnku, které na vašich rtech vykouzlí krásný odstín. Cena je skvělá, pořídíte ji za tři sta dvacet devět korun českých.
Jaký zvolit make-up? To je čistě na vás, hlavně podle toho, jaký máte odstín pokožky. V tom vám moc poradit nemohu, ale mohu doporučit například BB krém La - Roche Posay, který pořídíte za tři sta osmnáct korun českých. Mám s ním zkušenosti a mohu ho doporučit aspoň na lehké líčení.


Je zkrátka i na vás, co vám vyhovuje, protože ne každá se cítí v tmavé rtěnce, nebo naopak v bezbarvém lesku. Někomu sluší zlatavé či kouřové líčení, někomu nikoliv. Proto dejte hlavně na sebe a neřiďte se něčím, o čem víte, že by vám to stejnak neslušelo. Ale já sama mám zlatavé a kouřové líčení vyzkoušené a jsem s ním naprosto spokojená. Takovým světlejší typům a blondýnkám tolik nejde. Ale o tom v příštím článku.

Jaké líčení volím ke štědrovečerní večeři?

20. prosince 2013 v 16:38 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
předchozích článcích jsem vám představila mnoho a mnoho různých tipů na dárky. Zmínila jsem samozřejmě parfémy, které se mohou hodit pro vaše blízké, či také kosmetiku ve výprodeji. Pokud je něco ve výprodeji, neznamená to hned, že je to rozbité, nefunkční či špatné, ba naopak. Zboží je plně vyhovující, jen je ve výprodeji, protože buď přichází jeho novější limitované edice, nebo se jednalo o limitovanou edici, nebo je zkrátka tam, abyste také mohli ušetřit. A víte, že dnes je poslední den garance vrácení vašeho dárku? Pokud už nebudete mít čas, nezoufejte! Pokud ano, ještě dnes můžete vybraný dárek vrátit a své peníze dostanete zpět. Tentokrát se trošku zaměřím na jiný tip článku a představím vám pár tipů štědrovečerního líčení.
Štědrý den to je za velmi krátkou chvilkou. Celý rok se na něj čeká a když má jednou za rok nastat, každého popadne panika, stres.. nákupy vánočních dárků, pečení cukroví, balení, vymýšlení různých darů co komu dáte.. Pokud se to týká i vás, rozhodně v tom nejste sám, naopak! Tento vánoční stres postihuje skoro každého. Každopádně bych ráda podotkla, že ke štědrovečerní večeři musí být člověk řádně oblečen. Doufám, že to u vás nefunguje tak, že během slavnostní večeře jste v teplácích, vytahaném tričko a kdo ví v čem ještě. Tento den je jednou za rok, a proto byste si ho měli užít v tom slavnostním oblečení. Já přiléhavé koktejlky. Samozřejmě se nebudu v článku a v následujících článcích věnovat vánočnímu dress code, ale zaměřím se na především líčení. A které byste měly zvolit milé dámy?
Já především volím make-upem jemnější, ale o to výraznější oči. Rtěnek se nebojím, ale červenou bych u sebe nejspíše vynechala. Jako řasenku bych určitě doporučila Max Factor 2000 Calorie. Tato řasenka je specializovaná zejména na objem. A jestliže toužíte po krásných hutných řasách, doporučuji! Abych byla upřímná, kam se hrabe řasenka Lancome Hypnose.
Oční stíny, jak už jsem zmínila, bych volila kouřové. Ne každému úplně sluší, ale pokud jste ten typ, který se na to cítí, určitě do toho běžte. V příštích článcích se budu zaměřovat na jednotlivé tipy žen ( blond, tmavé.. ) ohledně správné zvolenému tipu líčení. Jako oční stíny volím například podobný typ jako Nee Make UP Eye Shadow Dou. Mám ráda, když nemám celé oči hned kouřové, ale je to plynulý přechod mezi bílou a hnědou.
Rtěnka nebo lesk na rty? Každý rok řeším to samé. Já volím perleťový lesk podobný jako Artdeco a to konkrétně Special Lip Care Collagen Lip Booster. Ano, v tomto lesku je obsažen kolagen, ale není kolagen jako kolagen, tento je přímo mořský. Doporučuji vyzkoušet.

Doufám, že jsem vás tímto moc nevyčerpala a v následujících článcích se můžete těšit na další články, které budou zaměřené na líčení pro jednotlivé tipy žen.