Vybrali jste nevhodný parfém k Vánocům? Využijte garance na výměnu.

18. listopadu 2013 v 19:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila aktuální zajímavé slevy, které mohly být pro vás zajímavými tipy pro nadcházející Vánoce. Představila jsem vám svou favoritku, Chloe Chloe, která je pro mě nejoblíbenější inspirací. Dále jsem vám představila parfém Calvin Klein CK One, který mohou používat jak muži, tak ženy. Pokud tedy nevíte, co svému drahému či drahé koupit a neznáte jeho styl vůní ( sportovní, květinové, citrusové, ovocné, kořeněné, orientální ), tak Calvin Klein CK One je, podle mého, zlatou střední cestou, která rozhodně nezklame!
V tomto článku se spíše zaměřím na aktuální událost, která vás určitě potěší. Představte si, že jste například z Parfums.cz koupila pro svou drahou polovičku parfém, ale nesedl mu. Najednou vás popadne záchvat, že nevhodný parfém nepůjde vrátit. Co s tím? Mnoho internetových parfumérií toto o vánočních svátcích nemá, ale nově můžete na tomto internetovém voňavém portálu zboží vrátit. Tudíž pokud při nákupu vánočních dárků máte obavy, že se netrefíte do vkusu obdarovaného, nebo jestli se vám stane, že se pod stromečkem sešlo mnoho stejných darů - třeba parfémů, nebo dokonce přemýšlíte nad tím, co pak s tím udělat a nemít stále pokaženou atmosféru u stromečku. Tudíž se garantuje, že vybraný nevhodný dárek můžete vrátit! Ale pozor! Abyste si pojistili garanci na vrácení nevhodného dárku, musíte dané zboží objednat nejpozději do 20.11.!
Jestliže nakoupíte v období od 11 . 11 . 2013 do 20 . 11 . 2013, zakoupené zboží můžete vrátit nebo vyměnit po Novém roce a to od 1 . 1 . 2014 do 15 . 1 . 2014
Stačí, aby výrobky byly nerozbalené a nepoužité a zboží si budete moct vyměnit za jiné nebo obdržíte poukázku v hodnotě vráceného dárku.
Vracené dárky stačí přinést na zmíněnou adresu poboček nebo zaslat na adresu centrály.
Celý postup naleznete zde.

Takže teď můžete být uklidnění, že pokud se dárek nepovede, nemusíte zoufat.

Zkrátka stát se to může každému. I mě samotnou to potkalo a žádné problémy opravdu nebyly. Vše bylo rychlé, pohotové a bez zbytečných problémů.


V příštím článku se zaměřím na aktuální výprodej kosmetiky. A proč je výhodné nakupovat kosmetiku a i jiné věci vy výprodeji? Každopádně hlavním preferujícím faktem je ten, že daný produkt zakoupíte v té nejnižší možné ceně. Navíc k němu získáte dárek, který si sám / a vyberete v nákupním košíku. Samozřejmě když je něco ve výprodeji, to neznamená, že daný produkt je poškozený. Ba naopak! Produkt je velice zachovalý, normální jako byste ho koupili běžně. Vlastně když to tak shrnu, tak na výprodeji jsou jen samé výhody - zakoupíte daný produkt v té nejnižší možné ceně a k tomu ještě získáte dárek. Je jen na vás, jak s výprodejem naložíte, ale já vám doporučuji, abyste ho využili.
 


Aktuální články

Reklama