Co k Vánocům? Zabruste do výprodeje kosmetiky

23. listopadu 2013 v 14:29 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vánoce tu budou každým okamžikem. Vlastně za měsíc a jeden den budou vaše ratolesti vyčkávat příchod Ježíška a vy budete mít s přípravami štědrovečerní večeře co dělat, aby se vše stihlo a bylo řádně připraveno. Vy, kteří jste již starší, tolik Vánoce už neprožíváte, ale dejme si ruku na srdce, no není krásná ta vánoční atmosféra? Všude skořice, jablko.. ta vánoční nálada jak se zhoupne vzhůru. I když já sama jsem starší a už to není tak, jaké to bývalo, tak vždy se těším, až nastane ten pravý čas vánoční.

Nejenom stromeček a vánoční výzdoba musí být, ale hlavně dárky! Mnoho lidí si láme hlavu, co svým blízkým koupit. Buď jsou tací, kteří kupují mnoho nepotřebných věcí ( hlavně mít co nejvíce věcí ) a nebo ti, kteří kupují s rozmyslem. Pokud ještě stále nevíte, co kvalitního pořídit a máte spíše zálusk na kosmetiku, ráda vám doporučím pár slev, které jsou zahrnuty do oblasti kosmetiky. Uvidíte, že své dceři sestře mamce či babičce uděláte velikou radost.

Ve výprodeji kosmetiky se objevily takové značky jako je La Roche Posay, Bioderma, Max Factor, Vichy, L´Oreal Paris či Avéne. Všechny tyto značky jsou spíš pro péči o pleť, ale výjimkou je make-up Max Factor, který si aktuálně oblíbila nejedna slečna. Proč ho pořídit? Nejenom, že je v hodný pro všechny typy pleti, ale také má výbornou krycí schopnost a hlavně se přizpůsobí vaší barvy pleti plus zachová barevné tóny různých partií pleti. K dostání je v několika odstínech, takže si každá objevují ten svůj. Cena je dvě stě padesát devět korun českých.

Jestliže víte, že vaše mamka či babička trpí suchou pletí a nevíte, kterým krémem jí uděláte radost, z vlastní zkušenosti doporučuji dermatologickou kosmetickou značku Bioderma, která je velmi prosperující vůči suché pokožce. Doporučuji toto tělové mléko pro suchou až velmi suchou pokožku. Proč? Krém pokožku
ideálně vyživí a zanechají krásně jemnou a hladkou na dotek. Produkty Bioderma nejsou v žádném případě parfémované, tudíž jsou vhodné pro i pro ženy trpící atomickým ekzémem. Cena tělového krému ( dvě stě mililitrů ) je sto devadesát čtyři korun českých.
Dalším dobrým tipem je denní emulze pro citlivou pleť se sklonem k začervenání. Jedná se o francouzskou kosmetickou značku Avene, se kterou mám také bohaté zkušenosti. Vřele ji doporučuji. Krém dokonale hydratuje, a zabraňuje zbytečnému začervenání pokožky. Čtyřicet mililitrů této denní emulze je za tři sta šedesát devět korun českých.
Nejenom kosmetika, která je určena pro péči o pleť se nachází ve výprodeji, ale také dekorativní kosmetika uvedla pár produktů. Příkladem po tekutém make-upu Max Factor je prodlužující řasenka české populární kosmetické značky Dermacol. Jestliže toužíte po prodloužených řasách a nechce se vám vyhazovat peníze za klasické prodloužení, tak tuto řasenku také doporučuji. Cena je velmi příjemná, sto sedmdesát devět korun českých.

Nejenom tyto představené produkty, ale i další uvedu v následujícím článku.
 


Aktuální články

Reklama