Co k Vánocům? Tipy I.

16. listopadu 2013 v 14:29 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vánoce tu budou v plném proudu. Ani ne za měsíc a týden. Shánění dárků je možná to nejmenší, ale nejtěžší? Možná si napsat, co to vlastně k Vánocům chceme dostat. Ale čím je člověk starší, tím víc sám ani neví, co by mu udělalo radost. Samozřejmě, že aby člověk byl zdravý a šťastný, ale to takzvaně není hmotný dárek. Sama můžu říct, že člověku udělá radost třeba parfém či výhodná kosmetika. V následujícím článku, vlastně i v článcích nadcházejících pro měsíc listopad se budu zaměřovat jen na zajímavé akce parfémů, které se pořídit jenom vyplatí.

Nejprve si zodpovíme jednu otázku, proč se vyplatí zakoupit dárkové sady a parfémy v akci? Odpověď je jednoduchá. Ke každému nákupu získáte navíc dárek zdarma. Stačí si ho vybrat přímo v košíku. Dalším plusem je expresní doručení. Svůj parfém či kosmetiku si můžete vyzvednout osobně na odběrech Praha, Brno, Ostrava - proč? Neplatíte poštovné! Ceny parfémů v akci jsou vždy nejlevnější a nejvýhodnější a týdenní akce trvají vždy od pondělí až do neděle nebo také do vyprodání zásob. Myslím si, že nakupovat parfémy i v týdenních akcích se velmi vyplatí. A jaké, že parfémy jsou aktuálně v akci?

Chloe Chloe. Pro mě osobně je tento parfém srdeční záležitostí. Miluji parfémy. Miluji Chloe. Sama ani nevím, v čem mě natolik dokázala okouzlit, ale přiznávám se, že design flakonku je pro mě víc než obyčejný flakonek. Potrpím si na ně, ale Chloe ostatní parfémy naprosto převálcovala. Tento parfém není nijak extra těžký, spíše takový lehce kořeněnější. Pokud nevíte, jakým parfémem udělat radost své dospívající dceři či sestře nebo své přítelkyni, parfém Chloe Chloe jedině, ale jedině doporučuji! Uvidíte, že nebudete litovat.
Jakým parfémem udělat radost svému příteli, kamarádovi či bratrovi? U mužů je to složitější, protože ne vždy dokáží vám říci, co od vás k Vánocům vlastně chtějí. Určitě si s tím nelamte hlavu a sáhněte po parfémech v akcích. Miluje Ferrari? A napadlo vás, že by mu mohl udělat radost například parfém Ferrari Ferrari Black? Také se jedná o lehce kořeněnější vůní, s obsahem bergamotu, švestky, kardamomu, růže, skořice, jasmínu, vanilky, jantaru, cedru a pižma. Neřekla bych, že se jedná o plnohodnotný parfém, výdrž není nijak extra silná, ale pro potěšení a sem tam se navonění stačí.

Calvin Klain CK One. Jestliže opravdu nevíte co, tak toaletní vodou Calvin Klein CK One to nezkazíte. Jedná se o unisex vůni, tudíž ji mohou používat jak ženy, tak muži. Vůni jsem sama vlastnila, byla jsem s ní velice spokojená, ale zase bych ji nemohla používat pořád. Spíše se mi hodila na jarní až letní dny, o zimních dnech mám ráda kořeněnější a sytější, ale i tak bych řekla, že touto vůní to zajisté nezkazíte.

Jestliže vám do oka nepadnul žádný z těchto představených parfémů, nevadí, v příštím článku vám jich opět pár představím.
 


Aktuální články

Reklama