Využijte speciálních slev na značkovou kosmetiku!

30. října 2013 v 10:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila skvělé čtyři parfémy krásné Kim Kardashian, které jsou už k dostání v České republice. Takže pokud jste její milovkyní, nemusíte parfémy objednávat ze Spojených států amerických a v klidu pohodlí vašeho domova můžete zavítat na stránky parfémového království a pohodlně si parfémy za deštivých dnů objednat. Nezní to lákavě? A ceny? Ty se pohybují kolem šesti set korun českých, tudíž je opravdu výhodné parfém zakoupit na internetových stánkách, protože k dostání volně v kamenných obchodech není.
V následujícím článku se trochu odtáhnu od tématu, které jsem v minulém článku nakousla a zaměřím se na téma speciální slevy značkové kosmetiky, protože si myslím, že mnoho slečen a dam ráda investuje do kosmetiky, která je s nějakou slevou.
První produktem, který se dostal do speciálních slev značkové kosmetiky, je zmatňující tekutý make-up české kosmetické značky Dermacol. Make - up je určen spíše pro mastnou pleť, který vám pleť skvěle zmatní a nezanechá na ní žádné lesklé stopy. Cena tohoto kouzelného make- upu je o padesát korun levnější. Tudíž cena? Sto devadesát devět korun českých.
Další výhodnou slevou je sleva krému Artdeco. Tento krém je zaměřený na výživu proti vráskám, a jestli vás trápí hluboké rýhy, určitě tento krém vyzkoušejte. Konkrétní název zní Artdeco Pure Minerals Anti - Wrinkle Nourishing Cream. Krém bych doporučila zejména těm, které vrásky velmi trápí a neponechala bych to mladým slečnám jako prevenci proti jejich vzniku. Sleva se vyšvihla až na devadesát korun českých a celková cena je sražena na jeden tisíc sto sedmdesát korun českých.
Produkt, který vás určitě potěší - tedy zejména mladé slečny - je lak na nehty od velmi oblíbené značky O. P . I., která si v posledních letech získala mnoho zájmu v oblasti laků na nehty. Konkrétně se sleva týká laku na nehty kolekce Hong Kong a odstín? Elektricky modrý - Suzi Says Feng Shui, patnáct mililitrů. Cena byla snížena o šedesát korun českých a cena je sto osmdesát devět korun českých.
Poslední novinkou, která spadá do speciálních slev značkové kosmetiky, je hydratační tělový krém proti stárnutí a na zpevnění pokožky značky Elizabeth Arden Prevage. Balení je sto procentní jen je lehce pomačkaná krabička a tudíž je sleva až skvělých tři sta deset korun českých, celková cena je rovných jeden tisíc sedm set osmdesát čtyři korun českých. Jestliže chcete vypadat krásněji, tak vám tento produkt se slevou až tři sta korun českých stojí. A pomačkaná krabička? Vůbec nevadí!


Doufám, že jsem vás speciálními slevami na značkovou kosmetiku potěšila a další zajímavé slevy očekávejte během dneška. Opět se to bude týkat zejména kosmetiky.
 


Aktuální články

Reklama