Objevte kouzlo parfémů Kim Kardashian

28. října 2013 v 9:20 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích článcích jsem vám představila novinky a výhodné akce, které můžete využít i pro vánoční dárky. Mohli jste se například dočíst o vodě po holení od luxusní značky Lacoste, která se nepohybuje na stejné cenové relaci jako parfém, ale právě vodu po holení můžete zakoupit od tří seti korun českých! Tudíž pokud nevíte, co svému drahému koupit, rozhodně to vodou po holení nezkazíte. Další novinkou, kterou jsem vám představila, byla vůně od Carolina Herrera, která se svou vůní CH představila dokonale rozkvetlou zahradu. A poslední novinkou byla vůně Guess Girl, se kterou mám vlastní zkušenosti a mohu ji jedině doporučit! Mladé slečny si ji určitě více než oblíbí.
A co vám následovně představím? Určitě jste mohli slyšet o parfému Kim Kardashian, Kim Kardashian, který jsem vám představovala na začátku prosince. Nově jsou k dispozici další její zajímavé parfémy a ty vám teď přestavím. Mnoho slečen "prahlo" po parfémech, které Kim Kardashian sama sestavila. Bohužel do minulého roku byly k dostání jenom v zahraniční a to hlavně ve Spojených státech amerických, ale pak se objevila na jednom z nejlepších parfémových eshopů a od té doby se parfém Kim stal lehce dosažitelným parfémem tady u nás. Kromě tmavého kouzelného Kim Kardashian Kim Kardashian jsou k dispozici další tři parfémy, které vás určitě zaujmou tak jako mě. Druhým parfémem, který Kim sama světu přestavila, je Kim Kardashian Gold, který se skládá z podobných ingrediencí tak, jako Kim Kardashian Kim Kardashian. Tento v sobě ještě ukrývá grapefruit, bergamot, pepř, fialku, jasmín, růži, santalové dřevo, benzoin, jantar, pačuli či pižmo. Cenová relace je stejná, jako u předchozího parfému takže ho nepořídíte výš jak za šest set korun českých a za ten krásný design a vůni se to vyplatí.
Třetím z trilogie stejně flakónkových parfémů je Kim Kardashian Glam. Tento parfém byl světu představen v roce 2012, a čím se liší od svých předešlých? Ve svém růžově světlém opojení se nachází ovocné až květinové vůně, které vás naprosto nadchnou. Byl navržen pro ty ženy, které si uvědomují své smysl, jsou nezávislé a přitom dynamické. Mně osobně tento parfém zaujal, ale ne natolik svým designem, který se mi příliš nelíbí. Cena je pět set šedesát devět korun českých.
Poslední parfém, který na eshopu můžete zakoupit, je pro mě velikým překvapením. Jelikož poslední parfémy se pohybovali skoro na stejné vlně včetně designu i ingredience, tak parfém Kim Kardashian True Reflection je něco úplně jiného. Neříkám, že se mi designy předešlých parfémů nelíbily, ale jsem ráda, že Kim začala novou vlnu parfémů a s tímto se jí to velmi podařilo. True Reflection je parfém pro sebejistou ženu, která v sobě ukrývá pár tajemných chvil a okamžiků. Švestka, broskev, gardénie, orchidej, lotos, pačuli, dřevo a pižmo. Ingredience, které v souladu působí velice zajímavě, ovocně a květinově. Líbí se mi design, který byl navrhnut do tvaru čtyřbokého jehlanu ve tmavo-zlatém provedení. Cena se pohybuje kolem šesti se-ti devadesáti devíti korun českých.

Pokud jste milovkyní Kim Kardashian, tak by vám minimálně jeden parfém neměl chybět ve vašem kosmetickém salonku. Největší zkušenosti mám s parfémem Kim Kardashian Kim Kardashian, který mi vydržel hodně dlouho a nejlepší je pro podzimní a zimní období. Takže doporučuji.
 


Aktuální články

Reklama