Vyzkoušejte luxusní kosmetiku Elizabeth Arden na úrovni MAC

28. září 2013 v 19:50 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové zaměření článků, které pro vás budu psát. V minulém článku jsem se zaměřila na různé představování nové dekorativní kosmetiky, také různé mé tipy na aktuální podzimní líčení a zdaleka v tom nebudu končit, ba naopak. V následujících článcích se zaměřím na, sice nejnovější, produkty, ale také k nim zapojím svůj názor: Proč si to koupit, proč si to nekoupit, zkušenosti, názor a podobně. Doufám, že vám udělám o daném produktu rozsáhlejší a přímější názor, než jste třeba měli doposud. Můj názor na kvalitu BB krému Maybelline či očních duo stínů Hello Kitty jste si mohli již v minulém článku přečíst.

První produkt, který vám představím možná, pro některé z vás vykouzlí úsměv na rtech, jelikož se jedná o značku Elizabeth Arden, která není u nás moc k dostání, a proto kromě lesku na rty a další dekorativní kosmetiky přišla i nová krémová tvářenka. Tato krémová tvářenka nabízí čtyři různé odstíny - nektar, honey, pink a plum. Zkrátka pokud toužíte po růžovějším odstínu, doporučuji pink, pokud máte radši dynamičtější odstín, doporučuji odstín plum. Ceny této kosmetiky se pohybují na úrovni M. A. C. Mnoho z vás si možná myslelo, že ceny budou jako například u Esteé Lauder, která je svým designem a celkovým vzhledem podobná, ale opravdu tomu není tak. Sama jsem objevila lesk na rty, která stál do dvou se-ti korun českých. Takže vyhovující. Tuto krémovou tvářenku si můžete koupit již od pěti se-ti dvaceti devíti korun českých. Designově je velmi pěkná, i to je další bod, který při volbě správné kosmetiky hraje roli. Tudíž pokud máte rádi M. A. C. a chtěli byste něco v tomto finančním rozmezí vyzkoušet i jinou značku, doporučuji.
Další novinkou je Chubby Stick od francouzské lékařské kosmetické firmy Clinique. Na tuto malou hydratační rtěnku má každá kosmetická bloggerka svůj názor. Některé zkrátka sedí, některé ne. Já sama s touto značkou až takové zkušenosti nemám, ale jestliže o této hydratační rtěnce toužíte, doporučuji ji nejdříve vyzkoušet v menším provedení, které zakoupíte za čtyři sta devadesát sedm korun českých. K dostání je v osmi odstínech od červeného po světle růžovou.

Doufám, že jsem vám aspoň trochu napomohla k výběru a myslím, že vyzkoušet hydratační rtěnku Chubby Stick od Clinique v menším provedení, stojí za to, aspoň pro ty, které po ní touží, ale nejsou o ní natolik přesvědčivé. Od Clinique například doporučuji produkt z 1,2,3 kroky, konkrétně ten třetí. Používám ho a mohu ho velmi doporučit. K dostání také v menším provedení v cestovním balíčku, který se dá běžně pořídit do tří se-ti korun českých. Zkrátka pokud máte rádi kvalitní luxusnější kosmetiku, Elizabeth Arden a Clinique doporučuji.
 


Aktuální články

Reklama