Tip BB krému pro mastnou pleť a představení roztomilých očních stínů Hello Kitty

26. září 2013 v 12:13 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila různé produkty, které já sama ráda používám, a nikdy mě nezklamou. Zaměřila jsem se na rtěnku a řasenku. Přeci jenom bych ráda doplnila, že i v příštím článku vám představím další mých TOP produktů, které ráda používám pro podzimní líčení a celkovou atmosféru. Ale v následujícím článku trochu odbočím. Budu se zaměřovat na dekorativní kosmetiku, ale spíše vám dodám různé tipy, které se staly horkými novinkami a které byste si samozřejmě neměla nechat ujít. Opět představím pár vybraných produktůa v přespříštím článku se opět na toto téma zaměřím.


BB krémů v dnešní době existuje mnoho. Všechny firmy se ďábelským krokem předhánějí, kdo vymyslí lepší BB krém nebo CC krém a nově i DD krém. Je to šílené. Ale i tak existuje pár skvělých BB krémů. Já sama mám zkušenosti s mnoha, například Dermacol, Yves Roher, La - Roche Posay či s opravdovým asijským a ten je naprosto skvělý. Avšak mají velmi světlé odstíny, jelikož Asiaté si rádi pěstují svou světlou pleť. Takže i tak postrádáme BB krémy, které by jak fungovaly, tak i měly vhodný odstín pro nás Čechy, kteří spíše v dnešní době chtějí vypadat opálení. S novým BB krémem přišla i značka Maybelline a to konkrétně s BB krémem Maybelline Dream Pure. Určitě vás bude zajímat, kolik " v jednom " v sobě má. Odpověď je osm. Že už to není možný, když první BB krém měl pět? Ano, je to možné a nikdo neví, kam to až zavede. Každopádně mezi jeh účinky patří krytí nedokonalostí, předchází vzniku akné - skvělý pro mastnou pleť - redukuje lesk, minimalizuje vzhled pórů, rozjasňuje, kryje zarudnutí, hydratuje, vyzhlazuje a sjednocuje barevné tóny pleti. Optimálně je vhodný hlavně pro mastnou pleť, kterou bohužel já netrpím, a tudíž vám nemohu říct mé pozitiva či negativa, ale podle hodnocení mnoha uživatelek si vede dobře. Získal čtyři hvězdičky z pěti a to v kategorii Kosmetická kvalita. Tudíž pokud máte mastnější pleť, určitě bude pro vás ideální.
Další, tentokrát roztomilou novinkou jsou duo oční stíny populární Hello Kitty. I tato značka se vydala po stopách kosmetické krásy a zaměřila se především na dekorativní kosmetiku. Kromě různých lesků, rtěnek či řasenek, se také objevily duo oční stíny. Já sama mám s touto značkou zkušenosti zejména s pudrem a mohu říct, že jsem s ním byla a stále jsem velice spokojená. Tyto duo oční stíny pořídíte v mnoha různých kombinací. Podle hodnocení si získaly pět hvězdiček z pěti a cena? Dvě stě devatenáct korun českých.

Doufám, že majitelky mastnější pleti ocení můj tip BB krému a ty, které milují roztomilou Hello Kitty ocení novou řadu kosmetiky včetně řasenek, pudrů, laků na nehty či duo očních stínů. S tímto typem článku nekončím a i v dalších publikacích se můžete těšit na různé tipy na nové dekorativní kosmetické produkty.
 


Aktuální články

Reklama