Kosmetika pro podzimní líčení

18. září 2013 v 16:31 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila top produkty, které byly ideální pro podzimní líčení. Ovšem v tomto tématu nekončím a i nadále se pozimnímu líčení budu věnovat. Však bát krásně nalíčená v podzimních dnech je také hlavní prioritou.

V minulém článku jsem se více méně zaměřovala na klasiku. Tím myslím černé linky, husté řasy, tmavá rtěnka a nenásilný make-up. Něco jako á la šedesáté léta. Kdo by toto období neměl rád. Já sama vidím tento look, když nastane podzimní počasí. Ale je pravdou, že ne vždy se řídím právě pravidlem černých linek, hustých řas, tmavé rtěnky a lehkého make-upu. Tedy lehký make-up používám, protože nemám ráda, když má na sobě dvoucentimetrovou vrstvu, navíc člověk se v chladnějších dnech také více zpotí - je nabalený hřejivým oblečením a tak. I tak ráda používám sice krycí make-up, ale ne tunu. Sama vám v tomto článku napíšu pár mých oblíbených produktů, které používám nejen pro podzimní líčení.

Jak už jsem v minulém článku psala. Neomrzí mě řasenka od známé kosmetické značky Max Factor. A to konkrétně řasenka Max Factor 2000 Calorie. Používám ji pro zahuštění a prodloužení řas a to celkem krátce. Řasy jsem vždy mývala husté a dlouhé, jenže od té doby, co jsem si nechala permanentně udělat prodloužení řas, mi to vybralo svou daň. Řasy už nemám jako dřív, a proto je potřeba obnovit jejich hustotu a délku. Tuto řasenku používám necelý rok a jsem s ní opravdu spokojená. Sice používám ještě pár další řasenek, ale tato ještě s jednou řasenkou patří mezi můj TOP. Je lehce parfemovaná, tudíž ji nedoporučuji pro ty, které trápí dráždění očí po parfemovaných řasenkách a vůbec. Není voděodolná, což by se na druhou stranu hodilo pro deštivé dny, ale i tak je skvělá. A cena? Sto šedesát jedna korun českých. Doporučuji.
Rtěnka od české kosmetické značky Dermacol Sduction mě nikdy neomrzí. Používám ji celkem dlouho, jen bych doporučila před aplikací rtěnky balzám, jelikož se i tak mohou tvořit na rtech nepěkné mapky. Tuto rtěnku používám také více než rok a líbí se mi na ní její plná barevnost barvy. A cena? Ta je na tom právě také skvělá. Pořídíte ji za sto šestnáct korun českých a to hned v několika odstínech.

Tyto dva produkty k líčení vřele jen doporučuji. Mám jich ale mnoho, tudíž v následujícím článku se opět zaměřím na své oblíbené podzimní produkty.
 


Aktuální články

Reklama