Září 2013

Podlehněte roztomilé paletce očních stínů Hello Kitty

30. září 2013 v 18:21 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Opět tu mám pro vás přichystanou várku dalších novinek v oblasti dekorativní kosmetiky. V minulých článcích jsem vám představila krémovou tvářenku luxusní značky Elizabeth Arden, kterou jsem cenově srovnala s americkou značkou M. A. C. Obě tyto značky se pohybují v rozmezí pěti set korun za produkt, ale naopak je dekorativní kosmetika Elizabeth Arden více než podobná s luxusnější kosmetikou Esteé Lauder - zlatavé doplnění, pudrové tóny. Avšak i tak je tato značka ne často srovnávána právě s Esteé Lauder a i tak si ve světě kosmetického průmyslu sama vydobyla místo v přednějších příčkách luxusní dekorativní kosmetiky. Nově vám v následujících odstavcích představím pár dalších novinek, které stojí za samotné jejich vyzkoušení.

Slyšeli jste už o rtěnce značky Brische? Tato nenápadná a málo známá značka si pomalu ale jistě začíná získávat své zákazníky. Nově představila svou úplnou novinku - lesk na rty v aplikačním peru s názvem " Brische Volum Caviar " . K výběru máte mnoho různých odstínů od medové po červenou až světle růžovou. Kromě zajímavého jednoduchého designu vás také zaujme cena. Pokud si myslíte, že si budete muset připravit něco kolem dvou stovek, tak ani to ne. Cena se došplhala maximálně na sedmdesát devět korun českých a to opravdu vyzkoušejte. Samy uvidíte, jestli vám tento lesk na rty v aplikačním peru bude vyhovovat a nebo ne.
Jako další novinkou jsou opět střípky z roztomilé kolekce roztomilejší Hello Kitty. Tato roztomilost, která si podmanila několik milionů holčiček slečen i žen na celém světě, dobývá svět i v tom kosmetickém zaměření. Kromě všelijakých parfémů, vůní, hraček, her na počítač si také vybudovala své místo na kosmetickém průmyslu a její kosmetiku berou na všech obrátkách především mladší slečny. Já sama od této značky Hello Kitty Cosmetics vlastním pudr, který skvěle tvář projasní a zmatní. Nově také představila svou paletu očních stínů. Ano vím, že jsem vám v předchozím článku představovala také oční stíny, ale jednalo se o duo stíny, natož tyto jsou laděny do čtyř různých odstínů. Jedná se tedy o paletu, s názvem Hello Kitty Cosmetics Palette paleta očních stínů. Na výběr máte opět mnoho variant. Po černou, bílou, červenou, zelenou či purpurovou. Cena této paletky očních stínů je dvě stě devadesát devět korun českých. Takže pokud sama jste fanynkou roztomilé Hello Kitty, neměla by ve vaší kosmetické taštičce chybět minimálně jedna věc z této její značky.

Já opět doufám, že jsem vám představila další zajímavé novinky ze světa dekorativní kosmetiky, kterou si můžete zakoupit za skvělé ceny. Já sama zde nakupuji, hlavně parfémy, a o těch vám napíši v příštím článku. Prozradím, že se bude jednat o novinky v parfémovém průmyslu a vím, že si vybrané vůně či parfémy naprosto zamilujete jako já.

Vyzkoušejte luxusní kosmetiku Elizabeth Arden na úrovni MAC

28. září 2013 v 19:50 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové zaměření článků, které pro vás budu psát. V minulém článku jsem se zaměřila na různé představování nové dekorativní kosmetiky, také různé mé tipy na aktuální podzimní líčení a zdaleka v tom nebudu končit, ba naopak. V následujících článcích se zaměřím na, sice nejnovější, produkty, ale také k nim zapojím svůj názor: Proč si to koupit, proč si to nekoupit, zkušenosti, názor a podobně. Doufám, že vám udělám o daném produktu rozsáhlejší a přímější názor, než jste třeba měli doposud. Můj názor na kvalitu BB krému Maybelline či očních duo stínů Hello Kitty jste si mohli již v minulém článku přečíst.

První produkt, který vám představím možná, pro některé z vás vykouzlí úsměv na rtech, jelikož se jedná o značku Elizabeth Arden, která není u nás moc k dostání, a proto kromě lesku na rty a další dekorativní kosmetiky přišla i nová krémová tvářenka. Tato krémová tvářenka nabízí čtyři různé odstíny - nektar, honey, pink a plum. Zkrátka pokud toužíte po růžovějším odstínu, doporučuji pink, pokud máte radši dynamičtější odstín, doporučuji odstín plum. Ceny této kosmetiky se pohybují na úrovni M. A. C. Mnoho z vás si možná myslelo, že ceny budou jako například u Esteé Lauder, která je svým designem a celkovým vzhledem podobná, ale opravdu tomu není tak. Sama jsem objevila lesk na rty, která stál do dvou se-ti korun českých. Takže vyhovující. Tuto krémovou tvářenku si můžete koupit již od pěti se-ti dvaceti devíti korun českých. Designově je velmi pěkná, i to je další bod, který při volbě správné kosmetiky hraje roli. Tudíž pokud máte rádi M. A. C. a chtěli byste něco v tomto finančním rozmezí vyzkoušet i jinou značku, doporučuji.
Další novinkou je Chubby Stick od francouzské lékařské kosmetické firmy Clinique. Na tuto malou hydratační rtěnku má každá kosmetická bloggerka svůj názor. Některé zkrátka sedí, některé ne. Já sama s touto značkou až takové zkušenosti nemám, ale jestliže o této hydratační rtěnce toužíte, doporučuji ji nejdříve vyzkoušet v menším provedení, které zakoupíte za čtyři sta devadesát sedm korun českých. K dostání je v osmi odstínech od červeného po světle růžovou.

Doufám, že jsem vám aspoň trochu napomohla k výběru a myslím, že vyzkoušet hydratační rtěnku Chubby Stick od Clinique v menším provedení, stojí za to, aspoň pro ty, které po ní touží, ale nejsou o ní natolik přesvědčivé. Od Clinique například doporučuji produkt z 1,2,3 kroky, konkrétně ten třetí. Používám ho a mohu ho velmi doporučit. K dostání také v menším provedení v cestovním balíčku, který se dá běžně pořídit do tří se-ti korun českých. Zkrátka pokud máte rádi kvalitní luxusnější kosmetiku, Elizabeth Arden a Clinique doporučuji.

Tip BB krému pro mastnou pleť a představení roztomilých očních stínů Hello Kitty

26. září 2013 v 12:13 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila různé produkty, které já sama ráda používám, a nikdy mě nezklamou. Zaměřila jsem se na rtěnku a řasenku. Přeci jenom bych ráda doplnila, že i v příštím článku vám představím další mých TOP produktů, které ráda používám pro podzimní líčení a celkovou atmosféru. Ale v následujícím článku trochu odbočím. Budu se zaměřovat na dekorativní kosmetiku, ale spíše vám dodám různé tipy, které se staly horkými novinkami a které byste si samozřejmě neměla nechat ujít. Opět představím pár vybraných produktůa v přespříštím článku se opět na toto téma zaměřím.


BB krémů v dnešní době existuje mnoho. Všechny firmy se ďábelským krokem předhánějí, kdo vymyslí lepší BB krém nebo CC krém a nově i DD krém. Je to šílené. Ale i tak existuje pár skvělých BB krémů. Já sama mám zkušenosti s mnoha, například Dermacol, Yves Roher, La - Roche Posay či s opravdovým asijským a ten je naprosto skvělý. Avšak mají velmi světlé odstíny, jelikož Asiaté si rádi pěstují svou světlou pleť. Takže i tak postrádáme BB krémy, které by jak fungovaly, tak i měly vhodný odstín pro nás Čechy, kteří spíše v dnešní době chtějí vypadat opálení. S novým BB krémem přišla i značka Maybelline a to konkrétně s BB krémem Maybelline Dream Pure. Určitě vás bude zajímat, kolik " v jednom " v sobě má. Odpověď je osm. Že už to není možný, když první BB krém měl pět? Ano, je to možné a nikdo neví, kam to až zavede. Každopádně mezi jeh účinky patří krytí nedokonalostí, předchází vzniku akné - skvělý pro mastnou pleť - redukuje lesk, minimalizuje vzhled pórů, rozjasňuje, kryje zarudnutí, hydratuje, vyzhlazuje a sjednocuje barevné tóny pleti. Optimálně je vhodný hlavně pro mastnou pleť, kterou bohužel já netrpím, a tudíž vám nemohu říct mé pozitiva či negativa, ale podle hodnocení mnoha uživatelek si vede dobře. Získal čtyři hvězdičky z pěti a to v kategorii Kosmetická kvalita. Tudíž pokud máte mastnější pleť, určitě bude pro vás ideální.
Další, tentokrát roztomilou novinkou jsou duo oční stíny populární Hello Kitty. I tato značka se vydala po stopách kosmetické krásy a zaměřila se především na dekorativní kosmetiku. Kromě různých lesků, rtěnek či řasenek, se také objevily duo oční stíny. Já sama mám s touto značkou zkušenosti zejména s pudrem a mohu říct, že jsem s ním byla a stále jsem velice spokojená. Tyto duo oční stíny pořídíte v mnoha různých kombinací. Podle hodnocení si získaly pět hvězdiček z pěti a cena? Dvě stě devatenáct korun českých.

Doufám, že majitelky mastnější pleti ocení můj tip BB krému a ty, které milují roztomilou Hello Kitty ocení novou řadu kosmetiky včetně řasenek, pudrů, laků na nehty či duo očních stínů. S tímto typem článku nekončím a i v dalších publikacích se můžete těšit na různé tipy na nové dekorativní kosmetické produkty.

Kosmetika pro podzimní líčení

18. září 2013 v 16:31 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila top produkty, které byly ideální pro podzimní líčení. Ovšem v tomto tématu nekončím a i nadále se pozimnímu líčení budu věnovat. Však bát krásně nalíčená v podzimních dnech je také hlavní prioritou.

V minulém článku jsem se více méně zaměřovala na klasiku. Tím myslím černé linky, husté řasy, tmavá rtěnka a nenásilný make-up. Něco jako á la šedesáté léta. Kdo by toto období neměl rád. Já sama vidím tento look, když nastane podzimní počasí. Ale je pravdou, že ne vždy se řídím právě pravidlem černých linek, hustých řas, tmavé rtěnky a lehkého make-upu. Tedy lehký make-up používám, protože nemám ráda, když má na sobě dvoucentimetrovou vrstvu, navíc člověk se v chladnějších dnech také více zpotí - je nabalený hřejivým oblečením a tak. I tak ráda používám sice krycí make-up, ale ne tunu. Sama vám v tomto článku napíšu pár mých oblíbených produktů, které používám nejen pro podzimní líčení.

Jak už jsem v minulém článku psala. Neomrzí mě řasenka od známé kosmetické značky Max Factor. A to konkrétně řasenka Max Factor 2000 Calorie. Používám ji pro zahuštění a prodloužení řas a to celkem krátce. Řasy jsem vždy mývala husté a dlouhé, jenže od té doby, co jsem si nechala permanentně udělat prodloužení řas, mi to vybralo svou daň. Řasy už nemám jako dřív, a proto je potřeba obnovit jejich hustotu a délku. Tuto řasenku používám necelý rok a jsem s ní opravdu spokojená. Sice používám ještě pár další řasenek, ale tato ještě s jednou řasenkou patří mezi můj TOP. Je lehce parfemovaná, tudíž ji nedoporučuji pro ty, které trápí dráždění očí po parfemovaných řasenkách a vůbec. Není voděodolná, což by se na druhou stranu hodilo pro deštivé dny, ale i tak je skvělá. A cena? Sto šedesát jedna korun českých. Doporučuji.
Rtěnka od české kosmetické značky Dermacol Sduction mě nikdy neomrzí. Používám ji celkem dlouho, jen bych doporučila před aplikací rtěnky balzám, jelikož se i tak mohou tvořit na rtech nepěkné mapky. Tuto rtěnku používám také více než rok a líbí se mi na ní její plná barevnost barvy. A cena? Ta je na tom právě také skvělá. Pořídíte ji za sto šestnáct korun českých a to hned v několika odstínech.

Tyto dva produkty k líčení vřele jen doporučuji. Mám jich ale mnoho, tudíž v následujícím článku se opět zaměřím na své oblíbené podzimní produkty.