Top produkty pro podzimní look!

31. srpna 2013 v 21:04 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Následující článek bude trošku odlišný, než jsem doposud psala. Zaměřovala jsem se spíše na zubní hygienu, opalovací produkty či produkty pro péči o vlasy. Blíží se nám ale podzim a s ním i podzimní líčení. Na líčení bychom samozřejmě neměly zapomínat, a proto vám představím skvělý podzimní look s úžasnými produkty.

Podzim tu částečně se svým počasím je. Ale oficiálně tu bude až za dvacet jedna dní, a to se ještě v září dočkáme slunečních paprsků. Tudíž ten pravý podzim nastane opravdu za dlouho, ale i tak bychom neměly lenit a měly bychom se ohlížet po podzimních trendech v líčení.

Čím vykouzlíte skvělý podzimní look? Stačí mít na to pár kvalitních produktů, které pořídíte za super ceny. Musíme nějak začít a na to je nejlepší podkladový krém či BB krém. Avšak BB krémy jsme měly používat hlavně v teplých slunečných dnech, kdy pleť nebyla zatěžovaná make-upem, ale právě BB krémem, který se svou lehkou konzistencí na pleti vykouzlil přirozený vzhled. Ale pro nadcházející podzim bych doporučila make-up. Konkrétně například Vichy Dermablend. Proč? Jedná se o make-up, který se dokonale přizpůsobí vaší pleti a dodává vzhled bez " masky " . Pořídíte ho za čtyři sta padesát osm korun českých ve čtyřech odstínech.


Oči. Jakou přesnou řasenku používat, aby vám vyhovovala po všech směrech, je vážně těžké. Ale ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit řasenku od Max Factor. Má s ní zkušenost i mám mamka a jen si ji pochvaluje. Sama říkala, že nikdy lepší řasenku neměla. Stojí jenom sto padesát šest korun českých a je k dostání ve třech barvách. Ale zpátky k tématu, v čem, že je tak uchvacující? Prodloužení, neslepuje a dodá skvělý objem. Opravdu jsem si tím na sto procent jistá a jenom ji doporučuji! Sama uvidíte, že k vašemu podzimnímu looku bude působit skvěle a řasy budou nekonečné!
Rty? Zaměřte se na výrazné odstíny. Rudá, červená, hnědá.. jejich tolik, ale jednu správnou rtěnku vám teď představím. Lesk nebo rtěnka? To je ovšem otázka, avšak mohu sama potvrdit, že v létě byl čas spíše na lesky, které dodaly rtům objem a třpyt. Pro chladnější období bych zvolila rtěnky. Nově jsem narazila na značku Kallos.. Je k dostání ve tmavých barvách a zároveň rty rozzáří. A cena? Ta vás překvapí. Pořídíte ji za sto devět korun českých!

Sice jsem představila pár produktů, ale sama uvidíte, že pro podzimní líčení budou nezbytné. Jak lehčí kryjící make-up, tak prodlužující neslepující řasenka a tmavá rtěnka. A samozřejmě výrazné obočí, ale o tom až v příštím článku. Sama mám ráda podzimní líčení a vizáže, tudíž tmavou rtěnku si musím co nejdříve koupit včetně tužky na zvýrazňující obočí. Doufám, že vám tento článek aspoň pomohl k nahlédnutí pro koupi vaší kosmetické taštičky a třeba pár produktů sama vyzkoušíte. V příštím článku se opět zaměřím na podzimní líčení.
 


Aktuální články

Reklama