Prodlužte si své opálení!

9. srpna 2013 v 16:54 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích článcích jsem vám představila šikovné opalovací přípravky, které vám napomáhají ochránit vaší pleť i pokožku před škodlivými radikály a spálením. Představila jsem vám přípravky od faktoru SPF 6 až po 50 a to nejnovější opalovací přípravek od Biodermy. Představila jsem vám také rychleschnoucí opalovací olej, které urychluje zotavení pokožky před spálením.

Sluníčko nás v létě samozřejmě těší a myslím, že si nemůžeme ani stěžovat, ovšem dnes nijak není na opalování, ale v následujících dnech se zase můžeme těšit na příjemné sluneční paprsky. Teploty avšak se nebudou hrnout nad třicet stupňů, ale můžeme se těšit na poklidné sluneční období kolem pětadvaceti až třicet stupňů.

Pokud čekáte, že vám v tomto článku představím samoopalovací přípravky, aktuálně tomu tak nebude, ale přemístila jsem se na jinou další zajímavou sféru a to doplňky stravy. Někdo tomu věří, někdo ne. Někomu doplňky stravy pomáhají, někomu to přijde jako zbytečné přehlcení organismu chemickými látkami a raději stravu doplňují vitaminy a podobně. Já vám v následujících odstavcích pár doplňků stravy představím. Ale nebude se jednat o doplněk stravy jako v takovém slova smyslu, jedná se totiž o doplněk stravy formou pilulek, které prodlužují opálení a pokožku chrání před škodlivými radikály.

Existují prozatím dvě značky, které vyrábí své doplňky stravy. Francouzská kosmetická značka Bioderma a Innéov. A právě s Biodermou mám zkušenosti.

Bioderma Photoderm Oral. Tento typ doplňku stravy se zaměřil na posilující opálený pigment. V čem spočívá jeho účinnost? Sama jsem ho užívala a mohu potvrdit, že mé opálení se zintenzivnilo a prodloužilo. Také je ideální pro vytváření rovnoměrného opálení a napomáhá v boji proti volným radikálům. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že krátkodobé užívání vám výsledek hned neukáže, ale při dlouhodobém výsledek patrný bude. Cena pilulek je tři sta třicet jedna korun českých.
Další podobné pilulky, které prodlužují opálení, jsou Innéov Sun Sensitive. Opět se jedná o prodloužení opálení a chránění pokožky před škodlivými radikály. Přípravek obsahuje třicet kapslí, ale nejedná se o takový hit, jako doplněk stravy Bioderma - klientky s těmito pilulkami pro prodloužení opálení jsou opravdu velice spokojené.
Řekla bych, že pokud toužíte po delší době opálené pokožce a chcete být chráněna před škodlivými radikály, opravdu vám doporučuji doplněk stravy formou pilulek. Konkrétně kosmetickou značku francouzského původu, Bioderma. Užívám je druhým rokem a jsem s nimi opravdu spokojená. V další článku se zaměřím opět na nějaké opalovací krémy, oleje, spreje a podobně. je dobré vědět, že pilulky jsou vhodné pro jakýkoliv typ pokožky, i pro citlivou se sklonem ekzému.

A co vy, také užíváte doplněk stravy pro prodloužení opálené pokožky nebo se do nich raději nehrnete?
 


Aktuální články

Reklama