Pečujte o pokožku i po opalování

14. srpna 2013 v 19:19 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předminulém článku jsem vám představila opalovací produkty, které byste měla používat, když plánujete pobyt na slunci. Co si budeme povídat, starat se o kůži při opalování je základem. Pokud si pleť a pokožku nebudete mazat ochranným faktorem, dříve nebo později se vám budou zjevovat pigmentové nepěkné skvrny, kterých se pak budete těžko zbavovat. Je to tak. Pokud je vám například dvacet a nemažete se, dobře, ale pigmentové skvrny se vám stejně zjeví, ale až kolem čtyřicátého roku. Takže jestli se chcete těmto nepěknostem vzhledovým vyvarovat, doporučuji se opravdu mazat ochranným faktorem. Aspoň 6, abyste měla jistotu, že vám nic nebude hrozit. Také jsem vám představovala doplňky stravy, které vám napomáhají k prodloužení opálení, posilují pokožku i pleť a dodávají tělo zdravé živiny. Také zabraňují loupání kůže.

Ale v následujícím článku bych vám rada představila přípravky, které se používají po opalování. I když nám momentálně sluníčko moc nepřeje, i tak si můžete pořídit přípravek po opálení, nikdo neví, kdy nás budou čekat opět pařáky a silné paprsky sluníčka. Přípravky, které vám představím jsou opravdovými kvalitními pečovateli o pokožku po opalování. Redukují zarudnutí pokožky způsobené UV zářením, zklidňují sluncem podrážděnou pokožku a dokonale ji hydratují. Například kosmetická značka Vichy či La - Roche Posay, které jsou zaměřené na dermokosmetiku, mají také svého zástupce o přípravky po opalování. I také například kosmetická značka Piz Biun. Tato řada je zaměřená na výtažky známého aloe vera a i dalšími přírodními složkami. Navíc ke každému nákupu těchto přípravků po opalování si budete moct vybrat dárek.

Například přípravek značky Piz Biun, After Sun. Příjemné chladivé mléko po opalování zchladí podrážděnou pokožku od slunečních paprsků. Je určený pro všechny typy pokožky a konzistence je mléko. Pořídíte ho za tři sta devatenáct korun českých.
I kosmetická značka Bioderma, která je také zaměřená na dermokosmetiku, má svůj přípravek po opalování. Konkrétně se jedná o Bioderma Photoderm After Sun. Konzistence je opět mléko a také má zklidňující účinky pro pokožku i pleť. Navíc hydratuje, zvláčňuje, vyživuje, regeneruje, odstraňuje efekt přehřátí od slunce a pálení kůže a také zabraňuje předčasné stárnutí kůže. Tento kouzelný přípravek po opalování získáte za tři sta devatenáct korun českých.
Zkrátka pečovat o svou pokožku i pleť po slunění na prudkém sluníčku je samozřejmé. Zaměřte se opravdu na kvalitní přípravky, které jsem vám teď i představila. Bioderma, Piz Biun, Vichy či La - Roche Posay. Sama používám od Biodermy přípravky po opalování. Také jsem si všimla, že přípravky od Biodermy také prodlužují opálení - myslím tedy přípravky po opalování. Stačí i jemné množství a i tak budete chráněni a své bronzové opálení vám vydrží déle a déle.

Opravdu přípravky po opalování doporučuji a nezapomeňte, že ke každému nákupu přípravku po opalování získáte dárek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama