Srpen 2013

Top produkty pro podzimní look!

31. srpna 2013 v 21:04 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Následující článek bude trošku odlišný, než jsem doposud psala. Zaměřovala jsem se spíše na zubní hygienu, opalovací produkty či produkty pro péči o vlasy. Blíží se nám ale podzim a s ním i podzimní líčení. Na líčení bychom samozřejmě neměly zapomínat, a proto vám představím skvělý podzimní look s úžasnými produkty.

Podzim tu částečně se svým počasím je. Ale oficiálně tu bude až za dvacet jedna dní, a to se ještě v září dočkáme slunečních paprsků. Tudíž ten pravý podzim nastane opravdu za dlouho, ale i tak bychom neměly lenit a měly bychom se ohlížet po podzimních trendech v líčení.

Čím vykouzlíte skvělý podzimní look? Stačí mít na to pár kvalitních produktů, které pořídíte za super ceny. Musíme nějak začít a na to je nejlepší podkladový krém či BB krém. Avšak BB krémy jsme měly používat hlavně v teplých slunečných dnech, kdy pleť nebyla zatěžovaná make-upem, ale právě BB krémem, který se svou lehkou konzistencí na pleti vykouzlil přirozený vzhled. Ale pro nadcházející podzim bych doporučila make-up. Konkrétně například Vichy Dermablend. Proč? Jedná se o make-up, který se dokonale přizpůsobí vaší pleti a dodává vzhled bez " masky " . Pořídíte ho za čtyři sta padesát osm korun českých ve čtyřech odstínech.


Oči. Jakou přesnou řasenku používat, aby vám vyhovovala po všech směrech, je vážně těžké. Ale ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit řasenku od Max Factor. Má s ní zkušenost i mám mamka a jen si ji pochvaluje. Sama říkala, že nikdy lepší řasenku neměla. Stojí jenom sto padesát šest korun českých a je k dostání ve třech barvách. Ale zpátky k tématu, v čem, že je tak uchvacující? Prodloužení, neslepuje a dodá skvělý objem. Opravdu jsem si tím na sto procent jistá a jenom ji doporučuji! Sama uvidíte, že k vašemu podzimnímu looku bude působit skvěle a řasy budou nekonečné!
Rty? Zaměřte se na výrazné odstíny. Rudá, červená, hnědá.. jejich tolik, ale jednu správnou rtěnku vám teď představím. Lesk nebo rtěnka? To je ovšem otázka, avšak mohu sama potvrdit, že v létě byl čas spíše na lesky, které dodaly rtům objem a třpyt. Pro chladnější období bych zvolila rtěnky. Nově jsem narazila na značku Kallos.. Je k dostání ve tmavých barvách a zároveň rty rozzáří. A cena? Ta vás překvapí. Pořídíte ji za sto devět korun českých!

Sice jsem představila pár produktů, ale sama uvidíte, že pro podzimní líčení budou nezbytné. Jak lehčí kryjící make-up, tak prodlužující neslepující řasenka a tmavá rtěnka. A samozřejmě výrazné obočí, ale o tom až v příštím článku. Sama mám ráda podzimní líčení a vizáže, tudíž tmavou rtěnku si musím co nejdříve koupit včetně tužky na zvýrazňující obočí. Doufám, že vám tento článek aspoň pomohl k nahlédnutí pro koupi vaší kosmetické taštičky a třeba pár produktů sama vyzkoušíte. V příštím článku se opět zaměřím na podzimní líčení.

Kvalitní pasty na zuby, které stojí za vyzkoušení

25. srpna 2013 v 13:36 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila metody bělení zubů. V následujícím článku to nebude jinak, jelikož vám představím další zajímavé metody, pasty i kartáčky pro váš chrup, aby byl udržovaný, bílý a zdravý. Dbát a pečovat o svůj chrup je samozřejmostí. Zuby by se měli čistit nejméně dvakrát denně. Měla by se používat také ústní voda a k vaší potřebě také různé doplňující kartáčky, které vám vyčistí nečistoty z dásní a zubů. Aktuálně se budu věnovat různým pastám na zuby.

Pokud momentálně hledáte pastu, mohu vám doporučit novinku. Zubní pastu s mořskou solí od značky Weleda. Weleda sama o sobě má velmi zajímavé produkty - jak na péči o pleť, tak různé oleje na tělo, ale také i pasty. Například právě zmiňovaná pasta Weleda Dental Care. Pasta obsahuje také bělící účinky, ale její kouzlo spočívá v tom, že obsahuje právě mořskou sůl, která není nijak známá a používaná v České republice, natož v pastách na zuby. Sedmdesát pět mililitrů pořídíte za sto třicet devět korun českých. Kromě pasty s mořskou solí se můžete zaměřit také na na pastu proti krvácení dásní, zubní gel či ústní vodu od této značky Weleda.
Už jste slyšeli o zubní pastě s mikro granulemi? Opravdu se nejedná o pastu pro psy, ale pro lidi. Aktuálně se článek o obsahu této pasty připravuje, ale už teď víme, že se bude jednat o velmi zajímavou zubní pastu, která bude stát za její vyzkoušení. Pasta má bělící účinky. BlanX Med zubní pastu s mikro granulemi pořídíte za sto osmdesát devět korun českých či tři sta tři korun českých - závislé podle balené ( sedmdesát pět mililitrů a sto mililitrů ).

Mnoho lidí trpí krvácením dásní a už by bylo na čase tomuto problému předejít. Představuji vám tuto pastu na zuby Weleda Dental Care, která je zaměřená proti krvácení dásní. Jak jsem říkala, s tímto problémem se potýká mnoho lidí. Proto je dobré tento problém nepřecházet, ale začít s tím něco dělat. Sedmdesát pět mililitrů pořídíte za sto dvacet devět korun českých.
Doufám, že jsem vám aspoň pár dobrých a kvalitních past na zuby doporučila a doufám, že nějaké pasty vyzkoušíte. Určitě je dobré se o své zuby starat, protože nikdy nevíte, co se může stát a přihodit. Proto si pamatujte, že starat se o zuby byste se měli nejméně dvakrát denně, používat ústní vodu a tak dále. Pokud ale toužíte mít bílé zuby, doporučuji různé bělící pasty či metody, ale hlavně si pamatujte, že abyste si udrželi svůj čistý a bílý úsměv, tak nakuřte, nepijte mnoho kávy či vína a hlavně se o své zuby starejte. Nejenom čistě o zuby, ale celkově o dutinu ústní. Také vám mohu sdělit, že každý rok máte nárok na vyčištění celé dutiny ústní od ministerstva zdravotnictví. Takže to nezanedbávejte a s chutí se do toho pusťte.

Krásný bílý chrup

18. srpna 2013 v 19:38 | Annette Krubner
Po předchozích článcích, které byly zaměřené spíše na opalovací přípravky, ochranné faktory před opalováním, na doplňky stravy ( pilulky, které prodlužují opálení a zabraňují slábnutí pigmentu ), či na přípravky po opalování, které zabraňují loupání pokožky a také prodlužují opálení. Aktuálně odbočím trochu od nakouslých témat a zaměřím se spíše na jinou část. Zuby. Úsměv. To je v dnešní době hodně diskutované téma a myslím, že díky dnešní době můžeme mít úsměv krásně bílý. Jenže. Mnoho lidí svůj chrup zanedbává. Například díky alkoholu, cigaretám, červenému vínu - tyto tři věci vám dokonale zkazí sklovinu vašich zubů - myslím tím hlavně bělost. Červené víno obarvuje zuby, kouření zuby zažloutává.. je pravda, že mnoho lidí si to neuvědomuje a to nemluvím o častém pití kávě.

Zkuste se těmto faktorům zkrátka vyvarovat. Nebo, pokud máte v oblibě kávu či červené víno a tak často nekouříte, zkuste bělení zubů. Nemyslím to lékařské, které stojí mnoho tisíc, ale zkuste domácí bělení zubů. Mnoho blogerek na svých blozích dávají různé recenze na tyto bělící metody a mohu sama říct, že jsem byla i já s nimi velice spokojená. Metody, které vám pomůžou vybělit si váš chrup, vám teď představím.

Co mě samotnou zaujalo, je bělící kůra. Hodně jsem na tuto bělící metodu slyšela ohlasy, i samostatné bloggerky tuto metodu zkoušely a mohly si ji vynachválit. BlanX Extra White. Tato bělící kůra se specializuje, aby váš úsměv byl naprosto bílý zářivý a oslnivý. Na webech je mnoho recenzích i video návodů, jak s touto bělící kůrou naložit, ale opravdu se ji nebojte, jelikož účinnost se opravdu projeví. Aplikace je velmi jednoduchá, kosmetická kvalita je na čtyřech hvězdičkách z pěti a spokojenost s výsledkem se také uchytila na hodnocení jako z kosmetické kvality. Tuto zajímavou účinnou bělící kůru pořídíte za dvě stě třicet devět korun českých a jedná se o třicet mililitrů.
Od této značky si můžete pořídit i bělící pero. Že jste o tomto trendu v bělení zubů neslyšeli? Nevadí. Pro krásnější úsměv vyzkoušejte i toto bělící pero BlanX Extra White. Pořídíte ho za tři sta devadesát devět korun českých.

Zaměřím se také na zubní pasty. Sama jednu bělící pastu používám a jsem s ní velice spokojená. Mohu vám také doporučit tuto zubní pastu s vysoce bělící mi účinky, Swissdent Gentle. Jedná se o sto mililitrů bělící pasty v hezkém jednoduchém designu bílo-stříbrné. Pastu pořídíte za tři sta sedmdesát osm korun českých.

Pokud si chcete dopřát více luxus pro svůj chrup, doporučuji bělící kůru také od značky Swissdent Crystal Coating. Kůra je opět jako každá jiná avšak tato je více zaměřená na bělení a obsahuje také více bělících účinných látek.
Zkrátka starání se o váš chrup je základ. Měli byste se o něho starat nejméně dvakrát denně a to ráno a večer. Bělení zubů není sice vaše povinnost, ale mohli byste se také zaměřit na bělení. Není přece nic hezkého, když máte pěkný zdravý a zářivý chrup. Bělící kůry, pera či pasty doporučuji.

Pečujte o pokožku i po opalování

14. srpna 2013 v 19:19 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předminulém článku jsem vám představila opalovací produkty, které byste měla používat, když plánujete pobyt na slunci. Co si budeme povídat, starat se o kůži při opalování je základem. Pokud si pleť a pokožku nebudete mazat ochranným faktorem, dříve nebo později se vám budou zjevovat pigmentové nepěkné skvrny, kterých se pak budete těžko zbavovat. Je to tak. Pokud je vám například dvacet a nemažete se, dobře, ale pigmentové skvrny se vám stejně zjeví, ale až kolem čtyřicátého roku. Takže jestli se chcete těmto nepěknostem vzhledovým vyvarovat, doporučuji se opravdu mazat ochranným faktorem. Aspoň 6, abyste měla jistotu, že vám nic nebude hrozit. Také jsem vám představovala doplňky stravy, které vám napomáhají k prodloužení opálení, posilují pokožku i pleť a dodávají tělo zdravé živiny. Také zabraňují loupání kůže.

Ale v následujícím článku bych vám rada představila přípravky, které se používají po opalování. I když nám momentálně sluníčko moc nepřeje, i tak si můžete pořídit přípravek po opálení, nikdo neví, kdy nás budou čekat opět pařáky a silné paprsky sluníčka. Přípravky, které vám představím jsou opravdovými kvalitními pečovateli o pokožku po opalování. Redukují zarudnutí pokožky způsobené UV zářením, zklidňují sluncem podrážděnou pokožku a dokonale ji hydratují. Například kosmetická značka Vichy či La - Roche Posay, které jsou zaměřené na dermokosmetiku, mají také svého zástupce o přípravky po opalování. I také například kosmetická značka Piz Biun. Tato řada je zaměřená na výtažky známého aloe vera a i dalšími přírodními složkami. Navíc ke každému nákupu těchto přípravků po opalování si budete moct vybrat dárek.

Například přípravek značky Piz Biun, After Sun. Příjemné chladivé mléko po opalování zchladí podrážděnou pokožku od slunečních paprsků. Je určený pro všechny typy pokožky a konzistence je mléko. Pořídíte ho za tři sta devatenáct korun českých.
I kosmetická značka Bioderma, která je také zaměřená na dermokosmetiku, má svůj přípravek po opalování. Konkrétně se jedná o Bioderma Photoderm After Sun. Konzistence je opět mléko a také má zklidňující účinky pro pokožku i pleť. Navíc hydratuje, zvláčňuje, vyživuje, regeneruje, odstraňuje efekt přehřátí od slunce a pálení kůže a také zabraňuje předčasné stárnutí kůže. Tento kouzelný přípravek po opalování získáte za tři sta devatenáct korun českých.
Zkrátka pečovat o svou pokožku i pleť po slunění na prudkém sluníčku je samozřejmé. Zaměřte se opravdu na kvalitní přípravky, které jsem vám teď i představila. Bioderma, Piz Biun, Vichy či La - Roche Posay. Sama používám od Biodermy přípravky po opalování. Také jsem si všimla, že přípravky od Biodermy také prodlužují opálení - myslím tedy přípravky po opalování. Stačí i jemné množství a i tak budete chráněni a své bronzové opálení vám vydrží déle a déle.

Opravdu přípravky po opalování doporučuji a nezapomeňte, že ke každému nákupu přípravku po opalování získáte dárek.

Prodlužte si své opálení!

9. srpna 2013 v 16:54 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích článcích jsem vám představila šikovné opalovací přípravky, které vám napomáhají ochránit vaší pleť i pokožku před škodlivými radikály a spálením. Představila jsem vám přípravky od faktoru SPF 6 až po 50 a to nejnovější opalovací přípravek od Biodermy. Představila jsem vám také rychleschnoucí opalovací olej, které urychluje zotavení pokožky před spálením.

Sluníčko nás v létě samozřejmě těší a myslím, že si nemůžeme ani stěžovat, ovšem dnes nijak není na opalování, ale v následujících dnech se zase můžeme těšit na příjemné sluneční paprsky. Teploty avšak se nebudou hrnout nad třicet stupňů, ale můžeme se těšit na poklidné sluneční období kolem pětadvaceti až třicet stupňů.

Pokud čekáte, že vám v tomto článku představím samoopalovací přípravky, aktuálně tomu tak nebude, ale přemístila jsem se na jinou další zajímavou sféru a to doplňky stravy. Někdo tomu věří, někdo ne. Někomu doplňky stravy pomáhají, někomu to přijde jako zbytečné přehlcení organismu chemickými látkami a raději stravu doplňují vitaminy a podobně. Já vám v následujících odstavcích pár doplňků stravy představím. Ale nebude se jednat o doplněk stravy jako v takovém slova smyslu, jedná se totiž o doplněk stravy formou pilulek, které prodlužují opálení a pokožku chrání před škodlivými radikály.

Existují prozatím dvě značky, které vyrábí své doplňky stravy. Francouzská kosmetická značka Bioderma a Innéov. A právě s Biodermou mám zkušenosti.

Bioderma Photoderm Oral. Tento typ doplňku stravy se zaměřil na posilující opálený pigment. V čem spočívá jeho účinnost? Sama jsem ho užívala a mohu potvrdit, že mé opálení se zintenzivnilo a prodloužilo. Také je ideální pro vytváření rovnoměrného opálení a napomáhá v boji proti volným radikálům. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že krátkodobé užívání vám výsledek hned neukáže, ale při dlouhodobém výsledek patrný bude. Cena pilulek je tři sta třicet jedna korun českých.
Další podobné pilulky, které prodlužují opálení, jsou Innéov Sun Sensitive. Opět se jedná o prodloužení opálení a chránění pokožky před škodlivými radikály. Přípravek obsahuje třicet kapslí, ale nejedná se o takový hit, jako doplněk stravy Bioderma - klientky s těmito pilulkami pro prodloužení opálení jsou opravdu velice spokojené.
Řekla bych, že pokud toužíte po delší době opálené pokožce a chcete být chráněna před škodlivými radikály, opravdu vám doporučuji doplněk stravy formou pilulek. Konkrétně kosmetickou značku francouzského původu, Bioderma. Užívám je druhým rokem a jsem s nimi opravdu spokojená. V další článku se zaměřím opět na nějaké opalovací krémy, oleje, spreje a podobně. je dobré vědět, že pilulky jsou vhodné pro jakýkoliv typ pokožky, i pro citlivou se sklonem ekzému.

A co vy, také užíváte doplněk stravy pro prodloužení opálené pokožky nebo se do nich raději nehrnete?

ANNETTE magazine web - nové články

6. srpna 2013 v 9:29 | Annette Krubner

NOVÉ ČLÁNKY NA WEBU!

www.annettemagazine.cz