Správné produkty proti vráskám

5. června 2013 v 20:33 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila ty správné produkty pro naší pleť. Je třeba používat produkty opravdu vhoné pro naší pleť. Pokud máte mastnou pleť, tak používejte krémy pro mastnou či smíšenou pleť. Není vhodné zkrátka používat krémy, které pro vaší pleť určené nejsou. V následujícím článku vám představím produkty ideálně vhodné pro proti tvorbu vrásek. Ale nejedná se o přímé pomocníky proti tvorbě, ale také pro jejich vyhlazení. Ty nejoblíbenější a nejúčinnější vám teď následovně představím.

Jaký správný pojem stojí za vráskou? Vráska je onemocnění kůže, takzvaný záhyb v kůži. Nejčastěji se objevují na krku či obličeji. Současná medicína již ale vymyslela pomocníky, které zabrání k tvorbě dalších vrásek a obnoví její vyplnění, například kolagenem nebo klobásovým jedem - botulotoxinem.

Jaké jsou příčiny tvorby vrásek? Pokud si myslíte, že žádné nejsou a je to způsobeno kvůli stárnutí pleti, tak to není tak zcela pravda. Věděla jste, že například sladké cukrovinky způsobují také tvorbu vrásek? Nebo předčasné používání hydratačních sér. Jaké jsou prevence? Pokud nechcete přistoupit na aplikaci botulotoxinu, pravidelně jezte vitaminy A, E či C, dopřávejte si bohatou stravu a nevynechávejte zinek.

Jaké jsou ideální produkty? Vyzkoušejte například velice oblíbenou kosmetickou značku Vichy, která představila na trhu tento také již populární produkt: Vichy Ideália vyhlazující a rozjasňující péče pro normální až smíšenou pleť. Zajímavostí je, že je vhodný pro všechny věkové generace a kdy začít používat produkty proti tvorbě vrásek? Pokud si myslíte, že stačí po dvacátým roce, tak to pravda vůbec není. Doporučuje se krémy používat až po dvacátým pátým roce. Tento krém zaprvé přirozeně rozjasňuje pleť,zadruhé redukuje vrásky a zabraňuje předčasnému stárnutí, zatřetí zvláčňuje a odstraňuje nerovnoměrnosti. Cena tohoto krému? Čtyři sta osmdesát devět korun českých ( balení padesát mililitrů )
Jak ještě předejít tvorbě vrásek? Neholdujte cigaretám a mějte pravidelný režim přísun tekutin - nemám na mysli alkohol.

Krém, který je vhodný pro všechny typy pletí je od francouzské kosmetické značky L´Oréal Paris Kód Younth Code určený proti vráskám. Výsledky jsou viditelné již po měsíci! A jaké? Šedesát procent žen potvrdilo mladší pleť, Sedmdesát jedna procent žen potvrdilo redukci vrásek a Sedmdesát devět procent žen zářivější pleti. Cena tohoto zázračného krému? Dvě stě čtyřicet sedm korun českých ( balení padesát mililitrů )
O vrásky bychom se měly starat rozhodně. Pokud uvažujete o podstoupení aplikaci botulotoxinu, nejvhodnější doba podstoupení se ukazuje po pětatřicátým roce. Ovšem existují i takové, které na aplikaci botulotoxinu chodí i po dvacátém roce. To je rozhodně špatně! Do začátků bych mladým slečnám doporučovala tyto krémy, které jsou takovými preventivními látkami, ovšem podstupovat aplikaci botulotoxinu bych rozhodně takhle mladým nedoporučovala.

Další značky, které nabízejí kvalitní krémy proti vráskám jsou například La Roche - Posay, Vichy, L´Oréal Paris, Bioderma či Avon. Naleznete tam opravdu kvalitní produkty za odpovídající ceny.

Pamatujte si, že pokud si nejste natolik rozhodnutá o jednom produktu, nejprve si přečtěte jednotlivé recenze různých uživatelek právě tohoto krému. Uvidíte, že možná i v zápětí změníte názor. Mohou se vyskytovat i alergické reakce, ale to je v ojedinělých případech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama