Správné produkty pro čistou a svěží pleť

23. května 2013 v 17:06 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V přechozím článku jsem začala s novým tématem na následující články, a to téma je správné produkty pro čištění pleti. Jak samy víte, nebo jsem vám již v předchozím článku sdílela, že abyste měla pleť čistou, bez zbytku make-upu a podobně, tak nestačí používat jenom odličovací mléko. Správná cesta je kombinování různých čistících produktů a je jich řada - například můžete pleť čisti pomocí čistících gelů, krémů, mlék, pěn, ubrousků, vod či teď velmi oblíbených pleťových peelingů. V následujícím odstavci vám představím jednotlivé čistící gely, micelární vodu a pleťový peeling, který vaší pleť nepoškodí a zanechá ji příjemně jemnou na dotek.
Jak už jsem říkala, při výběru toho správného čistícího produktu se řiďte hlavně podle recenzí na různých webech, blozích a podobně. Protože ty ženy, které tu samotnou recenzi píšou, s produktem mají zkušenost a rozhodně nepíšou blaf, jen aby, dotyčný produkt prodaly, ne. Dotyčné o produktu mluví jasně, upřímně a vyzdvihují pozitivita i negativita. Dalším bodem, kterým se mnoho žen řídí, jsou ceny. Když vidí levný odličovací produkt, koupí ho bez pomyšlení, že třeba produkt obsahuje alkohol, který často podráždí pokožku, nebo barvivo. Cenou se prosím neřiďte a dbejte na názory ostatních.
Když už je řeč o čistících gelech, tak bych vám ráda jeden představila. Spadá pod velmi oblíbenou francouzskou kosmetickou značku La - Roche Posay, produkt se konkrétně jmenuje La Roche - Posay Lipikar - čistící gel pro suchou až velmi suchou pleť. Na produkt je dobré, že šetrně pleť čistí, což ocení majitelky suché a citlivé kůže. Neobsahuje žádnou parfemaci, ale jen bambucké máslo a lipidy. Gel mohou používat i ty, které trápila v minulosti nebo trápí atopický ekzém. Je vhodný pro každodenní čištění. Aplikace? Stačí nanést malé množství do dlaně a následovně jemně vmasírovat na mokrou pokožku. Pak řádně opláchněte. Cena čistícího gelu ( dvě stě mililitrů ) je dvě stě osmdesát dva korun českých.
Dalo by se říct, že dvojčetem La - Roche Posay je značka Vichy. Vichy se zaměřilo na pleťové peeling a já vám jeden následovně představím. Jedná se o Vichy Pureté Thermale, který se ideálně přizpůsobí vaší pleti je tedy vhodný pro všechny typy pleti i pro velmi citlivou. Zajímavostí je, že peeling je obohacen o vitamín E, který čistí pleť do hloubky, bez vysušování. Vyhlazuje povrch pleti a navrací ji její sametový a jemný vzhled. Alergické reakce nejsou vyvolány. Aplikace? Naneste ideální množství na vlhký obličej a následovně jemně vmasírujte. Snažte se vymezit styk s očima následovně důkladně propláchněte. Cena ( za semdesát pět mililitrů ) je dvě stě osmdesát devět korun českých.
Myslím si, že vám mé vybrané vhodné čistící produkty napomohly k volbě té správné značky i produktu. Já sama používám La - Roche Posay a to mám takovou sušší až smíšenou ple´t. La - Roche Psosay je velmi kouzelnou značkou a já ji velmi doporučuji. Sama bych ráda vyzkoušela gel, a pak vám na něj napíšu svou recenzi.
Jak jsem psala, dbejte na svůj rozum a ne na to, že produkt je levný, tak asi mé pleti neuškodí. Opak je ale pravdou.
 


Aktuální články

Reklama