Odličovací mléko pro dokonalé vyčištění pleti nestačí! Zaměřte se na micelární vodu či tonikum

20. května 2013 v 17:20 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nejlepší a nejvhodnější odličovací produkty make-upu. Abyste ale měly pleť opravdu dokonale čistou, je třeba kromě odličovacího mléka také odličovací voda, která vám skvěle vyčistí pleť a všechny nečistoty z pleti budou rázem pryč. Ty nejlepší i se slevou až sedmdesát pět procent vám v následujících odstavcích představím a třeba v nich objevíte toho vašeho pravého.
Správné vyčištění pleti patří mezi základní péči o pleť. Zkrátka není vhodné používat jenom klasické odličovací mléko, které vám sice pleť vyčistí, ale ne hloubkově a pečlivě. Proto dbejte i na čistící produkty. Je ovšem vhodné používat kompletní řadu od dané značky ( například Vichy, La-Roche Posay či Bioderma )Abyste docílila dokonalému a hloubkovému vyčištění, používejte nejméně dvakrát denně čistící krém, emulzi či pěnu včetně pleťové vody. Každý typ pleti, ať už ji máte smíšenou, suchou či mastnou, potřebuje zvláštní svou péči, a tak se zaměřte na tyto vhodné kosmetické značky, Biotherm, Clinique, Lancome, La Roche - Posay či Vichy. Od těchto prvotřídních značek své pleti dopřejete mimořádný luxus včetně odpočinku a relaxace.
Nejprodávanější micelární čistící voda je od známé kosmetické značky Eucerin, Eucerin DermatoClean. V čem spočívá její kouzlo? Zejména také to, že je určena pro všechny typy pleti ( od suché, citlivé až po mastnou či smíšenou ) Čistící voda je něco jako tři v jednom. Kromě čistící vody v sobě obsahuje také čistící emulzi, tonikum a vodu pro odličování okolí očí. Je zkrátka ideálním řešením pro každou ženu, které se pohybuje rychlejším životním tempu. Produkt nejenom příjemně odstraní nečistoty, ale zároveň zanechá pleť vláčnou a hydratovanou. Takže se nemusíte obávat, že po aplikaci si budete muset pleť zhydratovat hydratačním krémem. Aplikace není nijak těžká. Stačí nanést ideální množství na vatový tampon a pak jemně z pleti odstraňovat nečistoty. Sama uvidíte, že vaše pleť vám bude díky tomuto produktu věrná. Cena tohoto čistícího produktu ( dvě stě mililitrů objem ) je sto osmdesát osm korun českých.
Dáváte raději přednost francouzské eleganci? Zvolte si svým oblíbeným produktem La Roche - Posay Physiologique. Jedná se o micelární vodu, která je určena pro suchou až citlivou pleť. Neobsahuje žádnou parfemaci, mýdla, alkohol ani barviva. Tudíž pleť není drážděná. Účinky? Pleť je vyčištěná, zklidněná, zvláčněná a zregenerovaná. Aplikace je snadná. Naneste na pleť vatovým tamponem a neoplachujte. Cena ( dvě stě mililitrů ) je dvě stě sedmdesát devět korun českých.
Pamatujte si, že správné vyčištění pleti je trvalým základem. Nestačí jen odličovací mléko, které pleť tak hloubkově nevyčistí, ale je dobré používám jak tonikum, tak micelární vodu ( mohu ze své zkušenosti doporučit značku Bioderma, která nabízí kvalitní a velice oblíbené produkty za příjemné ceny odpovídající kvalitě výrobku ) Neřiďte se příliš tím, že co je levné vaší pleti bude stačit, omyl! Tímto se příliš neřiďte a pozorně si čtěte různé recenze na jednotlivé produkty a čtěte pozorně spokojenosti zákaznic. Určitě vám nedoporučuji čistící produkty s obsahem barviv, parfemace či alkoholu. Mohou pokožku podráždit, ale také poničit.
Doufám, že vám článek aspoň poradil a v následujícím článku vám představím další čistící produkty pro vaši pleť.
 


Aktuální články

Reklama