Květen 2013

Pleťová tonika pro suchou až citlivou pleť

26. května 2013 v 15:52 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích dvou článcích jsem se zaměřovala na odličovací a čistící produkty. Protože používat jenom samotné odličovací mléko není pro pleť vůbec vhodné. V pleti stejně zůstanou nečistoty z make-upu, a pak celkově pleť vypadá velice nezdravá, unavená a špinavá. Proto je dobré používat jak odličovací mléko, tak micelární vodu a peeling. Peeling naopak není vhodný pro každodenní používání, protože se pleť častěji vysušuje, je dobré ho používat tak maximálně dvakrát týdně. A v následujícím článku se zejména zaměřím na tonizaci a zklidnění pleti, protože i to je pro pleť velice přínosné a důležité.

Abyste docílila zdravého a svěžího vzhledu jak pleti tak pokožky, je důležité používat produkty pro hydrataci, osvěžení, ale i pro zklidnění. A tyto přípravky se nanášejí po důkladném vyčištění pleti, takže po použití micelární vody, odličovacího mléka či peelingu. Výběr pro ten správný produkt závisí i na typu vší pokožky a pleti. A následovně můžete vybírat z pestré škály různých pleťových tonik či termálních vod.

Pleťové tonikum, které bych vám vřele doporučila je od věhlasné značky Vichy. Název tonika je Vichy Pureté Thermale. Pokud jste majitelkami suché až velmi suché pleti, určitě vás potěší zpráva, že právě toto tonikum je určeno právě pro vás. Jeho hlavním kritériem je jeho údržnost čisté pleti, hydratace a osvěžení. Výsledek? Pokožka je zbavena přebytečných nečistot z make-upu i z ovzduší, výsledně je dokonale čistá a lehce se ji dýchá. Tonikum je určeno pro suchou pleť i citlivou, tudíž neobsahuje v sobě žádné přebytečné parfemace a alkohol, který není pro každou pleť nějak vhodný. Jak tonikum aplikovat? Po odličovacím mléko a micelární vodě se tonikum používá na dočištění. Cena za dvě stě mililitrů je přesně dvě stě sedmdesát šest korun českých.
Dalším zázrakem je francouzské značka La - Roche Posay, kterou si oblíbila nejedna z vás, ale i ze známých tvářích. La - Roche Posay Phisiologique je pleťové tonikum, která obsahuje hydratační ale i zklidňující složky, které po vyčištění pleti zanechávají pleť čistou a nemastnou. Je určen pro citlivou, proto také neobsahuje žádnou parfemaci, parabeny, alkohol, mýdlo ani barviva. Aplikace? Nejlepší aplikace je pomocí vatovým tamponem. Cena za dvě stě mililitrů je dvě stě osmdesát devět korun českých.
Z mé zkušenosti vám mohu vřele doporučit také kosmetickou značku Garnier, Garnier Essentials. Určitě znáte jejich řádu, která je určena jak pro suchou a citlivou pleť, ale i pro mastnou, normální a smíšenou. Cena pleťové vody je devadesát tři korun českých.

Používat další odličovací produkty po odlíčení make-upu pomocí odličovacího mléka je povinností. Zaměřte se na tonika, pleťové vody, micelární vody či odličovací gely, které se také používají po odlíčení základem ( odlíčení pomocí mýdla )
Další správným kritériem je cena, ale nemyslím to tak, že co je levné, to je dobré. Tak to vůbec není ! neřiďte se podle levné ceny, ale pozorně si čtěte různé recenze na blozích, ženských webech o jednotlivých produktech a nechte si i poradit, protože ty ženy s těmi produkty mají zkušenosti a mohou vám poradit. Čtěte si i negativa a také nezapomínejte na složení.

Správné produkty pro čistou a svěží pleť

23. května 2013 v 17:06 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V přechozím článku jsem začala s novým tématem na následující články, a to téma je správné produkty pro čištění pleti. Jak samy víte, nebo jsem vám již v předchozím článku sdílela, že abyste měla pleť čistou, bez zbytku make-upu a podobně, tak nestačí používat jenom odličovací mléko. Správná cesta je kombinování různých čistících produktů a je jich řada - například můžete pleť čisti pomocí čistících gelů, krémů, mlék, pěn, ubrousků, vod či teď velmi oblíbených pleťových peelingů. V následujícím odstavci vám představím jednotlivé čistící gely, micelární vodu a pleťový peeling, který vaší pleť nepoškodí a zanechá ji příjemně jemnou na dotek.
Jak už jsem říkala, při výběru toho správného čistícího produktu se řiďte hlavně podle recenzí na různých webech, blozích a podobně. Protože ty ženy, které tu samotnou recenzi píšou, s produktem mají zkušenost a rozhodně nepíšou blaf, jen aby, dotyčný produkt prodaly, ne. Dotyčné o produktu mluví jasně, upřímně a vyzdvihují pozitivita i negativita. Dalším bodem, kterým se mnoho žen řídí, jsou ceny. Když vidí levný odličovací produkt, koupí ho bez pomyšlení, že třeba produkt obsahuje alkohol, který často podráždí pokožku, nebo barvivo. Cenou se prosím neřiďte a dbejte na názory ostatních.
Když už je řeč o čistících gelech, tak bych vám ráda jeden představila. Spadá pod velmi oblíbenou francouzskou kosmetickou značku La - Roche Posay, produkt se konkrétně jmenuje La Roche - Posay Lipikar - čistící gel pro suchou až velmi suchou pleť. Na produkt je dobré, že šetrně pleť čistí, což ocení majitelky suché a citlivé kůže. Neobsahuje žádnou parfemaci, ale jen bambucké máslo a lipidy. Gel mohou používat i ty, které trápila v minulosti nebo trápí atopický ekzém. Je vhodný pro každodenní čištění. Aplikace? Stačí nanést malé množství do dlaně a následovně jemně vmasírovat na mokrou pokožku. Pak řádně opláchněte. Cena čistícího gelu ( dvě stě mililitrů ) je dvě stě osmdesát dva korun českých.
Dalo by se říct, že dvojčetem La - Roche Posay je značka Vichy. Vichy se zaměřilo na pleťové peeling a já vám jeden následovně představím. Jedná se o Vichy Pureté Thermale, který se ideálně přizpůsobí vaší pleti je tedy vhodný pro všechny typy pleti i pro velmi citlivou. Zajímavostí je, že peeling je obohacen o vitamín E, který čistí pleť do hloubky, bez vysušování. Vyhlazuje povrch pleti a navrací ji její sametový a jemný vzhled. Alergické reakce nejsou vyvolány. Aplikace? Naneste ideální množství na vlhký obličej a následovně jemně vmasírujte. Snažte se vymezit styk s očima následovně důkladně propláchněte. Cena ( za semdesát pět mililitrů ) je dvě stě osmdesát devět korun českých.
Myslím si, že vám mé vybrané vhodné čistící produkty napomohly k volbě té správné značky i produktu. Já sama používám La - Roche Posay a to mám takovou sušší až smíšenou ple´t. La - Roche Psosay je velmi kouzelnou značkou a já ji velmi doporučuji. Sama bych ráda vyzkoušela gel, a pak vám na něj napíšu svou recenzi.
Jak jsem psala, dbejte na svůj rozum a ne na to, že produkt je levný, tak asi mé pleti neuškodí. Opak je ale pravdou.

Odličovací mléko pro dokonalé vyčištění pleti nestačí! Zaměřte se na micelární vodu či tonikum

20. května 2013 v 17:20 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nejlepší a nejvhodnější odličovací produkty make-upu. Abyste ale měly pleť opravdu dokonale čistou, je třeba kromě odličovacího mléka také odličovací voda, která vám skvěle vyčistí pleť a všechny nečistoty z pleti budou rázem pryč. Ty nejlepší i se slevou až sedmdesát pět procent vám v následujících odstavcích představím a třeba v nich objevíte toho vašeho pravého.
Správné vyčištění pleti patří mezi základní péči o pleť. Zkrátka není vhodné používat jenom klasické odličovací mléko, které vám sice pleť vyčistí, ale ne hloubkově a pečlivě. Proto dbejte i na čistící produkty. Je ovšem vhodné používat kompletní řadu od dané značky ( například Vichy, La-Roche Posay či Bioderma )Abyste docílila dokonalému a hloubkovému vyčištění, používejte nejméně dvakrát denně čistící krém, emulzi či pěnu včetně pleťové vody. Každý typ pleti, ať už ji máte smíšenou, suchou či mastnou, potřebuje zvláštní svou péči, a tak se zaměřte na tyto vhodné kosmetické značky, Biotherm, Clinique, Lancome, La Roche - Posay či Vichy. Od těchto prvotřídních značek své pleti dopřejete mimořádný luxus včetně odpočinku a relaxace.
Nejprodávanější micelární čistící voda je od známé kosmetické značky Eucerin, Eucerin DermatoClean. V čem spočívá její kouzlo? Zejména také to, že je určena pro všechny typy pleti ( od suché, citlivé až po mastnou či smíšenou ) Čistící voda je něco jako tři v jednom. Kromě čistící vody v sobě obsahuje také čistící emulzi, tonikum a vodu pro odličování okolí očí. Je zkrátka ideálním řešením pro každou ženu, které se pohybuje rychlejším životním tempu. Produkt nejenom příjemně odstraní nečistoty, ale zároveň zanechá pleť vláčnou a hydratovanou. Takže se nemusíte obávat, že po aplikaci si budete muset pleť zhydratovat hydratačním krémem. Aplikace není nijak těžká. Stačí nanést ideální množství na vatový tampon a pak jemně z pleti odstraňovat nečistoty. Sama uvidíte, že vaše pleť vám bude díky tomuto produktu věrná. Cena tohoto čistícího produktu ( dvě stě mililitrů objem ) je sto osmdesát osm korun českých.
Dáváte raději přednost francouzské eleganci? Zvolte si svým oblíbeným produktem La Roche - Posay Physiologique. Jedná se o micelární vodu, která je určena pro suchou až citlivou pleť. Neobsahuje žádnou parfemaci, mýdla, alkohol ani barviva. Tudíž pleť není drážděná. Účinky? Pleť je vyčištěná, zklidněná, zvláčněná a zregenerovaná. Aplikace je snadná. Naneste na pleť vatovým tamponem a neoplachujte. Cena ( dvě stě mililitrů ) je dvě stě sedmdesát devět korun českých.
Pamatujte si, že správné vyčištění pleti je trvalým základem. Nestačí jen odličovací mléko, které pleť tak hloubkově nevyčistí, ale je dobré používám jak tonikum, tak micelární vodu ( mohu ze své zkušenosti doporučit značku Bioderma, která nabízí kvalitní a velice oblíbené produkty za příjemné ceny odpovídající kvalitě výrobku ) Neřiďte se příliš tím, že co je levné vaší pleti bude stačit, omyl! Tímto se příliš neřiďte a pozorně si čtěte různé recenze na jednotlivé produkty a čtěte pozorně spokojenosti zákaznic. Určitě vám nedoporučuji čistící produkty s obsahem barviv, parfemace či alkoholu. Mohou pokožku podráždit, ale také poničit.
Doufám, že vám článek aspoň poradil a v následujícím článku vám představím další čistící produkty pro vaši pleť.

Dívka roku 2013 a momentka z vyhlášení Dívky Internetu

9. května 2013 v 20:20 | Annette Krubner |  BIO

Me a a judge at Divka roku 2013

5. května 2013 v 14:59 | Annette Krubner |  BIO
Já jako porotkyně v Dívka roku 2013...obrovská zkušenost!Věděli jste, že důkladné odličení pleti je správnou cestou k zdravé pleti?

5. května 2013 v 13:37 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma následujících článků, a to bytové vůně. Zaměřila jsem se na italskou značku Mr & Mrs Fragrance, která se inspiruje jednoduchým elegantním italským designem, které je spojen s úžasně vonnými vůněmi. Mr & Mrs Fragrance není značka nová, existuje již několik let a za ten čas si vysloužila v bytových vůních věhlasné místo. Kouzlo ve vůni spočívá v tom, že jsou navržené tak, aby váš domov rozvoněli harmonizující vůně, které , aby byly dokonale v souladu s vaší duší a tělem.
V minulém článku jsem vám postupně představila celou kolekci italské vonné značky Mr & Mrs Fragrance. Kromě objemných difuzérů jsem vám představila diurézy menšího objemu, například Mr & Mrs Fragrance Baby Walter Aroma a Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger Aroma. Bytové vůně pomalu opustíme a představím vám vhodné odličovací mléka, které vaší pokožku nepoškodí, ale příjemně zhydratují.
Věděli jste, že důkladné odličení pleti je správnou cestou k zdravé pleti? Abyste pleť správně odlíčili, musíte používat přípravky jedině pro odlíčení! Nikdy nepoužívejte vodu či hydratační mléko, tím make-up nikdy neodlíčíte a jenom si zničíte pleť. Proto existuje mnoho odličovacích produktů, například gely, mléka, krémy nebo teď novinkou odličovací ubrousky. A právě ty nejlepší vám v následujících odstavcích.
Nejprodávanějším odličovacím mlékem se stal L´Oréal Paris Revitalift Revitalift. Kouzlo spočívá v jeho jemné krémové textuře, která pleť lehce vyčistí a následovně zhydratuje. Mnoho uživatelek si mléko chválí a já vám ho mohu doporučit. Mléko v obsahu dvě stě mililitrů pořídíte za sto čtyřicet dvě korun českých.
Francouzská značka L´Oréal Paris je zkrátka jedničkou v pleťové kosmetice. Pokud potřebujete odličovací produkt, které šetrně odstraní nečistotu z očí a rtů, tak vám mohu jedině doporučit L´Oréal Paris Gentle. Tento šikovný pomocník pro krásu vaší pleti vám šetrně odlíčí zbytek make-upu z citlivých míst. Tohoto malého šikovného pomocníka pořídíte ve sto dvacet pěti mililitrů za sto šestnáct korun českých. Věřte, že i oči a rty si zaslouží speciální péči.
Do třetice vám představím opět francouzskou značku La Roche - Posay. Tato dermatologické značka, která je určena také pro citlivou pleť, vyrábí skvělé produkty včetně odličovací vody pro oči. Konzistence je tonikum a voda je určena pro citlivou pleť. Obecně tuto značku doporučuji, jelikož je vyrobena speciálně pro citlivou pleť. Je srovnatelná s kosmetickými značkami jako Clinique nebo Avéne. Tento odličovací produkt La Roche - Posay Phisiologique pořídíte za dvě stě osmdesát jedna korun českých, obsah činí sto dvacet pět mililitrů.
Pamatujte, že do kvalitní odličovacích produktů se investovat vyplatí. Ze své zkušenosti doporučuji právě L´Oréal Paris nebo La Roche - Posay aneb poklady Francie. Vždy mějte na paměti, že odličovat se je základ, jako si čistit zuby. Není přípustné, aby jste se odličovala hydratačním krémem nebo vodou. Pleti to nepřinese žádné pozitiva, ale jen negativa. Dbejte na to! Kromě toho se v pleti zanesou nečistoty a ucpou se póry.
Zkrátka čistit pleť je základ a dodržujte ho.