Mr & Mrs Fragrance aneb provoňte si váš domov

27. dubna 2013 v 16:35 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V předchozích článcích jsem vám představila evokující, smyslné a lahodné vůně americké značky Guess. Kromě vůní určené pro ženy a muže, se také zaměřím na jednu zajímavou rubriku, a to vůně do bytu. I byt může být unášen smyslnými vůněmi, které ho zaplavou. Proto vám v následujícím článku představím pár vybraných bytových vůní, které vás jistě zaujmou. I nadále v následujících článcích vám budu představovat jednotlivé bytové vůně. Máte se na co těšit.
Možná jste o bytových vůní neslyšela. Možná ano, ale nějak vás žádné neoslovil, a nebo nebyla podle vaší vysněné představy. Připravila jsem si pro vás pár vybraných vůní, které váš domov jistě provoní.
Nejprodávanější značkou bytových vůní se stala Mr & Mrs Fragrance s kolekcí Feel Good. Proč? Vůně kouzel jejího prodeje spočívá v úžasných směsí vonných ingrediencí. Mr & Mrs Fragrance nabízí desítky různých typů od levandule, po maldévský vánek, marocké růže, bavlník a růže po mátu či pomeranč a hřebíček. Výběr je opravdu bohatý a i vy s vůněmi budete naprosto spokojená. Ceny včetně náplní do difuzéru jsou různé. Začínají na dvou stech dvaceti korun českých po čtyř sta šedesát osm korun českých. Věřte, že do této značky nabízející bytové vůně se investovat jednoduše vyplatí.
Značka Mr & Mrs Fragrance nenabízí jenom kolekci Feel Good, kterou jsem vm v předchozích odstavci představila. Dalším oblíbeným typem difuzéru je MR & Mrs Fragrance Fred Aroma v několika barvách. Můžete si vybrat z mnoha barev - bílá, červená, lila, žlutá, šedá, oranžová, černá nebo azurová. Cena tohoto difuzéru je sedm set dvacet osm korun českých za jeden kus.
Dalším oblíbeným difuzérem se stal Mr & Mrs Fragrance Wilma Aroma. Na rozdíl od Fred Aroma se líší svým hranatým vzhledem. Nejedná se vlastně o kvalitu rozdílu kulatého či hranatáho, ale o celkový vzhled a souznění s vaším interiérem. Je na vás, zda dáváte přednost spíše oválným věcem nebo čtyřhraným. Opět si můžete vybrat z pestré škály barev - od bílé, žluté, oranžové, černé po lila a šedou. Cena za objem tři sta mililitrů je stejná jako u předešlého, a to sedm set dvacet osm korun českých.
A třetím oblíbeným difuzérem se stala kolekce Mr & Mrs Fragrance Vito Aroma. Tento, bych řekla, je velice hravý a vizuálně zajímavý. Opět je k dispozici v několika různých barvách - od zelené, azurové, černé, bílé po šedou či žlutou a oranžovou. Možná vás potěší cena, které je nižší než u předchozích - za objem tři sta mililitrů difuzér pořídíte za rovných sedm set korun českých.
Doufám, že se vám bytové vůně a difuzéry bytové značky Mr & Mrs Fragrance zalíbily. Každý domov by za sebou měl zanechávat nějakou klasickou vůni, která, když někdo přijde na návštěvu, mu opět tento domov připomene. V následujícím článku vám představím další novinky této vonné bytové značky.
Věřte, že do bytové vůně a kvalitní značky se investovat rozhodně vyplatí.
 


Aktuální články

Reklama