Duben 2013

Mr and Mrs Fragrance bytové vůně..

29. dubna 2013 v 21:04 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nové téma následujících článků, a to bytové vůně. Zaměřila jsem se na italskou značku Mr & Mrs Fragrance, která se inspiruje jednoduchým elegantním italským designem, které je spojen s úžasně vonnými vůněmi. Mr & Mrs Fragrance není značka nová, existuje již několik let a za ten čas si vysloužila v bytových vůních věhlasné místo. Kouzlo ve vůni spočívá v tom, že jsou navržené tak, aby váš domov rozvoněli harmonizující vůně, které aby byly dokonale v souladu s vaší duší a tělem. V minulém článku jste si mohli všimnout pestrého představeného sortimentu. Ale to není zdaleka všechno, co tato skvělá italská značka Mr & Mrs Fragrance nabízí.

Pokud jste minulý článek prošvihli, tak vás zrekapituluji nabízené difuzéry pro vás vonný domov. Jako první jsem představila difuzér Mr & Mrs Fragrance Fred Aroma. Jedná se o oválný difuzér, které je k dispozici v několika barvách ( šedá, zelená, mentolová, růžová, oranžová ). Jako druhým představeným difuzérem byl hranatý difuzér Mr & Mrs Fragrance Wilma Aroma. Opět je k dostání v mnoha barev - od bílé až po černou. A jako třetím představeným difuzérem byl zajímavě designový difuzér Mr & Mrs Fragrance Vito Aroma v podobě panáčka. Opět je k dostání v mnoha barvách, zejména v těch pestrých. Ceny se pohybují kolem sedmi set korun českých, ale mějte na paměti, že objem difuzérů je tři sta mililitrů.

V následujícím článku vám představím zbylé dva difuzéry, včetně umělých aroma vláken, které se vám také mohou hodit.

Mr & Mrs Fragrance Baby Walter Aroma. Tento difuzér v jednoduchém zajímavém designu je k dostání v několika barvách. Od bílé, lila, vášnivě červené, oranžové, žluté, po šedivou, černou, modrou či azurovou. Zajímavostí tohoto difuzéru je ta, že se od ostatních liší svým objemem. Pokud si nepřejete mít doma příliš objemový difuzér ( například tři sta mililitrů ), k dispozici je právě tento Baby Walter Aroma, který má objem sto mililitrů. Tudíž pokud chcete mít ne příliš objemný difuzér, tento je pro vás vhodnou volbou. I cena je poměrně odlišnější než u předchozích. Cena tohoto difuzéru o objemu sto mililitrů je čtyři sta devadesát korun českých. Hodnocení podle uživatelů si získalo tři hvězdičky z pěti, ale i tak je velmi oblíbený.
Dalším a dnes posledním představeným difuzérem je tento Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger Aroma. Odlišností je ta, že se nachází v oválném designu, na rozdíl od Baby Walter Aroma. Opět tento difuzér si můžete pořídit hned v několika barvách a speciální barvou je kobalto ( tmavě modro - fialová ), acid green ( pestře zelená ) nebo turtledove ( tmavě zelená ). Difuzér je opět o objemu sto mililitrů a cena je stálá jako u baby Walter Aroma, čtyři stě devadesát korun českých.
Nebojte se na bytové vůně investovat. Navíc italská značka Mr & Mrs Fragrance nabízí kvalitní sortiment včetně zajímavého designu za příjemné ceny.

V příštím článku vám představím nejlepší odličovače make-upu a poradím vám, jak správně odličovat make-up z pleti.

Květnový L´AMOUR a já

27. dubna 2013 v 18:51 | Annette Krubner |  BIO
Měsíc utekl jako voda a vy si v aktuálním květnovém čísle můžete přečíst můj první článek " Móda jako vášeň". Dozvíte se podrobnosti o mé nové rubrice o blogerkách a tudíž to je i pro vás blogerky dobrá zpráva a cesta, jak se zviditelnit apod. Vše se dočtete :) - ask.fm


Mr & Mrs Fragrance aneb provoňte si váš domov

27. dubna 2013 v 16:35 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V předchozích článcích jsem vám představila evokující, smyslné a lahodné vůně americké značky Guess. Kromě vůní určené pro ženy a muže, se také zaměřím na jednu zajímavou rubriku, a to vůně do bytu. I byt může být unášen smyslnými vůněmi, které ho zaplavou. Proto vám v následujícím článku představím pár vybraných bytových vůní, které vás jistě zaujmou. I nadále v následujících článcích vám budu představovat jednotlivé bytové vůně. Máte se na co těšit.
Možná jste o bytových vůní neslyšela. Možná ano, ale nějak vás žádné neoslovil, a nebo nebyla podle vaší vysněné představy. Připravila jsem si pro vás pár vybraných vůní, které váš domov jistě provoní.
Nejprodávanější značkou bytových vůní se stala Mr & Mrs Fragrance s kolekcí Feel Good. Proč? Vůně kouzel jejího prodeje spočívá v úžasných směsí vonných ingrediencí. Mr & Mrs Fragrance nabízí desítky různých typů od levandule, po maldévský vánek, marocké růže, bavlník a růže po mátu či pomeranč a hřebíček. Výběr je opravdu bohatý a i vy s vůněmi budete naprosto spokojená. Ceny včetně náplní do difuzéru jsou různé. Začínají na dvou stech dvaceti korun českých po čtyř sta šedesát osm korun českých. Věřte, že do této značky nabízející bytové vůně se investovat jednoduše vyplatí.
Značka Mr & Mrs Fragrance nenabízí jenom kolekci Feel Good, kterou jsem vm v předchozích odstavci představila. Dalším oblíbeným typem difuzéru je MR & Mrs Fragrance Fred Aroma v několika barvách. Můžete si vybrat z mnoha barev - bílá, červená, lila, žlutá, šedá, oranžová, černá nebo azurová. Cena tohoto difuzéru je sedm set dvacet osm korun českých za jeden kus.
Dalším oblíbeným difuzérem se stal Mr & Mrs Fragrance Wilma Aroma. Na rozdíl od Fred Aroma se líší svým hranatým vzhledem. Nejedná se vlastně o kvalitu rozdílu kulatého či hranatáho, ale o celkový vzhled a souznění s vaším interiérem. Je na vás, zda dáváte přednost spíše oválným věcem nebo čtyřhraným. Opět si můžete vybrat z pestré škály barev - od bílé, žluté, oranžové, černé po lila a šedou. Cena za objem tři sta mililitrů je stejná jako u předešlého, a to sedm set dvacet osm korun českých.
A třetím oblíbeným difuzérem se stala kolekce Mr & Mrs Fragrance Vito Aroma. Tento, bych řekla, je velice hravý a vizuálně zajímavý. Opět je k dispozici v několika různých barvách - od zelené, azurové, černé, bílé po šedou či žlutou a oranžovou. Možná vás potěší cena, které je nižší než u předchozích - za objem tři sta mililitrů difuzér pořídíte za rovných sedm set korun českých.
Doufám, že se vám bytové vůně a difuzéry bytové značky Mr & Mrs Fragrance zalíbily. Každý domov by za sebou měl zanechávat nějakou klasickou vůni, která, když někdo přijde na návštěvu, mu opět tento domov připomene. V následujícím článku vám představím další novinky této vonné bytové značky.
Věřte, že do bytové vůně a kvalitní značky se investovat rozhodně vyplatí.

Smyslný Guess...

20. dubna 2013 v 10:03 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila dva nejžhavější parfémy luxusní americké značky Guess, která nedávno představila svou další nejnovější parfém Guess Girl. Řekla bych, že mnoho žen si myslí, že parfémy této značky budou spíše pouťové, přehnaně voňavé a podobně, avšak opak je pravdou. Také jsem nad tím uvažovala dříve, ale když jsem obdržela parfém Guees Sedcutive I am Yours, rázem jsem změnila názor. Je zkrátka kouzelný, harmonický, hřejivý, ideální do chladného počasí. Zároveň je ale sexy, smyslný a dráždivý. Prostě parfém pro ženu, která ví, co chce. Parfém je vhodný i pro mladé slečny. V následujícím článku vám představím parfémy Guess Seductive a Guess by Marciano for Woman.

Guess. Jak už jsem říkala, každému, kdo si vybaví tuto značku, je Itálie. Může to mít spojitost s Marcianem, ale původní Guess byl vytvořen ve Spojených státech amerických. Jeho linie je přímo různorodá. Kromě rozsáhlé linie oblečení, kabelek či bot, tak rozšířil svůj sortiment o doplňky - zejména šátky, šperky, pásky. Ale aby toho nebylo málo, zaměřil se i na parfémový průmysl. Přeci jenom je lépe působivější, když věhlasná značka má i své parfémy. Marketingový tah se vyvedl a Guess slaví úspěchy nejen s parfémy.

Parfémy této značky nějak ozkoušené nemám, avšak zkušenosti mám s dvěma. Shrnula bych to do velkého překvapení a nadšení, protože, jak už jsem psala, jsem nečekala, že by Guess dokázal vykouzlit tak vonné a intenzivní vůně. A v následujících odstavích vám představím zbylé dvě zajímavé vůně, které mě samotnou zaujaly, a třeba vám přiblížím jejich koupi.

Starší sestrou vůně Guess Seductive I am Yours, je tato vůně Guess Seductive. Rozdíl v nich je takový, že na rozdíl do Seductive I am Yours se soustřeďuje na hřejivé květinové tóny spolu s dřevem. Ingredience jsou velice zajímavé a celkový dojem působí luxusně. Naleznete v něm klasický bergamot, černý rybíz, hrušku, jasmín, květ pomerančovníku, orris, vanilku a kadidlo. Parfém je ideální pro ženu, která si je vědoma svého já, užívá se života a žije naplno každým dnem. Užívá si posezení s přáteli, miluje večerní procházky a samozřejmě módu a luxusní cit. Flakonek je stylizovaný jako Sedcutive I am Yours, avšak tento se nese ve zlatavém duchu. Cena toaletní vody padesáti mililitrů je tři sta dvacet sedm korun českých.
Další zajímavou vůní je parfémovaná voda Guess by Marciano for Women. Tato ovocná vůně je určena pro sebevědomou a spokojenou ženu, která miluje ovocné tóny vůní s lehkým orientem. V obsahu se nalézá kardamom, curacao, grapefruit, jasmín, pivoňka, zimolez, vanilka a pižmo. Není to tolik ingrediencí, jako jsme zvyklý u Guess, ale přeci jenom vůně působí zajímavě a nenásilně. Flakonek se nese v intenzivnějším zlatavém opojení. Cena parfémované vody sto mililitrů se pohybuje na čtyř se-ti sedmdesáti devíti korun českých.
Parfémy Guess jsou různorodé. Hodí se jak do jarního období, tak do letního, podzimního i zimního. Pro každé ročné období tu je aspoň jedna vůně a vy si pro toto období můžete vybrat. Doporučila bych Guess Guess, který se nachází ve květinovém a ovocném opojení.

Ask.fm

17. dubna 2013 v 16:22 | Annette Krubner
Pokud máte otázku, i já jsem se rozhodla pro ask.fm ;)
Odpovídám co nejrychleji.
Annette

Smyslné parfémy Guess

15. dubna 2013 v 13:06 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích článcích jsem vám představila smyslné a okouzlující vůně luxusní módní značky Victoria´s Secret, která je nejen dokonalá ve světě módy, ale také na kosmetický trh přivedla jak dekorativní či tělovou kosmetiku, tak také vůně, a o nich jste se mohli v minulých článcích dočíst. Teď ale smyslné parfémy Victoria´s Secret opustíme, a představím vám další okouzlující módní značku, a bude to nikdo jiný než dech-beroucí a romantický Guess..
Guess. Když se tato značka řekne, každému se vybaví luxusní módní značka, která nabízí luxusní módu se špetkou rafinovanosti a originality. I když se mnoho lidí myslí, že značka je odlišného původu než je, není tomu tak. Málo kdo by řekl, že Guess pochází ze Spojených států amerických a ne z jihu, například Itálie. Guess je na módních světlech poměrně dlouho a když si vede tak dobře, rozhodla se dokázat svoji schopnost prodeje a popularity i na trhu kosmetickém.
Parfémy značky Guess jsou všechny naprosto přímočaré a přeci jenom odlišné. Každý parfém má v sobě určité kouzlo, které je určeno pro danou situaci. Květinové, ovocné, smyslné, hravé či svěží tóny se nacházejí v celé kolekci parfémů Guess. Já osobně jsem si dva velice oblíbila a i celkově značku vnímám jako dobře propracovaný tah na trhu. A teď konkrétně k jednotlivým parfémům.
Mým osobním hitem číslo jedna, je Guess Seductive I am Yours. Ve vůni se mísí harmonizující tóny ovoce, přiměřené těžkosti, pižma a vanilky. Vůně se nedá detailně popsat, jelikož je tak různorodá a zajímavá, že každý, kdo ji ucítí, si vytvoří svůj nadhled sám. Nejvhodnější je pro období podzimu a zimy. Sama jsem ji toto období nosila a vždy, když nastane toto období, si ji vybavím. Ve vůni se mísí tóny po pivoňce, marakuje, orchideji, magnólie, květu Tiaré, lilii, pižmu, pačuli, dřevu, vetiveru a vanilky. Byla na trhu uvedena v roce dva tisíce a jedenáct a doteď je jednou z nejprodávanějších vůní této značky. Cena vůně za sedmdesát pět mililitrů je pět set dvacet šest korun českých. Pokud máte rády těžší, chladnější vůně, které jsou přeci jenom ovocné a smyslné, Guess Seductive I am Yours jedině doporučuji.
Toužíte po parfému Guess za akční cenu? Využijte akce na parfém Guess Guess, který v obsahu sedmdesáti pěti mililitrů pořídíte za skvělých čtyři sta šedesát pět korun českých. Tato vůně ve fialovo - stříbrném flakonku se nese v příjemných svěžích květinových tónech, které připomínají už nastalé jaro. Vůně je určena pro ty, které touží po romantických chvilkách s přítelem, romantických procházkách nebo po hřejivém pocitu u srdce. Ingredience vůně jsou velice rozmanité - objevíte zde jablko, bergamot, mandarinku, férzie, červené ovocné tóny, pivoňku, magnólii, mech, jantar, pižmo a cedr. Zkrátka harmonizující souznění všech voňavých tónů. Takže pokud dáváte přednost květinovým vůním, tato se do jarního období nejvíce hodí.
Paréfmy Guess jsou jak do chladnějšího období tak do jarního. Doporučuji rozhodně vyzkoušet tyto dvě zmíněné vůně, protože v nich určitě objevíte to, co vás na nich velice zaujme. V následujícím článku vám představím další dvě okouzlující vůně Guess.

Luxusní náramky za příjemné ceny

2. dubna 2013 v 18:23 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Pamatujete si v předchozím článku o špercích, kde jsem vám představila nově představené náušnice od oblíbené luxusní značky Oliver Weber, které pořídíte za příjemné ceny? Po roztomilých náušnicích vám představím novinky v sekci luxusních náramků, které také pořídíte za příjemné ceny.

Náramek s krystaly Swarovski Oliver Weber Dance 5214-922
Líbí se vám jednoduché řetízkové náramky? Mám pro vás jeden náramek, který vás určitě zaujme. Tento nenápadný řetízkový náramek z chirurgické oceli v perleťové barvě na vaší ruce vykouzlí ideální doplněk. Jedná se o značku Morellato, která je známá svou precizností a jednoduchostí. Náramek je obohacen o perlu a květinu.
Náramek Morellato Icone YT07
Pokud vás tyto dva představené náramky zaujali, doporučuji vám navštívit eshop www.znackove-sperky.cz kde právě tyto kvalitní šperky od mnoha známých a luxusních značek pořídíte za skvělé a příjemné ceny. Do šperků by člověk investovat zkrátka měl.

Sexy parfémy Victoria´s Secret

2. dubna 2013 v 18:17 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila nejoblíbenější a nejprodávanější parfémy luxusní značky předvdějící spodní prádlo Victoria´s Scecret. Mohli jste se seznámit například s nejoblíbenější vůní Victoria´s Secret Dream Angels Heavenly. Parfém je určen pro ženy, které milují pocit luxusu, sebevědomí, romantiky a něžnosti. Kromě této vůně vám byla představena i vůně Victoria´s Secret Sexy Little Things Noire Tease. Řekla bych, že to jsou vůně přímočaré do jarního období hlavně na noc, kdy se ve vás probouzejí různé vášně. V následujícím článku vám přestavím ostatní oblíbené a nejprodávanější vůně této oblíbené luxusní značky předvádějící spodní prádlo.
Mnoho lidí si myslí, že luxusní značka Victoira´s Secret je jenom značka o spodním prádle, to vše tedy není. Během působení této značky na módním průmyslu nelenili, a vytvořili řadu s kosmetickými produkty. Kromě dekorativní kosmetiky a tělové, se daly na tvorbu vlastních parfémů. A jaké, že to jsou kromě dvou představných?
Victoria´s Secret Very Sexy Now je nejnovější parfémovaná voda z roku dvou tisíce jedenáct. V čem spočívá její kouzlo? Mimo originálního a barevného flakonku, který přímo evokuje harmonií všemi odstíny barev, se ve složení vůně objeví jen tři základní ingredience. A to lilie, papáje a hruška. Tím můžeme říct, že se zde objevují stopy po ovocném opojení s lehkým květinovým nádechem. Není to parfém určen pro ženy ve středním věku, ono celkově je značka soustředěná pro mladé dámy, takže pokud máte mladší kamarádku nebo sestru a nevíte, jakým parfémem byste ji udělali radost, věřte, že tímto parfémem to určitě nezkazíte. Je určena zkrátka pro temperamentní dívky, které si užívají každého dne naplno a každý den jen pro mě výjimečným. Hodnocení této vůně je k lepšímu, tudíž výdrž, vzhled flakonku a intenzita si získala tři hvězdičky z pěti. Cena parfému? Za sedmdesát pět mililitrů parfémované vody je sedm set třicet pět korun českých.
Dalším nejoblíbenějším parfémem se stal Victoria´s Secret Very Sexy, který vás uvítá ve světě vášnivého opojení. Složení je zkrátka impulzující. Objevíte v něm stopy po kapučínu, pepři, klementinky, kaktusu, mimóza, kamélie, orchidej, hortenzie, ostružiny, dřevo a pižmo. Pokud se ráda cítíte smyslná, okouzlující a mýváte nezkrotné vášně, tento parfém bude pro vás jistou výhrou. Pokud vás tato parfémovaná voda zaujala, sto mililitrů této voda pořídíte za osm set šedesát devět korun českých.
V roce dva tisíce dvanáct byla nově představena novější verze parfémované vody Victoria´s Secret Very Sexy. Oproti předešlé verzi, kterou jsem vám v předchozím odstavci představovala, se v ní mísí stopy po bohatých ingrediencí. Například kaktus, pepř, ostružiny, clementine, kapučíno, orchidej, hortenzie, kamélie, mimóza, pižmo, jantar, dřevo a ostružiny. Že to zní překombinovaně? Kdepak. Samy poznáte, že se těžší vůně po chvilce příjemně rozloží po celém těle. Vůně je určena jak pro mladé dívky, tak i pro slečny kolem pětadvacátého roku. Cena za sto mililitrů parfémované vody je devět set sedmdesát devět korun českých.
Pokud vás představné parfémy z luxusní značky spodního prádlo zaujaly, určitě jejich vyzkoušení vyzkoušejte, samy budete nadšené.