Jarní vůně.. Nina Ricci a Chloe

12. března 2013 v 17:43 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila vybrané produkty pro kvalitní zeštíhlení těla, proti pomerančové kůži, striím, či účinný produkt pro zpevňování poprsí. V následujícím článku se přeorientuji na úplně jinou kategorii, a to jarní parfémy. Přeci jenom jaro klepe na dveře, ale ještě si s ním budeme muset pár dní počkat. Ale s příchodem jara také přicházejí unikátní parfémy, které jsou jako by přímo tvořené na míru tohoto krásného začínajícího optimistického období. Jaké, že to parfémy jsou?

Rozkvetlé jarní období má mnoho žen v lásce, a však existují i ty, kterým v jarním období začínají problémy s alergiemi, ekzémy, akné či jiné kožní nemoci. Zkrátka není to pro mě příliš příjemné období, ale ty, které jaro milují a nemají s ním nijak velké problémy, si mohou vybírat ze škály nejrůznějších jarních parfémů.. květinové tóny, ovocné tóny, ale i orientální tóny - i když nemělo by se to s nimi přehánět, jelikož orientální vůně patří spíše do podzimního až zimního počasí.

Milujete vůně, ve kterých příjemně evokují tóny sladkého ovoce? Pár typů pro vás mám. Hlavním vedoucím této kategorie ovocných parfémů je značka Nina Ricci. Už i flakonky, jak jste si mohli všimnout, jsou vytvřené v proskleném flakonku jablíčko. Tento nápad velice obdivuji a i samotnou značku si můžu vynachválit. Používala jsem parfém Nina Ricci Nina a byla jsem s ním naprosto spokojená. Už napoprvé můžete v něm objevit stopy svěžích tónech cistrusu či jablka. Nejsou vyloučené tóny květinové, jako například pivoňka, pralinka s dotekem vanilky, maracuja, bílý cedr či dřevo. Parfém není nijak těžký, tudíž ho mohou používat i slečny kolem šestnáctého roku. Cena za osmdesát mililitrů parfému zakoupíte za osm set šestnáct korun českých. Pamatujte si, že tento parfém vás rozhodně nezklame.
Druhým mým kandidátem, kterého vám mohu velice vřele doporučit, je parfém Chloe Chloe. Parfém už jsem vám dříve možná představovala, ale já si ho nemůžu vynachválit a doslova, když si vzpomenu na jaro, tak si ihned vybavím úžasný Chloe Chloe. Proč? Vůně obsahuje stopy po šťavnaté mandarince, svěžím melounu, frézie, růže, kosatci a santalovém dřevu. Je to moje kandidátka číslo jedna. Ve vůni se nesou ovocné, sladké, purpurové tóny, které vás zahalí do naprostého optimismu. Vůně mohou používat i mladé slečny, které milují i hořkosladké vůně, to Chloe naprosto je. Parfém můžete pořídit od osmi seti třiceti osmi korun českých, a to třicet mililitrů až po sedmdesát pět mililitrů. Chloe je pro mě klasika, a přemýšlím, že si ji opět pořídím.
Chloe a Nina Ricci byly, jsou a zůstanou navždy klasickým jarními značkami jarního období. Chloe nepředstavuje jenom parfém Chloe Chloe, ale ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit také Chloe L´eau De Chloé - zelený flakonek, který naprosto vyvolává pocity rozkvetlé zelené louky. Nina Ricci na druhou stranu představuje parfém například Nina Ricci Pretty Nina, který je svým způsobem lehce vůní podobnější právě Chloe. V jejím složení objevíte stopy po citrusech, malince, jablka, jasmínu, vanilky, pižma a karamelu. Naprosto ovocno - květinová vůně. Zaujme vás také svým neonovým flakonem, který není obvyklý i Nininých parfémů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama