Březen 2013

NEW inspirational blog: TIME OF INSPIRATIONS

28. března 2013 v 10:31 | Annette Krubner

http://timeofinspirations.blogspot.cz/


Victoria´s Secret nejoblíbenější parfémy!

27. března 2013 v 18:04 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích článcích jsem vám představila ty nejlepší kandidáty na jarní vůně. Zejména parfémové značky Chloe, která už svým vzhledem připomíná dech-beroucí jarní a citrusový pocit, Nina Ricci, která je na to velice podobně, jelikož její originální flakonek ve tvaru jablka, který se nese v červené barvě, evokuje s pocitem příchodu jarního období. A také pro mladé slečny, které také milují jarní vůně a chtěly by nějaké vyzkoušet. Pro ně tu je úžasná značka Playboy. Pokud si myslíte, že Playboy je jen značka slavného magazínu pro pány, tak to se hluboce mýlíte. Playboy nelenil a vytvořil jak pro ženy, tak pro muže úžasné kolekce vonných a krásně vypadajících vůní, po kterých touží každá mladá slečna. Ceny jsou příjemné a vůně úžasná. V následujícím článku vám představím již známou značku Victoria´s Secret. A že je to jen slavná značka na spodní prádlo? Kdepak.

Victoria´s Secret. Pod tímto názvem/značkou si každý hned představí tu nejluxusnější značku, která pořádá ty nejprestižnější přehlídky spodního prádla. Jejich modelky musí mít výhradně nad sto osmdesát centimetrů, křivky, svižná chůze a hlavně být pohotové a krásné. Je mnoho dívek, které by jednou chtěli pro Victoria´ Secret předvádět, ale jen málo Češkám se to podařilo. Nejznámější je topmodelka, která se probojovala do předního modelingového světa, řeč je o topmodelce Karolině Kurkové. V neposlední řadě se značka dala na výrobu své vlastní kosmetiky, která se finančně pohybuje lehce ve vyšším kruhu, avšak lesk na rty se pohybuje kolem čtyř se-ti korun českých. I s parfémy se roztrhl pytel, a ty nejprodávanější a nejoblíbenější vám teď představím.

Nejprodávanější parfémem luxusní a oblíbené značky Victoria´s Secret, se stala parfémovaná voda pro ženy Victoria´s Secret Dream Angels Heavenly. Už i podle flakonku vypadá na luxusní vůně, která zahalí do svůdného saténového županu nejednu slečnu. V parfému se nacházejí velice zajímavé ingredience. Kardamom, kdouloň čínský, sladká mandarinka, frézie, kosatec, lotos, pivoňka, pižmo, vonná vanilka, orchidej a santalové dřevo. Podle složení můžete říct, že se jedná o velice květinovou vůni, avšak v ní objevíte stopy po smyslnosti a okouzlení. Řekla bych, že vůně je určena zejména pro ty, které si potřebují dodat ještě více sebevědomí a pocitu výjimečnosti. To parfém splňuje. Jaké je cena? Parfémovanou vodu o obsahu sedmdesáti pěti mililitrů pořídíte za sedm set sedmdesát čtyři korun českých.

Druhou nejoblíbenější vůní se stala tato luxusní a smyslná parfémovaná voda pro ženy s názvem Victoria´s Secret Sexy Little Things Noir Tease. V čem spočívá její kouzlo? Nejenom, že v ní naleznete bohaté složení liči, sladké mandarinky, jablka, hrušky, frézie, hrachoru, magnólie, jasmínu, gardénie, santalového dřeva, vanilky, benzoinu, pralinky, pižma a ambry, ale také žádaný pocit, se kterým se budete cítit jako nejedna topmodelka této věhlasné značky. Cena parfémované vody sto mililitrů je devět set padesát devět korun českých.
Jestliže obdivuje přehlídku Victoria´s Secret a také se chcete na chvíli cítit jako přední andílci, vyzkoušejte tyto vůně, samy uvidíte, že se budete cítit velice smyslně a sebevědomě.

Jaro a vůně Playboy

25. března 2013 v 18:26 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozích článcích jsem vám představila horké kandidáty na jarní evokující vůně.. sladko - ovocná Nina Ricci a hořko - sladká, nepřehlédnutelná Chloe a dechberoucí jarní vůně Playboy . V článcích jste se mohli dočíst jak evokující složení nejoblíbenějších a nejprodávanějších parfémů těchto značek, ale také jejich určení, komu budou nejlépe vyhovovat. V první článku o vůních Playboy jsem vám představila tři úžasné vůně - Play It Lovely, Play It Sexy a Play It Rock. Každá vůně má něco do sebe a i když se mohou zdát vzhledově na první pohled velice podobné, v proniknutí do rozpoložení ingrediencí vůní tomu tak není.

Značka Playboy již pár let představuje své oblíbené vůně, které mohou být jak pro ženy, tak pro muže. Specializují se hlavně na mladé lidi, proto jsou příznivé také ceny, které se nepohybují v řádech mnoho stovek až tisíců, ale i kvalitní parfém z této značky si můžete pořídit do čtyř seti korun českých. Jaké vůně a ingredience se v Playboy parfémech objevují? Musím podotknout, že všechny voní zkrátka nádherně.. směs ovoce, květů, jara.. a také z některých vůní se šíří až taková ta "přidrzlost". Playboy nabízí sady a vůně už z pěti kolekcí a nově se také nedávno představila šestá, která se jmenuje Play It Pin-up. Ale aktuální jsou Play It Lovely, Play It Sexy, Play It Spicy, Play It Rock a nově také VIP. V následujícím odstavci vám představím zbylé dvě kolekce: Play It Spicy a kolekci VIP.

Hned třetí novinkou po uvedení vůní Play It Lovely a Play It Sexy, přišla na svět jejich třetí vůně Play It Spicy. Že působí stejně jako dvě předešlé? Kdepak. Každá z této kolekce byla jinak zaměřená. Například Play It Sexy pro romantické, ale zároveň odvážné dívky, které milují party a luxusní meetingy, za to Play It Lovely byla určena pro slečny, které rády touží po romantice a zamilovaných procházkách s přítelem za ruce. Play It Spicy je na tom ale úplně jinak. Mimo to, že v ní objevíte orientální a kořeněné ingredience, například granátové jablko, rybíz, heliotrop, mučenku, lilii, ambru, santalové dřevo a vanilku, tak v ní naleznete hřejivý pocit při deštivých a chladných dnech. Sama bych mohla říci, že Play It Spicy je určena do chladnějších období. Cena vůně je dvě stě dvacet pět korun českých.
Chceš se cítit jako Slečna Někdo? Miluješ luxusní party, pocit, že ty jsi zrovna něco více, a potřebuješ k tomu velice důležitou vůni? Pak kolekce VIP Playboy je právě pro tebe. Kolekce VIP byla na trh uvedena v roce 2012 za rok si na parfémovém průmyslu vybudovala velice důležité postavení. Ve vůni objevíš stopy po ovocných a až chladnějších květinových tónech, které v tobě probudí pocit, právě že jedeš na jednu velice luxusní party limuzínou a popíjíš přitom lahodné šampaňské ozdobené jahodami. Že je to jen sen? I sen se může stát skutečností. Cena vůně začíná na tří se-ti sedmdesáti čtyřech korun českých.
Playboy zkrátka není jenom značka světoznámého časopisu. Jde také o zájem výroby vlastních vůní, a to u něho oceňuji. Design flakonku je nápady, roztomilý a svěží.


Black.. gold.. rouge

24. března 2013 v 9:51 | Annette Krubner |  BIO
New style snapshost post ..:)


Přivítejte jaro s vůněmi Playboy

18. března 2013 v 17:20 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila horké kandidátky na jarní evokující vůně.. sladko - ovocná Nina Ricci a hořko - sladká a hlavně nepřehlédnutelná Chloe. V článku jste se mohli dočíst zejména jejich neoblíbenější a nejprodávanější parfémy, které se již několik let drží na přední příčce právě oblíbených a prodávaných parfémů. Značka, která mi velmi připomíná jaro, a kterou bych doporučila zejména mladým dívkám, je parfémová značka Playboy. Proč?

Značka Playboy již pár let představuje své oblíbené vůně, které mohou být jak pro ženy, tak pro muže. Specializují se hlavně na mladé lidi, proto jsou příznivé také ceny, které se nepohybují v řádech mnoho stovek až tisíců, ale i kvalitní parfém z této značky si můžete pořídit do čtyř seti korun českých. Jaké vůně a ingredience se v Playboy parfémech objevují? Musím podotknout, že všechny voní zkrátka nádherně.. směs ovoce, květů, jara.. a také z některých vůní se šíří až taková ta "přidrzlost". Playboy nabízí sady a vůně už z pěti kolekcí a nově se také nedávno představila šestá, která se jmenuje Play It Pin-up. Ale aktuální jsou Play It Lovely, Play It Sexy, Play It Spicy, Play It Rock a nově také VIP. V následujícím odstavci vám představím jednotlivé vůně, které vám třeba napomohou k výběru té správné jarní.

Mou nejoblíbenější a také z celkové oblíbenosti dosáhla nejvíce bodů vůně Play It Lovely. Směs grapefruitu, pepře, mandarinky jasmínu, květinových tónů, lékořice, fazole Tonky, pačulli, sntalového dřevo a vanilky, představují hravost a romantičnost mladé slečny. Cena je opravdu velice příjemná a tento parfém třiceti mililitrů pořídíte za dvě stě dvacet pět korun českých.
Teoreticky nedávno představou novinkou parfémové značky Playboy, je kolekce Play It Rock. Jedná se o směs velice pohlcujících a zajímavých ingrediencí. Jablko, šafrán, pomeranč, mučenka, frangipani, květ pomerančovníku, vanilka, kůže, dřevo a pačuli. Obsah složení je velice rozmanitý a bohatý, ale konečná vůně je velice uchvacující. Parfém je určen zejména pro ty, které milují party, chodí mezi přátele a užívají si každou chvíli svého života. Cena za třicet mililitrů činní dvě stě dvacet pět korun českých. Takže pokud miluješ orientálně - ovocné vůně, tak kolekce Play It Rock je pro tebe ta pravá.
Play It Sexy. Zkrátka sexy vůně se vším všudy. V obsahu složení se objevují stopy po nahořklém grapefruitu, hořkého pepřu, šťavnaté mandarinky, jasmín, květinových tónů, lékořice, fazole Tonka, pačuli, santalového dřeva a oblíbené vanilky. Tuto vůni jsem vlastnila a byla jsem s ní naprosto spokojená. Je to vůně na míru přesná mladým dívkám. Zamilovala jsem si její sladko - ovocné tóny, které ve mně probouzeli příjemný pocit každý den. Tuto vůni mohu jedině doporučit! Cena za baletní třiceti mililitrů činní dvě stě dvacet pět korun českých.
Playboy zkrátka není jenom značka světoznámého časopisu. Jde také o zájem výroby vlastních vůní, a to u něho oceňuji. Design flakonku je nápady, roztomilý a svěží. V následujícím článku vám představím zbylé dvě kolekce, které stojí za zmínění. Pokud jste uvažovali o koupi těchto parfémů, doufám, že jsem vám třeba lehce k výběru toho správného parfému napomohla :)

AKD clutch

17. března 2013 v 16:56 | Annette Krubner |  BIO
Psaníčko tvořené mnou.. :)
Proto jsem svou nacházející tvorbu pojmenovala AKD ( AnnetteKrubnerDiy). Mám v tom ráda pořádek a můžete se nadále těšit na další mé tvořené psaníčka a podobně.Novinky šperků Oliver Weber

15. března 2013 v 15:35 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

Pamatujete na články, kdy jsem vám představovala stylové hodinky nebo úžasné šperky jak pro muže, ženy tak i pro děti? Opět se můžete těšit na plno zajímavých šperků, které vám budu v následujících článcích představovat.
V dnešním článku vás budu spíše kontaktovat o žhavých novinkách, které mě velice zaujaly :)

Prvním mým kandidátem jsou tyto menší náušničky s krystalky Swarovski od značky Oliver Weber. Zaujaly mě velice svým designem a také cenou - ta je určena na dvě stě osmdesát šest korun českých. Náušničky představují květy, jedná se o ocel a rozměry jsou devět milimetrů na devět. Jsou vhodné jak pro ženy, tak pro mladé slečny, které se chtějí parádit. Značku Oliver Weber jedině doporučuji, vyplatí se do ní investovat.
Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Flower Titan Rose
Dalším skvosty značky Oliver Weber, jsou tyto nádherné růžové náušničky ve tvaru peciček. Opět se jedná o krystaly Swarovski, které náušnicím dodají vzhled luxusu a ojedinělosti. Materiál je obecný kov a rozměry činí osm milimetrů na osm. Hodí se jak do společnosti, tak na běžné nošení. Samy uvidíte, že na vašich uších budou třešničkou na dortu a určitě u mnohých lidí sklidíte úspěch.
Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Public Rose
Třetí skvostnou novinkou značky Oliver Weber, jsou tyto úžasné náušničky s krystaly Swarovski ve tvaru motýlků. Jsou naprosto roztomilé. Řekla bych, že jsou ideálním dárkem například pro svou mladší sestru, přítelkyni nebo sestřenici, určitě tímto dárkem jejich radost nezkazíte :) Rozměry jsou dvanáct mililitrů na sedmnáct a cena byla stanovena na osm set devadesát pět korun českých.
Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Reflect
Budu ráda, když se vám novinky značky Oliver Weber zalíbí a třeba se stanete i jejich majitelkami.

Jarní vůně.. Nina Ricci a Chloe

12. března 2013 v 17:43 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila vybrané produkty pro kvalitní zeštíhlení těla, proti pomerančové kůži, striím, či účinný produkt pro zpevňování poprsí. V následujícím článku se přeorientuji na úplně jinou kategorii, a to jarní parfémy. Přeci jenom jaro klepe na dveře, ale ještě si s ním budeme muset pár dní počkat. Ale s příchodem jara také přicházejí unikátní parfémy, které jsou jako by přímo tvořené na míru tohoto krásného začínajícího optimistického období. Jaké, že to parfémy jsou?

Rozkvetlé jarní období má mnoho žen v lásce, a však existují i ty, kterým v jarním období začínají problémy s alergiemi, ekzémy, akné či jiné kožní nemoci. Zkrátka není to pro mě příliš příjemné období, ale ty, které jaro milují a nemají s ním nijak velké problémy, si mohou vybírat ze škály nejrůznějších jarních parfémů.. květinové tóny, ovocné tóny, ale i orientální tóny - i když nemělo by se to s nimi přehánět, jelikož orientální vůně patří spíše do podzimního až zimního počasí.

Milujete vůně, ve kterých příjemně evokují tóny sladkého ovoce? Pár typů pro vás mám. Hlavním vedoucím této kategorie ovocných parfémů je značka Nina Ricci. Už i flakonky, jak jste si mohli všimnout, jsou vytvřené v proskleném flakonku jablíčko. Tento nápad velice obdivuji a i samotnou značku si můžu vynachválit. Používala jsem parfém Nina Ricci Nina a byla jsem s ním naprosto spokojená. Už napoprvé můžete v něm objevit stopy svěžích tónech cistrusu či jablka. Nejsou vyloučené tóny květinové, jako například pivoňka, pralinka s dotekem vanilky, maracuja, bílý cedr či dřevo. Parfém není nijak těžký, tudíž ho mohou používat i slečny kolem šestnáctého roku. Cena za osmdesát mililitrů parfému zakoupíte za osm set šestnáct korun českých. Pamatujte si, že tento parfém vás rozhodně nezklame.
Druhým mým kandidátem, kterého vám mohu velice vřele doporučit, je parfém Chloe Chloe. Parfém už jsem vám dříve možná představovala, ale já si ho nemůžu vynachválit a doslova, když si vzpomenu na jaro, tak si ihned vybavím úžasný Chloe Chloe. Proč? Vůně obsahuje stopy po šťavnaté mandarince, svěžím melounu, frézie, růže, kosatci a santalovém dřevu. Je to moje kandidátka číslo jedna. Ve vůni se nesou ovocné, sladké, purpurové tóny, které vás zahalí do naprostého optimismu. Vůně mohou používat i mladé slečny, které milují i hořkosladké vůně, to Chloe naprosto je. Parfém můžete pořídit od osmi seti třiceti osmi korun českých, a to třicet mililitrů až po sedmdesát pět mililitrů. Chloe je pro mě klasika, a přemýšlím, že si ji opět pořídím.
Chloe a Nina Ricci byly, jsou a zůstanou navždy klasickým jarními značkami jarního období. Chloe nepředstavuje jenom parfém Chloe Chloe, ale ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit také Chloe L´eau De Chloé - zelený flakonek, který naprosto vyvolává pocity rozkvetlé zelené louky. Nina Ricci na druhou stranu představuje parfém například Nina Ricci Pretty Nina, který je svým způsobem lehce vůní podobnější právě Chloe. V jejím složení objevíte stopy po citrusech, malince, jablka, jasmínu, vanilky, pižma a karamelu. Naprosto ovocno - květinová vůně. Zaujme vás také svým neonovým flakonem, který není obvyklý i Nininých parfémů.