Pečujte o své nohy

28. února 2013 v 16:11 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V předchozím článku jsem vám představila kvalitní zeštíhlující tělové krémy, které vám zabrání k tvorbě pomerančové kůže a strií. Doufám, že jsem vám napomohla k jejich vybrání a také doufám, že s nimi budete velice spokojení. Také si pamatujte, že tyto zeštíhlující krémy není vhodné používat každý den, stačí opravdu tak dvakrát týdně, jelikož látky, které jsou obsaženy v těchto krémech, by vaší pokožku "vysávaly". Proto je stačí používat vždy po koupeli a to tak dvakrát - třikrát týdně. V následujícím článku vám představím krémy na nohy, které vám nohy nejenom vyživí, ale také zanechají příjemně jemné s příjemnou vůní.

I pečovat o nohy je základ, jako když každý den pečujete o pokožku. Pokožka noh je v podstatě jiná, nepotřebuje tolik péče, ale pokud trpíte suchou pokožkou, i nohy si zaslouží vaší pozornost. Existuje mnoho krémů na nohy, které obsahuje v sobě něco extra, a na to nalákají své zákazníky. Já bych doporučovala kosmetickou značku Weleda, která je v tělových krémech velice oblíbená. Jedná se o produkt Weleda Body Care krém na nohy, který nohy příjemně vyživí, zanechá svěží a dlouhodobě hydratační. Krém patří mezi velice oblíbené a spokojenost zákazníků jen roste. Balení sedmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu dvě stě devět korun českých. Krém doporučuji, tak i ostatní produkty kosmetické značky Weleda.

I kosmetická značka Avon nabízí peeling pro péči o nohy, která je velice příjemná. Jedná se o produkt Avon Foot Works Beautiful peeling na nohy. Peeling by se, stejně jako krém, měl používat častěji, protože kůže na chodidlech se obměňuje, a proto je dobré starou kůži setřít pomocí peelingu. Tento peeling od kosmetické značky Avon je svěží, nohy po aplikaci budou příjemně na dotek jemné a hebké. Balení sedmdesát mililitrů pořídíte za cenu šedesát osm korun českých.
Máte radši krémy na nohy s vůní po aloe vera? Jeden pro vás takový mám. Značka Babaria, od které jsem vám představovala pár tělových krémů, představila svůj Barbaria Feet krém na nohy s výtažky aloe vera. Krém je na stejném principu jako ostatní krémy na nohy, ale tento je právě obohacen s výtažky aloe vera, které nohy nejenom vyživí, ale také zanechají příjemnou vůni. Také pohlcují pocení a zápach. Balení o sto padesáti mililitrech pořídíte za cenu sto padesát korun českých.
Cestuje často a vaše nohy jsou oteklé a bolavé? Doporučuji tuto chladivou emulzi od značky Weleda. Tato chladivá emulze je výtečná pro dlohodobé cestovvání, kdy nohy jsou oteklé a bolavé. Emulze chodidla příjemně zchladí a vyživí. Po pár okamžicích vaše chodidla budou nebolavá, svěží a příjemná na dotek. Baleni o sedmdesáti pěti mililitrech pořídíte za cenu sto sedmdesát devět korun českých.
I pečovat o nohy bychom měli pravidelně. Myslím, že jsem vám představila velice kvalitní a dobré produkty, které vaše nohy nejenom vyživí, zanechají příjemnou vůni, ale také pokud často cestujete, tak například chladivá emulze chodidla zchladí a zanechají příjemnou vůni.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama